Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich po dłuższej przerwie :naughty:

Widze ze temat zdominowany przez Wolsztyn i ubezpieczalnie :mysli:

Ja może bym sie pisal na wyjazd jak bede jechal po drodze do Nowej Soli.

Tymczasem :hi:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widze ze masz ahmeda w avatarze :cool1::decayed:[br]Dopisany: 12 Listopad 2008, 22:46_________________________________________________dobry

Opublikowano

Witam kolegów :>

widze ze dzisiaj narazie tylko Musashi tu urzęduje... :rolleyes:

Opublikowano

hej Azunia. jakis pomor panuje? na wojne wszyscy poszli czy co? :cool1:

Opublikowano

witam :hi:

byłem na wojnie z Warcie skłoniłem ich do szybszego działania tzn rzeczoznawca na miejscu zrobił co trzeba, facia wszystko wypełniła i we wtorek mam już mieć wszystkie papiery i do warsztatu Krotowski-Cichy :cool1:

Opublikowano

uwazaj. jezeli oddasz samochod do zrobienia. a firma ubezpieczeniowa wyceni odszkodowanie ponizej kosztow naprawy w ASO i nie wyplaci 100% oplaty za usluge, ASO nie wyda samochodu do czasu uregulowania zaplaty albo przez warte albo ciebie...

biorac pod uwage powyzsze, auto oddalbym dopiero po wstepnej kalkulacji naprawy przez ubezpieczalnie, przygotowaniu faktury proforma lub kalkulacji kosztow naprawy przez ASO, przedstawieniu ich ubezpieczalni i uzyskaniu pisemnej akceptacji przez warte.

Opublikowano

Musashi... Mam wielka prosbe:D na zlocie w Wolsztynie moglbys zVagowac moja A4? słyszalem ze orirntujesz sie w tym troche :good: :gwizdanie: cos mi nie pasi... bo moja Audika zaczela brac olej, niewielkie ilosci ale zawsze cus:/ moze to byc przez nieszczelne turbo?? //gdzies kiedys tak przeczytalem// na dodoatek ostatnio myslalem ze padl mi termostat:/... wuiec go wymienilem na nowy. i dalej jest to samo. Silnik sie nagrzewa do 90... potem spada do 60, czasem dlugo sie nagrzewa, czasemw ogole. i mmqa dola teraz..

:offtopic:

Opublikowano

uwazaj. jezeli oddasz samochod do zrobienia. a firma ubezpieczeniowa wyceni odszkodowanie ponizej kosztow naprawy w ASO i nie wyplaci 100% oplaty za usluge, ASO nie wyda samochodu do czasu uregulowania zaplaty albo przez warte albo ciebie...

biorac pod uwage powyzsze, auto oddalbym dopiero po wstepnej kalkulacji naprawy przez ubezpieczalnie, przygotowaniu faktury proforma lub kalkulacji kosztow naprawy przez ASO, przedstawieniu ich ubezpieczalni i uzyskaniu pisemnej akceptacji przez warte.

ja we wtrorek mam dostać wycene i z tym pojade do Krotowskiego żeby zobaczyli czy naprawa pokryje sie z wyceną :)

Opublikowano

cześc chopoki :)

tez planuję bonda .. ale w takim kinie http://www.cathayholdings.com.my/cineplexes/cp_platinum.html

miłego spotowania .. Audi tutaj jak na lekarstwo .. drogie cholerstwo podobno ;)

Opublikowano

cześć Karol jak Ci się żyje na tym Galapagoś czy gdzie Ty tam jesteś :hi:

Opublikowano

u mnie jest już 1:09 więc zaraz spadam ... dzisiaj pogoda się popsuła .. jest jakieś 26 stopni i padało większość dnia :)

dane było mi jeść żaby, kraby, ośmiornice .. i wszystko inne czego nazwy nie znam ... ale na szczeście nie widziałem tam słowa cat and dog :)

Opublikowano

Musashi... Mam wielka prosbe:D na zlocie w Wolsztynie moglbys zVagowac moja A4? słyszalem ze orirntujesz sie w tym troche :good: :gwizdanie: cos mi nie pasi... bo moja Audika zaczela brac olej, niewielkie ilosci ale zawsze cus:/ moze to byc przez nieszczelne turbo?? //gdzies kiedys tak przeczytalem// na dodoatek ostatnio myslalem ze padl mi termostat:/... wuiec go wymienilem na nowy. i dalej jest to samo. Silnik sie nagrzewa do 90... potem spada do 60, czasem dlugo sie nagrzewa, czasemw ogole. i mmqa dola teraz..

