Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze, ze DPFu nie mam. Ja leję Edge'a 505.... auto może lekko zmyję, grunt, że kurze z mebelków pościerane :) tj. w aucie hihi

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no tak wyszło... :gwizdanie: a filtr to tylko w ASO szukać czy gdzieś jeszcze można? :embarrassed:

w inter cars, knechta

[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 19:03_________________________________________________

Dobrze, ze DPFu nie mam. Ja leję Edge'a 505.... auto może lekko zmyję, grunt, że kurze z mebelków pościerane :) tj. w aucie hihi

a ja nie mam dpf i leje 507.00 :cool1:

Opublikowano

dzięki za pomoc Musashi :good:

Opublikowano

dzięki za pomoc Musashi :good:

do uslug :hi:
Opublikowano

witam, post last minute

istnieje szansa że się zjawimy (2osoby) w Wolsztynie :P ale 2 pytania:

1) pi razy drzwi o której będziecie na miejscu i gdzie będzie to miejsce (jakiś parking, placyk czy co :wink4: ), przewidywany jakiś czas trwania? :naughty:

2) potrzebuję kawałek miejsca :hi: by ktoś zabrał 1 osobę z nas (studencik) z torbą potem do Poznania :notworthy: da radę?

Opublikowano

jesli wyjedziemy punktualnie z Poznania to spokojnie jadac dotrzemy mysle do 15.30... co do miejsca spotu w naglowku masz link do stronki spotow Lubuskich i tam jest szczegolowa mapka - zaznaczam ze ulica 5 stycznia jest jednokierunkowa w strone od ul Poznanskiej...

co do podwozki pana studenta mysle ze problemu nie bedzie bo wiekszosc pewnie bedzie jechac solo... :)

pozdrawiam i do zobaczenia :hi:

Opublikowano

dobry wieciar czy jest tu ktoś :shocked:

Opublikowano

czesc Adas :) ja obecny :)

Opublikowano

czemu do kina nie poszedłeś z nami świetny film.....

Michał jedziecie jednym autem?? .....

Opublikowano

niee... jedziemy kazdy swoim :) trza pobic frekwencje :)

Opublikowano

to się cieszę ...... byłem u cioci Wandy z ręcznikami wczoraj ale nie zagadałem bo miała jakąś facie na fotelu :notworthy:[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 23:21_________________________________________________oooo Tomo jak tam filmik :tongue4:

Opublikowano

dziękuwa Madas za towarzystwo :wink4: , szkoda ,że nie było tej niuni w szatni co tylko zeta ode mnie wzięła, chyba sam bym nie wracał :naughty:

Opublikowano

a widzisz mi się wydaje że szukała Cie i się omineliście ...ach szkoda że mam żone bo tą z boku bym pomiział aaaa i gdyby ładniejsza była :polew:

Opublikowano

Tomek jak mozesz??? zdradzasz Marte?? :cool1:

Adam nastepnym razem pozdrow ode mnie :)

Opublikowano

na pewno pozdrowie :hi:

Michał Marta już idzie w zapomnienie ile się z jedną laską można bujać ....no chyba że to żona jest :gwizdanie:

Opublikowano

hłe , hłe idę spać narka pany do juterka :>

Opublikowano

debrej nocy niech Ci sie d*py z big cycem przyśnią :gwizdanie:

Opublikowano
:blink: Co tu za rozpusta jawna na forum :gwizdanie:
Opublikowano

ja tez spadam do wyra... jutro o 13.30 melduje sie na Jerzego!!

dobranoc

Opublikowano

Dobranoc śpiochy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.