Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

albi zipem :)[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 21:56_________________________________________________a zabezpieczenia oki, ale skąd wezmę zaufanego magika, te luntrusy z salonów autoryzowanych mam wrażenie że też juchcą informacjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

albi zipem :)[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 21:56_________________________________________________a zabezpieczenia oki, ale skąd wezmę zaufanego magika, te luntrusy z salonów autoryzowanych mam wrażenie że też juchcą informacjami

dlatego nie mozna korzystać z dużych warsztatów i autoryzowanych serwisów... autoryzowane nic nie pomogą a duże warszaty w dużych miastach często mają "układy" z kradziejami...

najlepiej mieć "swoich" pewnych mechaniorów.... i elektryków... ja u siebie na "wiosce" mam takich magików zwłaszcza elektryka złotą rączkę :)[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:00_________________________________________________

nie mam wykupionej telewizji więc pozostaje szum :kox:

to i telewizor czarno-biały starczy, bo z tego co kiedyś widziałem jak śnieży to mono :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak właśnie przyjaciele... może ktoś będzie wiedzieć jak się dostać do czujnika od drzwi... coś ni nie pokazuje z prawej strony z tyłu, że mam otwarte drzwi i mi lampka nie świeci.... ktoś na forum pisał, że wystarczy styki przeczyścić...[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:02_________________________________________________

a gdzie masz tą złotą rączkę?

w moim rodzinnym Gostyniu.... koleś naprawdę jest bystry jeśli chodzi o elektrykę... mi zakładał zabezpieczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel z pracy kupił ostatnio paska 1.9TDI ...

pojechał do swojego mechanika - wymienił rozrząd, wszystkie filtry, olej, jeden przegub , jakąś rułę od turbo - 7h roboty ...

cena coś ok 170PLN

ceny części .. taniej niż IC

śmialiśmy się że taniej tam pojechać .. wziąć najlepszy możliwy hotel i jedzenie na cały dzień i wyjdzie taniej niż w Poznaniu ;)

dzwoniłem ostatnio do jednego warsztatu w kwestii klimy w Poznaniu:

- uzupełnienie płynów ustrojowych .. prawie 200PLN

- odgrzybianie prawie tyle samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nabicie oczyszczenie odgrzybienie wymiana filtrów.. całość ok 250 zł...

Pepin.... nie zabrakło Ci jednego zera... :mysli:

nie, nie zabrakło :)

czy u Ciebie klima to cena razem z filtrem węglowym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nabicie oczyszczenie odgrzybienie wymiana filtrów.. całość ok 250 zł...

Pepin.... nie zabrakło Ci jednego zera... :mysli:

nie, nie zabrakło :)

czy u Ciebie klima to cena razem z filtrem węglowym ?

nie nie .... bez filtra..... ale do mojego B6 węgłówka w IC kosztuje 47 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podasz mi namiary na niego, jak nic nie znajdę bliżej to może się do niego wybiorę, w Poznaniu krucho z kimś sensownym, aż strach gdzieś auto zostawić

Jeśli nie chcesz oddawać w poznaniu w pobliskim Tarnowie Podgórnym na trasie na świecko jest bardzo dobry elekktryk "Sebastian" facet jest naprawde super. Ale niestety trzeba się do niego umówić bo ma tyle klientów, że głowa boli. Warsztat niczego sobie i ludzie pracujacy tam na prawde znają się na rzeczy. Jak co daj znać to dam ci dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście z Gostyńskiego FILTRON-u... sam kiedyś takie filtry robiłem :)

a no właśnie ... a nie wchodzi ciasno :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście z Gostyńskiego FILTRON-u... sam kiedyś takie filtry robiłem :)

a no właśnie ... a nie wchodzi ciasno :mysli:

nie zakładałem.... na razie filtr na pace jeździ :) w tym miesiącu odpuszczę sobie klimę :)[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:33_________________________________________________na ktoś może zatrzaski.... spinki do tapicerki? chyba będę zdejmować boczek w weekend i potrzebowałbym jeśli ktoś ma....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...