:offtopic:

trzeba zlozyc podanie w sekretiariacie. zostanie rozpatrzone w terminie 14 dni roboczych :cool1:

spoko, zerkniemy co tam boli fure. :good:

Opublikowano

Musashi... Mam wielka prosbe:D na zlocie w Wolsztynie moglbys zVagowac moja A4? słyszalem ze orirntujesz sie w tym troche :good: :gwizdanie: cos mi nie pasi... bo moja Audika zaczela brac olej, niewielkie ilosci ale zawsze cus:/ moze to byc przez nieszczelne turbo?? //gdzies kiedys tak przeczytalem// na dodoatek ostatnio myslalem ze padl mi termostat:/... wuiec go wymienilem na nowy. i dalej jest to samo. Silnik sie nagrzewa do 90... potem spada do 60, czasem dlugo sie nagrzewa, czasemw ogole. i mmqa dola teraz..

:offtopic:

trzeba zlozyc podanie w sekretiariacie. zostanie rozpatrzone w terminie 14 dni roboczych :cool1:

spoko, zerkniemy co tam boli fure. :good:

oj ale sekretarka jest chora :embarrassed: co to będzie co to będzie :mysli:

Opublikowano

u mnie jest już 1:09 więc zaraz spadam ... dzisiaj pogoda się popsuła .. jest jakieś 26 stopni i padało większość dnia :)

dane było mi jeść żaby, kraby, ośmiornice .. i wszystko inne czego nazwy nie znam ... ale na szczeście nie widziałem tam słowa cat and dog :)

pepin ale wypas :kox: :kox: :kox: :kox:

graruluje delegacji. ciesze sie jakbym ja tam byl. a jak singapurki?? :cool1:[br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 18:37_________________________________________________

oj ale sekretarka jest chora :embarrassed: co to będzie co to będzie :mysli:

jest w trakcie badania :kox:

Opublikowano

oj to nie przeszkadzam :naughty:

Opublikowano

oj to nie przeszkadzam :naughty:

skuteczne badanie podstawa wyleczenia. :decayed:

Opublikowano

widze ze masz ahmeda w avatarze :cool1::decayed:

taa... Ahmed iz de best :kox:

tak przy okazji nie chce nikt moze felek stalowych na zime kupic?? tanio oddam :gwizdanie:

jaby co to tu są zdjęcia:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_felgi_stalowe_15_5x112_4szt-t52877.0.html

Opublikowano

Witam wszystkich po długiej nieobecności .Pierwsze gratulki dla vario-tech za glebę ,dla mnie super oczywiście ta wersja podniesiona-szkoda flaków,współczucia dla Madasa przez ten felerny słupek.A tak nawiązując do ubezpieczenia to co pisał nike 21 to ma rację, u mnie w pracy wszyscy spedytorzy ubezpieczają właśnie tam podobno super obsługa i pomoc prawna więc nie interesuje Was dochodzenie roszczeń we własnym zakresie tylko robi to wszystko firma DAS [br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 21:46_________________________________________________waarren a Ty gdzie się podziewasz .Dawno Cię nie było co si e dzieje co :evil:[br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 21:48_________________________________________________wiadomo już ilu Nas pojedzie do Wolsztyna??? Madas jak masz gg to popisz do ludzi z info że jest wyjazd do Wolsztyna ja swoją drogą spróbuję coś zrobić by było Nas wiecej

Opublikowano

witaj Duluki?? jakos dam rade .....jedziesz na spot do Wolsztyna??

Opublikowano

PEPIN pozdrowionka :) Duluki dzięki za pozytywny odbiór zawiasu :)

Do jutra :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.