Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No chłopaki ja na dobre zakończenia dnia dostałem 4 punkciki i 100zł :( a wczoraj w KFC jeszcze sie chwaliłem ze mam puste konto :)

ale najlepszy numer był taki że dali mi alkomat ale sie popsuł i w końcu i tak mnie nie sprawdzili :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witalski 4@ll

to co zes Macius przeskrobal ze Cie tak ukarali?? trzeba miec oczy szeroko otwarte!! :)[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 08:49_________________________________________________nikogo tu dzisiaj nie ma?? :mysli:

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano

dobry :cool1: jest tu ktos?

Opublikowano

9dda0792999976b0.jpg

Moja niunia na ORI z zimówkami w doborowym towarzystwie :)

Opublikowano

Musashi, jak widać tak :naughty:

Opublikowano

to co zes Macius przeskrobal ze Cie tak ukarali?? trzeba miec oczy szeroko otwarte!!

wracałem z Krissem od Bartasa i 500 m od domu mnie złapali :(

Opublikowano

pewnie za szybko sie leciało co? :wink4:

Opublikowano

no miałem 102 km/h w mieście ale skńczyło sie pozytywnie bo na mandacie wpisał 87 km/h ;)

Opublikowano

no miałem 102 km/h w mieście ale skńczyło sie pozytywnie bo na mandacie wpisał 87 km/h ;)

mogl wpisac 57 :cool1:[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 14:39_________________________________________________

Musashi, jak widać tak :naughty:

witajcie dezerterzy :wink4::)

Opublikowano

to i tak masz szczeście se tak sie to skończyło. :decayed: bodajże jak pamiętam, to za przekroczenie o 30 dostaliśmy 6 pkt i 300zł :wallbash:

Opublikowano

za przekroczenie o 30 sa widelki 200-300 widocznie na debila trafiliscie ze dal maksymalny...

Opublikowano

a może były 2 stówy, zaraz zerknę.... [br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 14:44_________________________________________________prawda, sprawdziłam w mandacie, 200zł i 6 pkt za przekroczenie o32 na 50tce. :gwizdanie:

Opublikowano

witanko po cieżkim dniu pracy :tongue4:

Opublikowano

ja wcześniej za przekroczenie o 68 na 50 dostałem 400zł i 10pk wiec Ciesze sie że tym razem tak sie skończyło :)

Opublikowano

jakie po? w trakcie... :naughty:

nie bladzisz? :cool1:

Opublikowano

widze, że co niektórzy jeszcze w pracy :)

Opublikowano

jakie po? w trakcie... :naughty:

nie bladzisz? :cool1:

ja już po :tongue4: nie błądze mam nawigacje w głowie póki co :tongue4: ale jak będziesz miał dla mnie to z przyjemnością odbiore :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 15:01_________________________________________________

widze, że co niektórzy jeszcze w pracy :)

84mlody może i w pracy ale jak ty do cholery jeździsz tylko pkt zbierasz ....czemu Ty bierzesz ze mnie przykład nie ładnie :no::embarrassed:

Opublikowano

no właśnie naopowiadałeś mi o tej 18-nastce i teraz masz ;)

Opublikowano

po to mówłem a żeby nie brać ze mnie przykładu widzisz jak ja teraz jeżdże jak stary dziadek :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.