Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Ive a kiedy Ty na spocie w Poznaniu bedziesz bo ja Cie jeszcze na żywo nie spotkalem, slyszałem różne plotki na mieście i jestem ciekaw ile w nich ziarnka prawdy???? :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 21:16_________________________________________________

Czesc wszystkim i dobry wieczor :hi:

:hi:

bedziesz w niedziele???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Ive a kiedy Ty na spocie w Poznaniu bedziesz bo ja Cie jeszcze na żywo nie spotkalem, slyszałem różne plotki na mieście i jestem ciekaw ile w nich ziarnka prawdy???? :gwizdanie:

no i widzisz jak kłamiesz , chyba się raz spotkaliśmy , wtedy co mi gość w bok auta przypieprzył , co czekaliście na mnie na -2 :gwizdanie: :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak się składa ,że akurat mijam się ze spotami :confused4: , na następny muszę już być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive a kiedy Ty na spocie w Poznaniu bedziesz bo ja Cie jeszcze na żywo nie spotkalem, slyszałem różne plotki na mieście i jestem ciekaw ile w nich ziarnka prawdy???? :gwizdanie:

no i widzisz jak kłamiesz , chyba się raz spotkaliśmy , wtedy co mi gość w bok auta przypieprzył , co czekaliście na mnie na -2 :gwizdanie: :cool1:

a własnie że wcale że bo nie, bo jak przyjechales to poszliscie z nikusiem na jedzonko a jak wróciliście to juz mnie nie byli i sie minelismy,ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a własnie że wcale że bo nie, bo jak przyjechales to poszliscie z nikusiem na jedzonko a jak wróciliście to juz mnie nie byli i sie minelismy,ha

a no tak ,zapomniałem ,wyrywaliśmy barmankę hyhyhy i chwilę zeszło...szkoda ,że z chłopakami nie przyjechałeś dzisiaj :cool1::naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a własnie że wcale że bo nie, bo jak przyjechales to poszliscie z nikusiem na jedzonko a jak wróciliście to juz mnie nie byli i sie minelismy,ha

a no tak ,zapomniałem ,wyrywaliśmy barmankę hyhyhy i chwilę zeszło...szkoda ,że z chłopakami nie przyjechałeś dzisiaj :cool1::naughty::decayed:

ale w tą niedziele tez Cie nie bedzie tylko dopiero 15???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w tą niedziele tez Cie nie bedzie tylko dopiero 15???

tak dopiero 15.03 powinienem być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w tą niedziele tez Cie nie bedzie tylko dopiero 15???

tak dopiero 15.03 powinienem być

a mnie chyba nie bedzie :polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 21:32_________________________________________________i znowu się nie spotkamy ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie chyba nie bedzie :polew:

hehe ja też nie obiecuję, bo ze mną to różnie bywa :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 asy są w drodze do Pzń , także ok. 23.00 powinny być ich 1 posty wieczorne :cool1::naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 asy są w drodze do Pzń , także ok. 23.00 powinny być ich 1 posty wieczorne :cool1::naughty::tongue4:

ale ja już jestem w poznaniu :naughty: aten drugi to kto??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja już jestem w poznaniu :naughty: aten drugi to kto??? :mysli:

Ty jesteś 1 i 1/2 asa , Musasuszi i sadaM :decayed: , już ich wygoniłem i Pet3r , który już spamuje :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu ok 900 - rabat jak pojedziemy razem.

tak mi wychodzi że zaraz po bukowinie bedzie 15tys także jak bedziesz mógl to podjedziemy

wie ktoś ile dokaldnie do tej bukowiny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu ok 900 - rabat jak pojedziemy razem.

tak mi wychodzi że zaraz po bukowinie bedzie 15tys także jak bedziesz mógl to podjedziemy

wie ktoś ile dokaldnie do tej bukowiny???

w dwie strony ponad 1000 :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 21:44_________________________________________________jak lecialem po moje auto (prawie ta sama droga) wyszlo 1100 niecale... jechalem przez Wroclaw... nie wiem jak wyjdzie teraz ale raczej podobnie... obstawiam 1100km w obie strony :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu ok 900 - rabat jak pojedziemy razem.

tak mi wychodzi że zaraz po bukowinie bedzie 15tys także jak bedziesz mógl to podjedziemy

wie ktoś ile dokaldnie do tej bukowiny???

w dwie strony ponad 1000 :gwizdanie:

fajna trasa bedzie. :kox: muismy dokładnie ustalic ktora trasa jedziemy bo jest kilka propozycji.

mam już pare pomysłow na oklejenie aut ale to w niedziele sie omówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super :good: jestem ciekaw jak to wyjdzie :)[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 21:47_________________________________________________mapy google pokazaly ta sama odleglosc jadac przez Wroclaw, Katowice, Krakow co przez Konin, Kalisz, Sieradz, Czestochowe, Katowice, Krakow 546km w jedna strone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...