Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

on układa się z japońcami dlatego taki nick walczy dwoma mieczami VAG i LAP ....trzeba na niego uważać co by mu nie podpaść :tongue4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam z rana drogich kolegów :hi::decayed:

Opublikowano

witam wszystkich po hiper dluuuuugim weekendzie :cool1:[br]Dopisany: 12 Listopad 2008, 14:38_________________________________________________wg mnie autopremium to naciagacze.

chcialem kiedyszeby wyciagli mi kratke nawiewu,

najpierw wciskali mi ze trzeba rozmontowac cala konsole i deske rozdzielcza,

w koncu gdy im powiedzialem, zeby sobie zajrzeli do dokumentacji, i ze to zajmuje 5 sekund przy uzyciu przyzadu takiego a takiego to zaspiewali 100 zl jako minimalna stawke jaka jest 0,5 roboczogodziny.... kupuje u nich tylko czesci.. zadnych uslug. no chyba ze vario mialby kontakty "rabatowe"... :cool1:

Opublikowano

No mam układy :) co do madasa to blachę i lakier w Mercedesie niech zrobi w Swarzędzu bo to jest podwykonawca Auto Premium, może zaoszczędzi się kilka groszy :)[br]Dopisany: 12 Listopad 2008, 14:54_________________________________________________Rabat na części 10% na usługi 5% jak by co.

Opublikowano
:good: madas czytales?
Opublikowano

witam wszystkich :hi:

byłem dzisiaj w audi premium i musze przyznać że jestem rozczarowany gość na siłe wciska mi że błotnik do wymiany(cięcie jak wiadomo) a ja mu na to że można to lakierować i bojlarz niech robi a on na to co to jest bojlarz szczęka mi opadła i powiedziałem że odezwe się potem i pojechałem.....

zastanawiam się czy oni mają odpowiednią wiedzę na te tematy czy wystarczy prezencja i ruszaj pani do pracy :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

madas uderzaj do Swarzędza na Rabowicką do STS'a

Opublikowano

musze poczekać na rzeczoznawce z Warty a potem będę jeździł z kosztorysem i dogadywał szczegóły.....ale tam też podjade bo słyszałem że lepiej robią niż w premium...koszty mnie nie obchodzą idzie z Autocasco :cool1:

Opublikowano

09352cf3084bd7b3.jpg

Mi autobus d*pę obtarł i w STS ładnie zrobili :)[br]Dopisany: 12 Listopad 2008, 15:14_________________________________________________madas STS robi naprawy blacharskie i lakiernicze dla Auto Premium, jak by co to możesz spróbować na ul. Smolnej przy Głównej, tam jest Auto Kolor chyba, kiedyś robili dla AP

Opublikowano

a gdzie masz auto ubezpieczone??

Opublikowano

Ja mam w PZU, Warta jest kijowa, z Alfą mnie porobili i miałem straty 25000 zł w 1999 roku.

Opublikowano

tzn co się stało?? bo już się boję :shocked:

Opublikowano

Długa historia, w każdym razie nie wierz, że ubezpieczyciel będzie uczciwy i w 100% się wywiąże z umowy, z AC jest chyba trochę lepiej niż OC. Głowa do góry.

Opublikowano

no mam nadzieje bo po chugon płace 5 tyś rocznie ubezpieczenia chyba po to a żeby spać spokojnie i nie martwić się w razie w.

pogadamy w niedziele na spocie Vario dokładniej....

idziesz w sobote do kina na nowego Bonda ja ide z Ive jak na razie dalej chodź :naughty:

Opublikowano

Nie dam rady, muszę zostać z dzieciakami bo żona na szkolenie idzie po za tym trochę pracy papierkowej mam, może innym razem ale dzięki za zaproszenie :) Pozdro, spadam do Poznania

Opublikowano

pozdrawiam i szkoda ale .....będzie jeszcze nie raz okazja....jedź ostrożnie :gwizdanie:

Opublikowano

ja od roku wyciagam kase z OC od benefia s.a. za peugeota

od reki wyplacili kwote bezsporna 4600. pozniej na telefoniczna interwencje uzupelnili do 5200.

nastepnie przez dobrych kilka miesiecy udawali ze nie dostali ode mnie odwolania.

w koncu gdy wykonalem telefon i zadeklarowalem jednej z Pan iz jestem bardzo uprzejmy i ten telefon jest ostrzegam ze daje im 2 dni na reakcje w przeciwnym wypadku zglaszam sprawe do organu kontrolujacego firmy ubezpieczeniowe otrzymalem pieniadze. jeszcze okrojone.

z roszczonych przeze mnie 9200 zl do tej pory wyplacili mi do tej pory 7200. wydaje im sie ze odpuszcze... :cool1:

Opublikowano

kurde wiara płaci kupe szmalu na oc i ac a gnoje jak mają wypłacić to tysiąc powodów żeby tego nie robić :disgust:

Opublikowano

a bys slyszal goscia z ktorym rozmawialem gdy zobaczylem ze za maske blotnik i zderzak potracili mi 50% wartosci. ani dzien dobry, ani slucham. w zasadzie jego rozmowa rozpoczela sie nieomal od "czego?".... w sumie prawdopodobnie gdyby rozmawial ze mna jak czlowiek z czlowiekiem poprzestalbym na kwocie bezspornej... a tak, uslyszal pare slow prawdy na swoj temat i... mnie rozjuszyl... po zakonczeniu calej sprawy zamierzam do niego zadzwonic i sie przypomniec :cool1:

Opublikowano

witam wszystkich...

tak czytam o waszych problemach z ubezpieczalniami i w sumie to moge polecic tylko jedno... firme DAS.

na pewno kazdy z Was o niej slyszal bo firma dziala na rynku juz ponad 100 lat (glownie niemieckim).

ja sam mam u nich wykupione ubezpieczenie, a dokladnie moja mama... ale sprawa wyglada tak - mama placi ok 1000 zl na rok, ubezpieczenie obejmuje ochrone prawna 3 samochodow, 2 mamy i moj, do tego ochrona prawna kierowcy - w tym przpadku moją mame... oferuja pomoc prawna w zakresie odzyskiwania odszkodowan za auto, za utrate zdrowia, jesli jest taka potrzeba wplacaja kaucje, maja swoich prawnikow, prowadza sprawy ktorych koszty siegaja do 20000 zl i jeszcze kilka innych bajerow ktorych teraz dokladnie nie pamietam... jesli ktos bylby zainteresowany moge dac namiar na kolesia - umowi sie, przyjedzie i przedstawi oferte...

ja polecam w 100%. mam znajomych ktorzy rowniez korzystali z uslug tej firmy, moja mama tez z niej juz korzystala i wszyscy sa zadowoleni...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.