Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Było naprawdę super!!! Dzięki wielkie :notworthy: wszystkim za rady no i oczywiście Musashi-emu za "zVAGowanie" mojego Groszka...

Pozdrawiam wszystkich i czekam na następny spocik :good:

prosze bardzo.

rozumiem ze zima groszek zmienia kolor... na rudy :decayed::wink4::cool1:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marcin jak tu zaglądniesz to przypominam przegraj mi mapke :rolleyes:[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 23:49_________________________________________________aaaaaaaa dobranoc :)

Opublikowano

W końcu się dorwałem do kompa, dzieki chłopaki za spotkanko, miło było.

Opublikowano

o tej porze juz dobranoc?

Opublikowano

może jakiś lunch .. it is 13:43 :kox:

Opublikowano

morning sanszajny :decayed:

Opublikowano

witanko z rańca szara wiara :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry wam

ale pospalem :lazy:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 10:10_________________________________________________

może jakiś lunch .. it is 13:43 :kox:

cieplo tam masz?

Opublikowano

A ja się pochorowałem po tym spocie, mój skórzany płaszczyk nie dał rady :confused4: dzisiaj ledwo żyje, garść prochów i wielka herbatka z miodem od rana

Opublikowano

A ja się pochorowałem po tym spocie, mój skórzany płaszczyk nie dał rady :confused4: dzisiaj ledwo żyje, garść prochów i wielka herbatka z miodem od rana

lans kosztuje :kox::decayed: czasami kesz czasami zdrowie

zrob sobei oklady, przejdzie :cool1:

Opublikowano

prosze bardzo.

rozumiem ze zima groszek zmienia kolor... na rudy :decayed::wink4::cool1:

Niee ten akurat Groszek to jest taki specjalny groszek który jak się nawet zagotuje to nie mięknie :polew:

i mam nadzieje ze jeszcze przez parę lat nie zgnije.. :polew:

Opublikowano

prosze bardzo.

rozumiem ze zima groszek zmienia kolor... na rudy :decayed::wink4::cool1:

Niee ten akurat Groszek to jest taki specjalny groszek który jak się nawet zagotuje to nie mięknie :polew:

i mam nadzieje ze jeszcze przez parę lat nie zgnije.. :polew:

:decayed::good: no to, bezawaryjnego bujania :naughty:

Opublikowano

o jakie poruszenie od rana ...pospali i werwy dostali :naughty:

Adam życze szybkiego powrotu do zdrowia zrób sobie okład z młodej piersi to pomaga rozmiar ok 75 c :tongue4:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 10:49_________________________________________________Musashi zaraz jestem uCiebie po płyte :naughty::evil:

Opublikowano

o jakie poruszenie od rana ...pospali i werwy dostali :naughty:

Adam życze szybkiego powrotu do zdrowia zrób sobie okład z młodej piersi to pomaga rozmiar ok 75 c :tongue4:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 10:49_________________________________________________Musashi zaraz jestem uCiebie po płyte :naughty::evil:

a ja jeszcze z lozka nie wyszedlem :cool1: a co dopiero kopiowanie plyty :gwizdanie:

Opublikowano

madas nie chcę się wtrącać ale mam w domu 2 płytki DVD z navi do RNS'a :) trzeba było wcześniej zagadać to bym wczoraj Ci dał :)

Opublikowano

madas nie chcę się wtrącać ale mam w domu 2 płytki DVD z navi do RNS'a :) trzeba było wcześniej zagadać to bym wczoraj Ci dał :)

a jakie masz 2007 czy 2008? ja jak co, mam 2008 :gwizdanie:

Opublikowano

2008 na pewno nie mam, dobra Musashi odpuszczam temat.

Opublikowano

2008 na pewno nie mam, dobra Musashi odpuszczam temat.

no to jak co to sluze vario :) ja nie zebym sie przechwalal tylko czy masz-chcesz najnowsza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.