Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

weź mi nie mów takich rzeczy bo ciarki mnie przechodzą :no: ;(

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

weź mi nie mów takich rzeczy bo ciarki mnie przechodzą :no: ;(

a bys widzial jak instaluja takiego izola :cool1:

Opublikowano

Śmieszny, mój szwagier jezdził tydzień po operacji ręki, gdzie mu założyli szyny by kość się prosto zrosła. :evil:

Opublikowano

weź mi nie mów takich rzeczy bo ciarki mnie przechodzą :no: ;(

a bys widzial jak instaluja takiego izola :cool1:

oooo następny chcecie mnie dobić ....proszę dobijajcie :tongue4:

Opublikowano

weź mi nie mów takich rzeczy bo ciarki mnie przechodzą :no: ;(

a bys widzial jak instaluja takiego izola :cool1:

oooo następny chcecie mnie dobić ....proszę dobijajcie :tongue4:

moge podeslac fotki :cool1:

Opublikowano

wrzuć fotki ale ze spota :tongue4:

Opublikowano

Śmieszny, mój szwagier jezdził tydzień po operacji ręki, gdzie mu założyli szyny by kość się prosto zrosła. :evil:

Za duzo mialem juz operacji na ta noge i za duzo cierpialem zeby ryzykowac. Zlamanie ktore sie zrasta ponad 2 lata nie jest prostym zlamaniem :confused4:

Opublikowano

Śmieszny, mój szwagier jezdził tydzień po operacji ręki, gdzie mu założyli szyny by kość się prosto zrosła. :evil:

Za duzo mialem juz operacji na ta noge i za duzo cierpialem zeby ryzykowac. Zlamanie ktore sie zrasta ponad 2 lata nie jest prostym zlamaniem :confused4:

stary współczuje Ci ale trzymaj się będzie dobrze :good:

Opublikowano

Gokarty hmm, jak schudnę z 2 kilo to też się piszę :) pozdo 4@LL Dzisiaj padł rekord zimowy 1.33 Kalisz Metalowców - Poznań Antoninek nie przekraczając 170 km/h :) przez Konin oczywiście :)

Opublikowano

Gokarty hmm, jak schudnę z 2 kilo to też się piszę :) pozdo 4@LL Dzisiaj padł rekord zimowy 1.33 Kalisz Metalowców - Poznań Antoninek nie przekraczając 170 km/h :) przez Konin oczywiście :)

ile punktow? :kox::decayed::wink4:

Opublikowano

teraz się nie mówi punktów , tylko checkpointów :tongue4:

Opublikowano

Śmieszny, mój szwagier jezdził tydzień po operacji ręki, gdzie mu założyli szyny by kość się prosto zrosła. :evil:

Za duzo mialem juz operacji na ta noge i za duzo cierpialem zeby ryzykowac. Zlamanie ktore sie zrasta ponad 2 lata nie jest prostym zlamaniem :confused4:

przeciez biorac pod uwage uraz - juz jest dobrze, a bedzie jeszcze lepiej :good:[br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 22:09_________________________________________________

teraz się nie mówi punktów , tylko checkpointów :tongue4:

:polew: a ile za checkpoint :cool1::decayed:

Opublikowano

no jak ile 10 i 500 :polew:

Opublikowano

Hmmm.... a mi się kończy czas zdobyty na checkpointach, trzeba pomyśleć o nowych :polew:

Opublikowano

ja tam w tej kwestii sie nie wypowiadam :tongue4:

Opublikowano

BTW wiecie z czym związany jest nagły przyrost osób online na forum? Liczeni są aktywni w ciągu ostatnich 10 minut, a nie 2 jak wcześniej...

Opublikowano

jak był pobity rekord to było z ostatnich 5 min bo specjalnie zerknąłem...a teraz rzeczywiście jest 10 min :mysli:

Opublikowano

Vitam wszystkich

A propo gokartów jakie koszta są teraz bo kiedys jezdzilem tam, ale to dawno bylo :gwizdanie:

wygralem nawet jakis medal :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ive: kupiles w koncu jakiegos TVika??

Opublikowano
Ive: kupiles w koncu jakiegos TVika??
po nowym roku mam zamiar :przebiegly:
Opublikowano

no tak, a jak mikolaj przyniesie tylko rózge? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.