Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Ad vocem targów samochodowych - o ile inne firmy przedstawiły swoje auta w sposób profesjonalny tak audi to totalna żenada i porażka :disgust: Spodziewałem się nowej A6 która jest już w Wielkopolsce od ponad tygodnia, ehhh szkoda gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad vocem targów samochodowych - o ile inne firmy przedstawiły swoje auta w sposób profesjonalny tak audi to totalna żenada i porażka :disgust: Spodziewałem się nowej A6 która jest już w Wielkopolsce od ponad tygodnia, ehhh szkoda gadać...

A ja byłem w Teatrze Animacji na przedstawieniu "Pan Kuleczka" ... i nie żałuję ..

ceny niższe niż do kina i pewnie na te targi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja byłem na bardzo długim spacerze i to za darmo :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od czwartku leże w łózku :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no żołądkowa :([br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 22:13_________________________________________________już dostaję na łeb w domu , nie przyzwyczajony do nic nie robienia jak się normalnie cały tydzień na prawie dwa etaty robi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no żołądkowa :([br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 22:13_________________________________________________już dostaję na łeb w domu , nie przyzwyczajony do nic nie robienia jak się normalnie cały tydzień na prawie dwa etaty robi :wink4:

a kto zjadł pierwsze śniadanie,

a kto podrapał się po nosie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór POZnań :hi::decayed: :decayed: :decayed:

Dzisiaj razem z mariozgierz odwiedziliśmy Wasze piękne miasto z okazji targów Poznań Motor Show.

I muszę przyznać, że Wasi drogowcy zawstydzili naszych łódzkich drogowców, oto, co zobaczyliśmy na jednym ze skrzyżowań w centrum:

20032011_002.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale trzeba przyznać, że Poznanianki są :kox: :kox: :kox: :kox:

Pozdrowienia,

Kimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nieźle na tym skrzyżowaniu, ciekawe gdzie to :mysli: od Poznanianek znam ładniejsze

Wiesz co, jak popatrzę w zumi na spokojnie, to chyba namierzę, to taka szeroka dwujezdniowa ulica, która zaczyna się przed głównym wejściem do budynku MTP (wiadukt kolejowy) i prowadzi cały czas prosto aż do zjazdu na A2, przez takie wielkie osiedle Lecha bodajże, jeśli dobrze kojarzę.

[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 23:16_________________________________________________Dobra, to chyba było tutaj: skrzyżowanie Matyi i Wierzbięcice, jezdnia południowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tam są całkiem niezłe dziury ale ta nie jest wyjątkowa :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 23:33_________________________________________________

a kto zjadł pierwsze śniadanie,

a kto podrapał się po nosie ...

czepiasz się :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 07:32_________________________________________________statystycznie liczba dziur zmniejszyla sie o polowe :> , z dwóch malych dziur robi sie jedna wieksza wiec choc statystyki nam sie poprawiaja :polew:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 07:38_________________________________________________spadam popracowac, milego dzionka zycze[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 07:49_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu blind mnie wyprzedził .. ale śniadanie było ważniejsze niż forum :P

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...