Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

i znowu jesteśmy sami :naughty: :naughty: :naughty:

zauważyłem :gwizdanie:

przydały by sie jakieś kobiety do towarzystwa :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 21:23_________________________________________________O!! o wilku mowa!![br]Dopisany: 05 Luty 2009, 21:23_________________________________________________witaj Tetis!! :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie widzę,że jacyś potrzebujacy jesteście :naughty:

normalnie jak sie pojawiłaś to od razu jakoś weselej tutaj :)[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 21:26_________________________________________________

no właśnie widzę,że jacyś potrzebujacy jesteście :naughty:

dzisiaj zbytno wam nie pomogę ;( wczesnie rano śmigam na nartki a jeszcze spakować by się wypadało

a gdzie jedziesz?

bo ja jutro do szlkarskiej uderzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja jutro do szlkarskiej uderzam

nie moge :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: no się na pewno spotkamy :kox:

ja i tak będze jeździł w harahowie bo u nas troche zbyt male to wszystko i gorsze niż tam a cena praktycznie ta sama[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 21:29_________________________________________________a teraz Adam znikł :confused4: ;( :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobnie jak my.... :naughty: jadę ze znajomymi i lądujemy w Szklarskiej,ale plan jest aby gdzieś smignąć po za...

Ja co prawda chyba większość czasu tam pozostanę, znajomy instruktor będzie mnie doszkalał bo jak na razie to bardziej zjeżdżam niż jeżdżę :kox:

ale na grzańca wieczorem zawsze można się umówić :naughty:

[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 21:32_________________________________________________

a teraz Adam znikł :confused4

faktycznie ja chyba tez zniknę po trzeba sie do roboty brać..później pewnie jeszcze do was zaglądnę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobnie jak my.... :naughty: jadę ze znajomymi i lądujemy w Szklarskiej,ale plan jest aby gdzieś smignąć po za...

Ja co prawda chyba większość czasu tam pozostanę, znajomy instruktor będzie mnie doszkalał bo jak na razie to bardziej zjeżdżam niż jeżdżę :kox:

ja też zjeżdżam a nie jeżdżę ale w szklarskiej są wqrzające te ciągłe kolejki do wyciągów które jadą z żółwim tempem a tam to jednak troche inna technologia, szklarska w porównaniu do harachova jest daleko za murzynami [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 21:35_________________________________________________

faktycznie ja chyba tez zniknę po trzeba sie do roboty brać..później pewnie jeszcze do was zaglądnę :>

no to trzymaj sie i przyjemnych zjazdów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam arbeit ciężki od rana :(

ja rano też do pracy uderzam i jadę dopiero ok. 16 z poznania więc na miejscu będę koło 20[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 21:53_________________________________________________idę spać bo i tak widzę że nikogo tu nie ma, (nawet Adaś uciekł :kox:). do poniedziałku w takim razie przyjemnego spotowania i weekendowania :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na narty polecam austrię, dojazd co prawda dwa razy dłuższy ale warunki, liczba tras są super. pobyt wychodzi podobnie jak w polsce, karnety też, więcej tylko za dojazd. ale do każdego wyciągu czeka się max 1min.tras zjazdowych na jednej górze 14 i 7 różnych wyciągów. ja byłem w tym roku pierwszy raz w życiu na nartach więc nie mam porównania ale znajomi co ze mną byli mówią że już nigdy więcej do Polski nie pojadą na narty, bo u nas tylko kolejki, kupa pijanych zjeżdzających itd. a tak spokój, żadnego wypadku nie było przez cały tydzień jak tam jeździeliśmy, także jakby co to polecam wszystkim. NO I JESZCZE TRASA 800KM PRZEZ NIEMCY - MIODZIO( no chyba że są korki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nasi "górale" wychodzą z jednego założenia - oskubać :baseball:

Po prostu u nas jest nie opłaca - jeśli już to lepiej jechać na Słowację, bo góry sporo ładniejsze :przebiegly: i bardziej dzikie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dobre, na dobre.....

zajęty byłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą spotkaliśmy się "na zlocie", teraz tutaj :rolleyes: To się nazywa sztuka bilokacji :polew:

Tak sobie do Was zajrzałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi z tego powodu :notworthy: Bo Warszawiaków w Poznaniu rzadko się lubi :polew: :polew:

A jeśli chodzi o góry - podobało mi się chodzenie po słowackich Tatrach :kox:

Ale to było parę latek temu... kondycja nie ta i wogóle :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...