Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podziękowalimy za spota :)

To kiedy następny? :naughty:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 12:10_________________________________________________Ide napisać 1000. posta :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witaj Yelo :hi:

Opublikowano

Musashi ja mam do oddania za free, jak widziałeś nie mam RNS więc nie potrzebuję :) mam Auto mapę w PDA :)

Opublikowano

ja tez za free :cool1:

BTW sory ale dla mnie nawigacja w b6 czy b7 = rns-e :decayed:

pomijajac kwestie wspanialego dzwieku z twojego sprzetu :good:

Opublikowano

Dla mnie przewaga dobrego dźwięku wygrała, RNS'a w kieszeń nie wsadzę hihi a PDA z navi zawsze :)

Opublikowano

RNS też ma baaardzo dokładną mapę, jak w Garminie? Bo to głównie dokładnośc mapy wpłynęła na moją decyzję

Opublikowano

mi póki co ciężko się wypowiadać mam załaczoną mapę ale wpisany jest frankfurt i wciąż mówi mi że mam 679km do celu i że źle jade :polew:

Opublikowano

mi póki co ciężko się wypowiadać mam załaczoną mapę ale wpisany jest frankfurt i wciąż mówi mi że mam 679km do celu i że źle jade :polew:

przestan w koncu bladzic :cool1::decayed:

na mapce PL rns-a sa nawet drogi polne.... niemiecka siec drog jest rewelacyjnie przedstawiona

Opublikowano

Powitać Wszystkich ,widzę że tylko ja tutaj pracuję :gwizdanie: no właśnie kiedy spocik??? i po spociku mały kubełek :slina:

Opublikowano

Powitać Wszystkich ,widzę że tylko ja tutaj pracuję :gwizdanie: no właśnie kiedy spocik??? i po spociku mały kubełek :slina:

za 2 tygodnie 7.12

Opublikowano

To są 3 tygodnie...

Opublikowano

o rzeczywiscie, to co 30stego?

Opublikowano

Jestem za :good::decayed:

a tak poza tym Witam kolegów :hi:

Opublikowano

o rzeczywiscie, to co 30stego?

tez jestem za :good:

witanko Azunia widze zmiana bociana :tongue4:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 13:44_________________________________________________tylko nie wiem czy bez mapy trafie :tongue4:

Opublikowano

o rzeczywiscie, to co 30stego?

tez jestem za :good:

witanko Azunia widze zmiana bociana :tongue4:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 13:44_________________________________________________tylko nie wiem czy bez mapy trafie :tongue4:

jak nie trafisz, to jej nie odbierzesz :cool1:

Opublikowano

ja musze ją wczesniej odebrać żeby trafić zgraj ją to podjade mam 2,5 km do Ciebie :gwizdanie:

Opublikowano

no to lepiej zacznij jedzic autobusem :cool1:

Opublikowano

Marcin a jak tam wynik mojego vagowania z Pestki jeszcze? chodzilo mi o wtrysk sterujacy... ;>

Opublikowano

Marcin a jak tam wynik mojego vagowania z Pestki jeszcze? chodzilo mi o wtrysk sterujacy... ;>

a niestety skasowaly mi sie logi z tamtego dnia :confused4: trzeba bylo meczyc na spocie, bym poprawil.

Opublikowano

spoko, zrobimy przy okazji ;)

a tu cos dla wszystkich panów:

Pięć ważnych rad dla mężczyzny

1. To ważne, aby być z kobietą, która czasem coś ugotuje, a czasem posprząta w domu.

2. To ważne, aby być z kobietą, z którą czasem możesz się pośmiać.

3. To ważne, aby być z kobietą, której ufasz i która nigdy cię nie okłamie.

4. To ważne aby być z kobietą dobrą w łóżku, która ma ochotę być tam z tobą.

5. To ważne, bardzo, bardzo ważne, aby te cztery kobiety nie znały się nawzajem. :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.