Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem ...właśnie jedzie rzeczoznawca więc tyle fajnie że ubezpieczalnie szybko działa.... a co do działu Moja A4 to nie chcę się wypowiadać bo w sumie bez sensu..... pewnie ktoś obserwował mnie bo w tym samym czasie buchnęli jeszcze sprzęt z nowego Passata i Audi takiej jak ja ....wszystko w obrębie 1 km .....

aaaaaa na spot wpadne mimo tak tragicznych przeżyc :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

madas, to mógł być czysty zbieg okoliczności, że akurat twoje auto okradli. Jakiś złodziej zobaczył radio, czy coś co go zainteresowało a przy okazji znalazł resztę rzeczy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas teoretycznie będziesz miał nowe elementy które buchneli lub zepsuli - mam taką nadzieję, że się uporasz z problemem - ale strachu napędziłeś jak by nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikus, ile z rejestrujacych sie osob aktywnie bierze udzial w forum a ile tylko przeglada, a w jakich celach? :mysli:

w roznych celach... m.in. w celu zdobycia wiedzy technicznej... chyba nie kazdy rejestruje sie po to zeby cos komus ukrasc :mysli:

nie kazdy, ale wystarczy jeden...

BTW. nie sadze zeby dzial moja A4 powodowal wieksze zagrozenie niz normalna codzirnna ekploatacja pojazdu. na ulicy mozna rownie latwo namierzyc ciekawa fure, jednak wykluczyc nie mozna[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 15:22_________________________________________________

nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem ...właśnie jedzie rzeczoznawca więc tyle fajnie że ubezpieczalnie szybko działa.... a co do działu Moja A4 to nie chcę się wypowiadać bo w sumie bez sensu..... pewnie ktoś obserwował mnie bo w tym samym czasie buchnęli jeszcze sprzęt z nowego Passata i Audi takiej jak ja ....wszystko w obrębie 1 km .....

aaaaaa na spot wpadne mimo tak tragicznych przeżyc :evil:

do spotu sadze ze odbudujemy wnetrze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas, to mógł być czysty zbieg okoliczności, że akurat twoje auto okradli. Jakiś złodziej zobaczył radio, czy coś co go zainteresowało a przy okazji znalazł resztę rzeczy :mysli:

wiadoma sprawa tym bardziej że 3 auta okradli w identyczney sposób ( buchneli lewy kierunek tyko we wszystkich) myślę że to było zaplanowane od jakiegoś czasu .....

madas teoretycznie będziesz miał nowe elementy które buchneli lub zepsuli - mam taką nadzieję, że się uporasz z problemem - ale strachu napędziłeś jak by nie było

damy radę ..... spoko nie ma czego się bać jak mają coś zrobić to zrobią ... dobry sprzęt to ma do siebie że jest narażony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damy radę ..... spoko nie ma czego się bać jak mają coś zrobić to zrobią ... dobry sprzęt to ma do siebie że jest narażony :)

i co juz po ogledzinach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taj juz po oględzinach .... gościu mówił że norma ...pisał wszystko co mu podawałem ...więc spoko....nie robił żadych problemów .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taj juz po oględzinach .... gościu mówił że norma ...pisał wszystko co mu podawałem ...więc spoko....nie robił żadych problemów .....

to fajnie że nie robił problemów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam przykra sprawa z tym złodziejstwem :confused4: , mam nadzieję ,że ich złapią. może giełda w czwartek[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 17:08_________________________________________________eae114faacnz6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam ale coraz bardziej mi smutno ... bo furką nie mogę się poruszać ...szyby nie mam więc śnieg może napadać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zapijesz złość :wink4:

teraz to wszyscy możemy słac farmazony,które i tak nie wile zmienia,ale przynajmniej wiesz,że nie zostajesz z tym wszystkim sam.

Będzie ok :> tylko kasy trochę szkoda :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasy nie szkoda bo ja za to płacić nie będę ...szkoda to jedynie czasu na postoje .... dzisiaj wtorek więc robota czekała .....[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 17:17_________________________________________________Paweł w nocy to było chyba ok 1 .00 bo ktoś widział jak się kręcą obcy ludzi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to Ty nie trzymasz auta na parkingu strzeżonym??

mam garaż podziemny ..... ale jakoś się dostali...gliny mówią że mają programatory sygnałow do bram wjazdowych i dla nich to bez problemu sie dostać do środka ,.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas, to mógł być czysty zbieg okoliczności, że akurat twoje auto okradli. Jakiś złodziej zobaczył radio, czy coś co go zainteresowało a przy okazji znalazł resztę rzeczy :mysli:

no stary w takie zbiegi okolicxznosci to ja nie wierze może mieli twoją fure na oku , z tego złego to to chyba dobre że auta nie buchnęli :wallbash: :wallbash: :kwasny:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 17:29_________________________________________________co za sku............syny łapy im poobcinać : :mysli: :mysli: :wallbash:[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 17:31_________________________________________________[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 17:32_________________________________________________

dzien dobry, chociaz nie dla wszystkich.

rozumiem, ze dojdzie tez od ciebie pare stron co dziennie :naughty:

musashi w miare możliwości postaram sie ,ale 10 stron to raczej nie ,nie wszyscy sa poetami jak wy ale jest oki :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...