Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

dobelek z rana :hi:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 08:57_________________________________________________

:bry:

czesc Przemo, wczoraj sie zawziolem i znalazlem ten silniczek krokowy :wink4: . wyjolem go i wyczyscilem ale tylko sama czesc robocza bo sam mechanizm jest nierozbieralny :cool1: . a bylo tam troszke syfu ,bylem pewnie pierwsza osoba ktora go czyscila :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Zamierzony efekt osiągnięty?

ma sie rozumiec, mialem falowanie obrotow i czasami dawal rade gasnac na wolnych obrotach. wyczyscilem przepustnice i przeplywomierz bylo lepiej nie falowaly tak bardzo ale jednak gaslo mu sie sporadycznie. od wczoraj juz jest znacznie lepiej sapal silniczek godzinke bez gasniecia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tam mala platanina wezy i przewodow ale poradzilem sobie.kiedy zrobilem sobie miejsce miedzy przewodami i wezami qwa silniczek wieszal sie na czyms i nie chcial zejsc . namacalem i bingo okazalo sie ze dokladnie pod nim jest wtyczka i bez jej odlaczenia ni pisior nie da sie go wyjac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2.8 pewnie dość ciasno jest :tongue4: Oglądałem 2.4 i miałem problem podłużnice dojrzeć, czy nie były prostowane :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ,troszke uklepali tam wszystkiego :naughty:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 09:21_________________________________________________uciekam do roboty :confused4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 09:22_________________________________________________milego dnia zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry !

Bart-S nie wiem czy dojechał bo gdzieś dymał z Gośką na zakupy jeszcze wczoraj więc za KC od razu się rozjechaliśmy w inne strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spota. pozdrawiam

następnym razem musisz mnie przewieźć swoim TDIkiem, jestem Ciekaw jak Ci to chodzi :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

jasne, nie widzę problemu :good:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 10:46_________________________________________________

tak po niedzieli zaraz,

to co widać to 1/3 sklepu/ tu beda napoje alkohole, i lodówki na napoje i nabiał tego co nie widać to cała spożywka chemia wedliny, mrożonki , warzywa pieczywo i prasa i lotto także jest kawał sklepu.monitoring niezbedny. pomieszczenia 4m wysokości także wrażenie przestrzeni jest

monitoring to obowiązkowa rzecz w takim sklepie, jeśli chcesz "ukrócić" podpier...nie towaru, pozdrawiam

panowie pytanie z innej beczki. potrzebuję wynajć busa do 2,5t.muszę przewiżć unit stomatologiczny do niemiec. u kogo najlepiej i jakie to są koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć koledzy :hi:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 11:00_________________________________________________i koleżanki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zlocik wczoraj sie udał ?? ja niestety do pracy musiałem iść :confused4: ale na jakis napewno się zjawie... :gwizdanie:

Kurcze, nie zlocik tylko spot!

Zloty są Ogólnokrajowe, a reszta to spoty. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...