Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurcze wybieram kolczatke :evil:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurcze wybieram kolczatke :evil:

tylko uważaj żebyś nie wziął za długich kolcy bo mu dziury w podłodze porobisz :polew::kox:

Opublikowano

kurcze wybieram kolczatke :evil:

tylko uważaj żebyś nie wziął za długich kolcy bo mu dziury w podłodze porobisz :polew::kox:

:decayed: oraz zbiorniku paliwa i misce olejowej :cool1:

Opublikowano

hallo jest tu kto :shocked:

Opublikowano

ja jestem serdeczne dzięki za wszystko a 1 marca powinienem sie stawić to obgadamy sprawe :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

ja jestem serdeczne dzięki za wszystko a 1 marca powinienem sie stawić to obgadamy sprawe :hi: :hi: :hi: :hi:

spoko Wentylek .... nie ma sprawy ....wpadnij przywitamy Cię jak należy - buziaki, obściski, kuksańce i takie tam :naughty::tongue4:

Opublikowano

dobra dobra na pieszczoty trzeba zasłuzyć :polew: :polew: :polew::tongue4:[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 20:31_________________________________________________akcje przeprowadziłeś profesjonalnie :banan: :banan: :banan::banan2: :banan2: :banan2: :banan2:

Opublikowano

cwaniak :naughty:

bo ja jestem profesjonalista ...np drift, piano ...zapytaj chłopaków :kox:

Opublikowano

ja jestem serdeczne dzięki za wszystko a 1 marca powinienem sie stawić to obgadamy sprawe :hi: :hi: :hi: :hi:

wentylku, bedziemy bardzo radzi za wzmocnienie :naughty:[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 20:47_________________________________________________

dobra dobra na pieszczoty trzeba zasłuzyć :polew: :polew: :polew::tongue4:[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 20:31_________________________________________________akcje przeprowadziłeś profesjonalnie :banan: :banan: :banan::banan2: :banan2: :banan2: :banan2:

:cool1: zupelnie nie rozumiem, watpliwosci :mysli::rolleyes:

Opublikowano

cześć Laski :P

widze że 1k stron pękło :) ... trasa ponad 1100 średnie spalanei 7.6 litra

do połowy można było jechac 150-200 .. później śnieg z deszczem i śnieg na autostradach ...

Telewizorki dla dzieci - super sprawa .. jak ktoś się zastanawi to polecam

Nawi trochę szwankowała ... raz sie zbeisiła w momencie jak miałem zjechac z na inną :) .. straciłem ze 20 minut

efekt taki jakby sie coś przegrzewało .. po 2-3 minutach płytki na zwnątrz znów dziąłała

(chyba że to kwesta mapy 2006 i nowego softu)

Opublikowano

Pepinek ważne że cali i zdrowi dotarliście ....miłej zabawy :cool1:

Opublikowano

Życzę miłej zabawy :> , bardzo chętnie wziął bym udział ale dojechać- dolecieć z Binghamton / USA/ nie jest tak prosto .

Opublikowano

cześć Laski :P

widze że 1k stron pękło :) ... trasa ponad 1100 średnie spalanei 7.6 litra

do połowy można było jechac 150-200 .. później śnieg z deszczem i śnieg na autostradach ...

Telewizorki dla dzieci - super sprawa .. jak ktoś się zastanawi to polecam

Nawi trochę szwankowała ... raz sie zbeisiła w momencie jak miałem zjechac z na inną :) .. straciłem ze 20 minut

efekt taki jakby sie coś przegrzewało .. po 2-3 minutach płytki na zwnątrz znów dziąłała

(chyba że to kwesta mapy 2006 i nowego softu)

yo czarnuchu :cool1::tongue4:

laser do czyszczenia, u mnie rns-e dwuletnie, dlatego czyta bez problemow :cool1:

Opublikowano

:siema:

wlasnie wrocilem z mamy imieninek :)

jako ze bylem kierowca dostalem flaszke i soczek i wlasnie sobie sacze drina :gwizdanie:

Opublikowano

Życzę miłej zabawy :> , bardzo chętnie wziął bym udział ale dojechać- dolecieć z Binghamton / USA/ nie jest tak prosto .

sie nie tlumacz,brak woli i tyle :decayed::cool1:[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 21:29_________________________________________________

:siema:

wlasnie wrocilem z mamy imieninek :)

jako ze bylem kierowca dostalem flaszke i soczek i wlasnie sobie sacze drina :gwizdanie:

soczek i flaszke na soczek? :decayed:

Opublikowano

soczek i pol basa :decayed:

Opublikowano

soczek i pol basa :decayed:

basa? :mysli::cool1:

Opublikowano

pol basa czyli pol litra :wink4:

Opublikowano

pol basa czyli pol litra :wink4:

fajne słowo nowe :mysli::kox:

Opublikowano

Czy ktoś chciał kolczatkę na 92 wystawić? Ja dzisiaj w Poznaniu więc bym się nie załapał :)

Gadałem z kumplem ze STYLE i powinni się zjawić 1szego marca na spocie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.