Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tu spotkania to były z 10 lat temu :D teraz jest generacja snowflejków co się rejestruje głównie jak auto się psuje, a nie żeby się spotykać :kox:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
10 godzin temu, 3r4 napisał(a):

tu spotkania to były z 10 lat temu :D teraz jest generacja snowflejków co się rejestruje głównie jak auto się psuje, a nie żeby się spotykać :kox:

 

Rozumiem . Ja z koleii wolałbym na jakiś zlot pojechać. 

 

Wiesz domki, grill, ludzie, alko  pogadać pośmiać się, coś podłubać - to są moje klimaty 

 

Swego czasu współorganizowałem kilka zlotów z klubu vectra ( vkp )

Zawsze lubiałem lotnisko i ćwiartki.  

 

Wiem nastały inne czasy . Większość ludzi traktuje trochę przedmiotowo auta . Po części nie mają czasu  albo chęci, ale fajnie by było na takim zlocie pogadać 

Opublikowano

coś kojarzę nick z VKP :P 

Opublikowano
5 godzin temu, neo82 napisał(a):

 

Rozumiem . Ja z koleii wolałbym na jakiś zlot pojechać. 

 

Wiesz domki, grill, ludzie, alko  pogadać pośmiać się, coś podłubać - to są moje klimaty 

 

Swego czasu współorganizowałem kilka zlotów z klubu vectra ( vkp )

Zawsze lubiałem lotnisko i ćwiartki.  

 

Wiem nastały inne czasy . Większość ludzi traktuje trochę przedmiotowo auta . Po części nie mają czasu  albo chęci, ale fajnie by było na takim zlocie pogadać 

 

to raz w roku jest ogólnopolski zlot klubu, jest jeszcze jedno inne forum, które też chyba organizuje podobny zlot

Opublikowano
13 godzin temu, Banan napisał(a):

coś kojarzę nick z VKP :P 

Cześć.  Możliwe.  Swego czasu poświęcałem klubowi strasznie dużo czasu .

Pozniej funkcje w zarządzie.  Organizacja kilku złotów.  W Ślesinie niemalw  80%  sam zlot zorganizowałem . 

Opublikowano
11 godzin temu, 3r4 napisał(a):

 

to raz w roku jest ogólnopolski zlot klubu, jest jeszcze jedno inne forum, które też chyba organizuje podobny zlot

Nie znam innego klubu . Kiedyś wpisałem  w google forum a4 i wyskoczył ten i tu już pozostałem 

Opublikowano
17 godzin temu, neo82 napisał(a):

Wiesz domki, grill, ludzie, alko  pogadać pośmiać się, coś podłubać - to są moje klimaty

Takie zloty miały klimat ;)  Do dzisiaj aż człowiek wspomina z łezką w oku

Opublikowano
2 godziny temu, mirekk123 napisał(a):

Takie zloty miały klimat ;)  Do dzisiaj aż człowiek wspomina z łezką w oku

Masz rację Mirku . Jednak .... nic nie stoi na przeszkodzie . Ja jestem chętny.  Myślę że żona i córka również z chęcią się pojawią . Pomóc w organizacji mogę ( zajmowałem się kilka razy tym ) . Niestety jeszcze nie mogę być klubowiczem . Nie wiem też jak się to odbywa tutaj w A4 

Opublikowano

Zlot ogólnopolski jest co rok w Bukowinie Tatrzańskiej 

Opublikowano

Dzień dobry wszystkim 

Opublikowano
1 godzinę temu, neo82 napisał(a):

Dzień dobry wszystkim 

Hejka :)  tak jak już wspomniał 3r4 oraz Banan raz w roku (marzec / kwiecień) jest organizowany Ogólnopolski Zlot A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej. Info na temat zlotu można się spodziewać w najbliższym czasie ( sprawdzaj zakładkę Zloty Ogólnopolskie  :) ).

W naszym rejonie spoty upadły i jak na razie nie zanosi się na zmianę tego, ludzie się rozeszli i mają ze sobą kontakt w mniejszych grupach lub raczej prywatnie poza forum  :)  ale możesz spróbować to zmienić.

Opublikowano

Rozumiem 

 

Ktoś chętny na jakieś spotkanie w grupie ? mniejszej/większej ?

 

Dobry wieczór Wszystkim

 

ZYJECIE ?

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

nie było mnie tu chyba z 10 lat , gdzie stara gwardia?:hi:

Edytowane przez Adas

Opublikowano
9 godzin temu, Adas napisał(a):

nie było mnie tu chyba z 10 lat , gdzie stara gwardia?:hi:

wymarła jak całe forum. 

Opublikowano

forum jeszcze jakoś się trzyma, ale spoty to już pytanie ile starych twarzy ma jeszcze audi :D 

Opublikowano
18 godzin temu, Adas napisał(a):

nie było mnie tu chyba z 10 lat , gdzie stara gwardia?:hi:

Siema Adaś ? Dzieci bawią ? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 28.02.2024 o 18:10, Hugo napisał(a):

Siema Adaś ? Dzieci bawią ? 

no siemka ? chwal się co tam i kiedy zmajstrowałeś ?

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 27.02.2024 o 23:16, Adas napisał(a):

nie było mnie tu chyba z 10 lat , gdzie stara gwardia?:hi:

Adaś, nie ma godnego zastępcy który by na zloty alko woził to się powykruszali :lol1:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć koledzy. 

Jest szansa na jakieś spotkanie , kawa , dyskusja ? 

Pomógłby mi ktoś w instalacją vcds i ew sprawdzić nim co boli moją a4 ? 

Od pewnego czasu zapalają mi się kontrolki świece i kontrola trakcji i ostatnio stop zaczyna świrować. 

Jeżeli nie da rady jakiegoś Spot to mogę podjechać i może ktoś byłby tak miły  i pomógł by mi 

Opublikowano

?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.