Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...to mu najebię :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...to mu najebię :polew:

warto mu spuscic lomot na zapas - polecam :cool1:

Opublikowano
:cool1: już po 23.00 :naughty:
Opublikowano

Panowie, 0 punktów i 11 zyla na bramkach :) CB czasami pomaga :) na gokartach z miłą chęcią się sprawdzę bo kilka mocnych RWD miałem w rękach i tor Poznań zwiedzałem :) nie tylko z buta hihi :) ale podobno nie można w Kinepolis dawać gazu do dechy i hamować drugą nogą ???

Opublikowano

Panowie, 0 punktów i 11 zyla na bramkach :) CB czasami pomaga :) na gokartach z miłą chęcią się sprawdzę bo kilka mocnych RWD miałem w rękach i tor Poznań zwiedzałem :) nie tylko z buta hihi :) ale podobno nie można w Kinepolis dawać gazu do dechy i hamować drugą nogą ???

Nie wolno tak robić, ale... Czujników nie ma ;) To ma 5,5KM, więc szału nie ma.

Koszty --> http://gokartypoznan.pl/

Opublikowano

joł joł joł :decayed: powitac w czwartkowy dzeszczowy poranek... :hi:

od wczoraj zauwazylem jakies dziwne terkotanie w prawym kole przy skrecie w prawo... myslalem ze opona mi trze gdzies o nadkole ale przy wymianie na zimowki nie bylo widac zadnych sladow... wynika z tego ze po wypadzie do Wolsztyna przegub zaczal sie odzywac... :kwasny: 2 miesiace jezdzenia z rozwalona oslona daly sie we znaki :wallbash:

Opublikowano

Witam :hi:

w Kaliszu to samo co wczoraj, pada i pada... :disgust:

a dodatkowo mocno wieje, nosa na dwór nie mam ochoty wytknąć :no:

Opublikowano

czesc Aniu! :) tez jakbym mogl to bym nosa nie wytykal najchetniej caly dzien...

Opublikowano

czesc Aniu! :) tez jakbym mogl to bym nosa nie wytykal najchetniej caly dzien...

dobrze Cię rozumiem... :) mam tylko nadzieje ze na 30go będzie lepsza pogoda, na spota...

Opublikowano

hejka poranna :hi: , ja spadam zaraz do Tbg, ale taka pogoda ,że szok!!!!

Opublikowano

to szerokosci i przyczepnosci zycze!! :)

Opublikowano

i rownosci na asfalcie :cool1:[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 13:01_________________________________________________

joł joł joł :decayed: powitac w czwartkowy dzeszczowy poranek... :hi:

od wczoraj zauwazylem jakies dziwne terkotanie w prawym kole przy skrecie w prawo... myslalem ze opona mi trze gdzies o nadkole ale przy wymianie na zimowki nie bylo widac zadnych sladow... wynika z tego ze po wypadzie do Wolsztyna przegub zaczal sie odzywac... :kwasny: 2 miesiace jezdzenia z rozwalona oslona daly sie we znaki :wallbash:

2 miesiace?????????

Opublikowano

witanko siemanko :naughty:

[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 13:18_________________________________________________

hejka poranna :hi: , ja spadam zaraz do Tbg, ale taka pogoda ,że szok!!!!

a co jednak jedziesz do chaty?? więc 30 będziesz na spocie :gwizdanie:

Opublikowano

dlatego wladnie dzisiaj leci do TBG :decayed::cool1:

Opublikowano

A Ty Musashi będziesz na spocie?

Opublikowano

przeciez bym lobbowal inna date :gwizdanie:

Opublikowano

A Ty Musashi będziesz na spocie?

toć to pomysłodawca :naughty: a ścigasz się Musashi?? :naughty:

Opublikowano

no fakt :tongue4::decayed:

rozumiem że na gokarty też się wybierasz... :cool1:

Opublikowano

dlatego wladnie dzisiaj leci do TBG :decayed::cool1:

za Ive nie nadążysz już :gwizdanie:

Opublikowano

i rownosci na asfalcie :cool1:[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 13:01_________________________________________________

joł joł joł :decayed: powitac w czwartkowy dzeszczowy poranek... :hi:

od wczoraj zauwazylem jakies dziwne terkotanie w prawym kole przy skrecie w prawo... myslalem ze opona mi trze gdzies o nadkole ale przy wymianie na zimowki nie bylo widac zadnych sladow... wynika z tego ze po wypadzie do Wolsztyna przegub zaczal sie odzywac... :kwasny: 2 miesiace jezdzenia z rozwalona oslona daly sie we znaki :wallbash:

2 miesiace?????????

no jakos tak wyszlo ze nie mialem czasu wymienic... :kwasny:

ale dziwne to terkotanie bo przegub raczej puka a ten nie puka i mam zagryche... :mysli: do tego tylko jak skrecam w prawo i tylko przy ruszaniu lub przy malej predkosci w zakrecie... na wprost, w lewo, i powyzej powiedzmy 40km/h jest ok :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.