Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

taa, ale na rano więc trochę wieje grozą :) INFILTRACJA NON STOP, 3ba uważać :gwizdanie:

O nikuś wstał... mam nadzieję że się nie obraziłeś o pamiątkowe zdjęcie :decayed:

otóż to żeby cie nie nakryli :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 07:28_________________________________________________siemka Nikuś ranny ptaszek z ciebie :hi: :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

siemka :hi:

O nikuś wstał... mam nadzieję że się nie obraziłeś o pamiątkowe zdjęcie :decayed:

ja sie nie obrazam :) zaraz zerkne w galerie...[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 07:30_________________________________________________czesc Wentylek :hi:

dzisiaj sie jakos wyspalem wiec ide do pracy na 8 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie zaraz wyjeżdżam do pracy hyhyhy , Bartek oglądałeś all-star 09' :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :hi:

O nikuś wstał... mam nadzieję że się nie obraziłeś o pamiątkowe zdjęcie :decayed:

ja sie nie obrazam :) zaraz zerkne w galerie...[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 07:30_________________________________________________czesc Wentylek :hi:

dzisiaj sie jakos wyspalem wiec ide do pracy na 8 :decayed:

a ja zaraz spadam do Gostynia,ale będzie kiepsko bo mgła u nas jak cholera :wallbash::mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaraz spadam do Gostynia,ale będzie kiepsko bo mgła u nas jak cholera :wallbash::mysli:

u nas sloneczko swieci od rana a na niebie zadnej chmurki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie zaraz wyjeżdżam do pracy hyhyhy , Bartek oglądałeś all-star 09' :naughty:

No właśnie kurde nie... coś ciekawego przeoczyłem? Bo '08 to była nędza :confused4: 3pt i Slam Dunk zbieram się żeby obejrzeć na youtube ale ciągle coś wypada...

Bart-s masz zajebistą pracę przy kompie też bym tak chciał,nadrobił bym zaległości na forum :gwizdanie: :gwizdanie:

No praca pod tym względem jest OK ale rano mam trochę prze...gibane, biurowi się kręcą i trzeba uważać na "dodatkowe" zajęcia :wink4: Na POP-ach i NOC-kach jest luzik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie zaraz wyjeżdżam do pracy hyhyhy , Bartek oglądałeś all-star 09' :naughty:

ja tez zaraz wyjezdzam... ale wracam na forum kilka minut po 8 :naughty:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 07:36_________________________________________________

dobra pany czas w drogę ,miłego dnia życze i szybkiego fajrantu :hi: :hi:

do uslyszenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra pany czas w drogę ,miłego dnia życze i szybkiego fajrantu :hi: :hi:

Narta went :)

Bart-S z moim brudasem zdjecie sobie zrobiles? :decayed:

...pomysł żony. Najprawdopodobniej ostatni raz w takim stanie więc chcieliśmy to uwiecznić :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pomysł żony. Najprawdopodobniej ostatni raz w takim stanie więc chcieliśmy to uwiecznić :tongue4::wink4:

no mysle ze na za tydzien juz umyje... trzeba naklejke nakleic no i Kuredu juz bedzie mial dla nas naklejki na zlot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pomysł żony. Najprawdopodobniej ostatni raz w takim stanie więc chcieliśmy to uwiecznić :tongue4::wink4:

no mysle ze na za tydzien juz umyje... trzeba naklejke nakleic no i Kuredu juz bedzie mial dla nas naklejki na zlot :)

Ja tam czekam aż letnie fele założysz :) Fajnie wygląda S-Line na B5... :> Ale chciałbym zobaczyć na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam aż letnie fele założysz :)

ja juz tez sie tej chwili nie moge doczekac :) ale to dopiero jak wrocimy ze zlotu... no i jeszcze mysle nad oponami... 2 mam prawie lyse, a dwie Wanli i troche bucza :decayed:[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 07:43_________________________________________________mysle ze na koniec marca albo na poczatku kwietnia juz bede latal na letnich papciach i zawiecha 2 centy w dol :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiecha - masz "serię" czy obniżałeś już coś wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiecha - masz "serię" czy obniżałeś już coś wcześniej?

mam gwint :wink4: zobacz sobie w "moja A4" link znajdziesz w moim profilu... a tymczasem spadam do pracy... bede za ok pol godzinki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiecha - masz "serię" czy obniżałeś już coś wcześniej?

mam gwint :wink4: zobacz sobie w "moja A4" link znajdziesz w moim profilu... a tymczasem spadam do pracy... bede za ok pol godzinki :)

OK, do "zobaczenia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...