Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

nosił nie będe na plecach zwłok ale jak dobijesz jakoś do wrześni to :naughty: :gwizdanie:

ale ja w Pozku będę :wink4: tylko małe kółko byś musiał zrobić, bo z tego co wiem to Bukowską zwykle jeździsz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

mam kolegę który napełnia klimy oraz robi wszelkie naprawy ... ale nie wiem ile bierze za napełnienie ...

myslisz o tym co ja? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosił nie będe na plecach zwłok ale jak dobijesz jakoś do wrześni to :naughty: :gwizdanie:

ale ja w Pozku będę :wink4: tylko małe kółko byś musiał zrobić, bo z tego co wiem to Bukowską zwykle jeździsz :wink4:

jężdże na spota pona 50kaemów w jedną stronę - małe kółko mi różnicy nie zrobi :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Andzia_P na ul. Gwiaździstej jest fachman od alarmów, robiłem u niego kilka autek, jest bardzo OK, Pan Ziółecki nr tel: 618619069 - polecam go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli pogrzeb bedzie w niedziele, nie bedzie zadnych imprez, koncertow, nawet sklepy beda zamkniete, to troche nie bardzo spot... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosił nie będe na plecach zwłok ale jak dobijesz jakoś do wrześni to :naughty: :gwizdanie:

ale ja w Pozku będę :wink4: tylko małe kółko byś musiał zrobić, bo z tego co wiem to Bukowską zwykle jeździsz :wink4:

jężdże na spota pona 50kaemów w jedną stronę - małe kółko mi różnicy nie zrobi :gwizdanie: :cool1:

to się dogadamy jeszcze jak coś :good: ja muszę lecieć, cya :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kolegę który napełnia klimy oraz robi wszelkie naprawy ... ale nie wiem ile bierze za napełnienie ...

myslisz o tym co ja? :cool1:

no chyba tak o Piciu .... mam nadzieję że on nie skopał Ci właśnie tego zderzaka :mysli: [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 14:16_________________________________________________

jezeli pogrzeb bedzie w niedziele, nie bedzie zadnych imprez, koncertow, nawet sklepy beda zamkniete, to troche nie bardzo spot... :cool1:

ogłosili w radio dzisiaj oficjalnie niby że jest w niedziele pogrzeb .... więc wszystko będzie pozamykane ...[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 14:17_________________________________________________

w sobotę mogę wpaść jak coś ...

ja też, ale autobusem :decayed:

moge cie zabrać po drodze :gwizdanie:

to i mnie zawiń po drodze ... tylko teraz gdzie się spotykamy o to jest pytanie :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: to co z tym spotem w końcu? :gwizdanie: może jakąś ankietę zrobić, bo tak to nie dojdziemy do ładu jeszcze długo... moim zdaniem niedziela odpada, ale nie widzę przeszkód żeby się spotkać w sobotę chociaż na godzinkę :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwile każdy gdzie indziej pojedzie i tyle ze spota bedzie :gwizdanie: :tongue4:

próbuje tego uniknąć, ale pewnie tak będzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Madas za wspaniałe spotkanie i poznanie Nataszki spotkanie super jak zawsze w miłej atmosferze i szczerej wkoncu mogłem dokonczyc whisky poł roczna pozdrawiam i jeszcze raz dzieki :kox:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:12_________________________________________________hej

Fan i Nikus :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Madas za wspaniałe spotkanie i poznanie Nataszki spotkanie super jak zawsze w miłej atmosferze i szczerej wkoncu mogłem dokonczyc whisky poł roczna pozdrawiam i jeszcze raz dzieki :kox:

to co Ty teraz abstynent jesteś że od pół roku Ci się alk uchował? :cool1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...