Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

pomyślmy gdzie byłoby takie puste miejsce w niedzielne popołudnie.. hmm parking pod makro jest pod dachem hehe

można i tak :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Dach Starego Browaru prawie nikt tam nie wjeżdża, dach Tesco na Opieńskiego, Makro na Zamenhoffa, Malta na ostatnim i przedostatnim poziomie też pustki :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mala nie zawsze jest otwarta na ostatnim poziomie, przynajmniej kiedyś tak było, teraz nie wiem bo się tam nie zapuszczałem dawno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary browar jest za $$, Tesco na opieńskiego chyba ma łańcuchy przy wjeździe na dach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neich się inni wypowiedzą żeby nie było że robie spoterskie rewolucje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neich się inni wypowiedzą żeby nie było że robie spoterskie rewolucje :)

Tomasz główny organizator spotu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubie malty i tego ich o***jałego parkingu ale mogę sie dostosować, testko na opińskiego faktycznie odpada bo wjechac mozna ale juz do środka nie wejdziemy bo pozamykane wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nikt się nie wypowie to zostaje M1 albo KC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nikt się nie wypowie to zostaje M1 albo KC

no ale żeby było na świeżym powietrzu a nie w podziemiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spota to może też się pojawię, jednak co do Malty to powiem szczerze, że w weekendy tam jest istny sajgon, żeby wjechać na parking na wyższe piętra swoje trzeba odstać, owszem im wyżej tym więcej miejsca, ale później znowu trzeba się pchać w dół.... ogólnie masakra, ale ja też się dostosuję.

Pytanie z innej beczki, niedawno pisałem o swoich problemach i wyszło, że amortyzatory tylne mi ząbkują opony także przymierzam się do wymiany. Mam standardowe zawieszenie 1BA i po przejrzeniu kilkunastu forumowych stron o zawieszeniu, doszedłem do tego żeby kupić albo sachs albo bilstein, czy ktoś z was wymieniał na takie lub inne które mógłby polecić. Bardziej zależy mi na dobrym prowadzeniu niż na komforcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

moim zdaniem to makro by podpasiło, wjazd za damkę, na powietrzu i jest zadaszone

Arku ja jestem jakieś 2 km od Ciebie teraz bo ja mieszkam przystanek za plazą:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spota to może też się pojawię, jednak co do Malty to powiem szczerze, że w weekendy tam jest istny sajgon, żeby wjechać na parking na wyższe piętra swoje trzeba odstać, owszem im wyżej tym więcej miejsca, ale później znowu trzeba się pchać w dół.... ogólnie masakra, ale ja też się dostosuję.

Pytanie z innej beczki, niedawno pisałem o swoich problemach i wyszło, że amortyzatory tylne mi ząbkują opony także przymierzam się do wymiany. Mam standardowe zawieszenie 1BA i po przejrzeniu kilkunastu forumowych stron o zawieszeniu, doszedłem do tego żeby kupić albo sachs albo bilstein, czy ktoś z was wymieniał na takie lub inne które mógłby polecić. Bardziej zależy mi na dobrym prowadzeniu niż na komforcie.

Masz racje, jest zarąbana Malta ale King Cross też w sumie.

Co do amorków gadałem ostatnio z Bart-Sem i polecał Monroe Re-flex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup zawieszenie 1BV (amory ze sprezynami) naprawdę polecam, komfort jazdy OK, trzymanie drogi BDB ;) nie bedziesz załować

co do spota to jestem za KC bo pogoda może być kiepska, zawsze można wyjechać na zewnątrz przecież tam tez sie znajdzie miejsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To robimy w KC o 18. Inne wyskoki zachowamy na cieplejsze i bardziej pewne dni :)

Czyli szykuje się nas spora garstka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

moim zdaniem to makro by podpasiło, wjazd za damkę, na powietrzu i jest zadaszone

Arku ja jestem jakieś 2 km od Ciebie teraz bo ja mieszkam przystanek za plazą:naughty:

no to kozak :naughty:no to panowie męska decyzja gdzie robimy tego spota ?:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...