Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yelo Wy juz w domu?? :shocked:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzieki wszystkim za spocik :good: milo sie z wami spotkac

Opublikowano

Jeszcze raz dzieks za Zvaginowanie mojej A4 Musashi!!!:):cool1::hi:

Opublikowano

dzieki wszystkim za spocik :good: milo sie z wami spotkac

miło miłością ale pamiętaj o płycie z mapą polski dal Adasia czyli mnie :gwizdanie:

Opublikowano

Jeszcze raz dzieks za Zvaginowanie mojej A4 Musashi!!!:):cool1::hi:

a VAGowalem? :cool1: :cool1: :wink4: spoko[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 20:20_________________________________________________

dzieki wszystkim za spocik :good: milo sie z wami spotkac

miło miłością ale pamiętaj o płycie z mapą polski dal Adasia czyli mnie :gwizdanie:

jaka mapa? :decayed:

Opublikowano

wrzuciłem kilka fotek więc można patrzeć na reszte trzeba poczekać aż dwumieczy Musashi wrzuci :cool1:

Opublikowano

Ive wrociles juz? ogladasz taniec z gwazdami? :decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 20:24_________________________________________________

wrzuciłem kilka fotek więc można patrzeć na reszte trzeba poczekać aż dwumieczy Musashi wrzuci :cool1:

postaram sie... :cool1:

Opublikowano

pewnie juz dojeżdża i baletki czekają w domu aż je załozy i zatańczy :tongue4:

Opublikowano

no to zaraz mu wystep panny Ż przeleci :cool1:

Opublikowano

musashi wielkie dzięki za zwagowanie mojej fury jutro już pedze na poprawienie kąta wtrysku; przynajmniej wiem co i jak

Opublikowano

musashi wielkie dzięki za zwagowanie mojej fury jutro już pedze na poprawienie kąta wtrysku; przynajmniej wiem co i jak

:good: ja jakos w tygodniu jak bedzie odrobia czasu;)

orintujesz sie jakie moga byc koszta??:D

Opublikowano

Ive napewno gdzieś baluje zapewne[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 20:42_________________________________________________Topor nie mam pojęcia ale musashi może będzie wiedział

Opublikowano

musashi wielkie dzięki za zwagowanie mojej fury jutro już pedze na poprawienie kąta wtrysku; przynajmniej wiem co i jak

:good: ja jakos w tygodniu jak bedzie odrobia czasu;)

orintujesz sie jakie moga byc koszta??:D

darmo, przez tego kto wymienial rozrzad, to standardowa czynnosc po wymianie paska w pojazdach z silnikiem z VP

Opublikowano

ja juz 3 miesiace temu chcialem zmieniec kat wtrysku, pojechalem tam gdzie mi zmieniali rozrzad to majster pwoiedziale ze jak auto odpala to nie am co ruszac... :/

Opublikowano

jezdem :naughty: , dziękuwa Wszystkim :notworthy: , wentyl dzięki za przejażdżkę :good: , reszta kubełka na mnie czeka hyhyhy :kox:

Opublikowano

witam

rowniez dziekuje za spocik

i na nastepny polecam kazdemu CB - przyjemniej sie leci... :)

Opublikowano

chlopaki sprawdzalem w B6 w 2005 (jeszcze wychodzily) moze wystepowac 3.0 tdi - BKN naped quatro

Opublikowano

ale pewnie to niezły rarytas :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 16 Listopad 2008, 21:12_________________________________________________oooo na Martę trafiłem :kox:

Opublikowano

oooo na Martę trafiłem :kox:

po drodze? i jak bylo? :naughty:

Opublikowano

Siema :hi:

Jaka frekwencja na wspólnym spociku dzisiaj u Was :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.