Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj czepiasz się :tongue4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w takim razie trzeba przesiąść się na rowery i emisja zerowa :tongue4:

G*** prawda, co sam wydychasz? :polew:

no wlasnie, i jak jedziesz bardziej wysilkowo, np scigalbys sie rowerem z beta, to jeszcze mozesz uzupelnic wydychane gazy - wydalanymi :decayed: :decayed:

Opublikowano

to było do Yelo anie do Ciebie NIke

Opublikowano

ale tlenek wegla powstaje w wyniku spalania benzyny... tak jak weglowodor

powstaja zawsze przy niepelnym spalaniu kazdej substancji zawierajacej wegiel. od wegla poczawszy, przez drewno po rope naftowa i produkty jej rafinacji[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 22:54_________________________________________________madasek nam sie rozruszal... :cool1: chyba jednak mleko pomoglo :cool1:

Opublikowano

Czyli po chipie (zwiększenie dawki paliwa) znacznie większe ilości :gwizdanie:

Opublikowano

Czyli po chipie (zwiększenie dawki paliwa) znacznie większe ilości :gwizdanie:

no tak... ale nie tylko. zalezy od mocy jaka wykorzystujemy. jezdzac spokojnie. proces spalania zachodzi zgodnie z zalozeniami ekologii. gdy jedziemy ostro... ekologia idzie na bok...

Opublikowano

Czyli powiedzenie dać czadu nabiera nowego znaczenia :polew:

Opublikowano

Czyli powiedzenie dać czadu nabiera nowego znaczenia :polew:

dobre :good::polew:

Opublikowano

Czyli, dyskusja zakończona... :gwizdanie:

Opublikowano

czyli ja ostatnimi czasy jeżdże ekologicznie :naughty:

Opublikowano

Czyli, dyskusja zakończona... :gwizdanie:

rozumiem ze w ramach ochrony naszego wspolnego dobra - matki ziemi, wszyscy teraz pojda w slady madasa :cool1::good: :good:

od razu lzej mi sie oddycha :gwizdanie:

Opublikowano

to dlaczego na SKP w przypadku diesla bada sie tylko CO2 i poziom zadymienia a dla benzyny jeszcze HC i CO?

Opublikowano

lepiej nie idźcie w moje ślady a jedynie noga z gazu :gwizdanie:

Opublikowano

lepiej nie idźcie w moje ślady a jedynie noga z gazu :gwizdanie:

ze niby co?

Opublikowano

np punkty bo to mnie zmusiło do takiej elegankej i ekologicznej jazdy :gwizdanie:

Opublikowano

Adam... trzeba poprostu wiedziec gdzie zwolnic i nasluchiwac eter :) wtedy mozna grzac bez obaw... :)

Opublikowano

inwestycja w CB już niebawem :gwizdanie:

Opublikowano

to dlaczego na SKP w przypadku diesla bada sie tylko CO2 i poziom zadymienia a dla benzyny jeszcze HC i CO?

z tego co wiem pomiar spalin dotyczy CO. nie ma sensu badac CO2 poniewaz jest produktem prawdlowego procesu spalania.

w przypadku benzyny mierzy sie dodatkowo poziom NOx, ze wzgledu na spalanie zachodzace w wyzej temperaturze i zwiekszone ilosci wlasnie tych pochodnych. [br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 23:15_________________________________________________

inwestycja w CB już niebawem :gwizdanie:

ja myslalem ze to tak z przekonania... :cool1::decayed:

Opublikowano

no z przekonania :tongue4:

Opublikowano

a z tego co ja wiem i praktykowalem na SKP jak jeszcze pracowalem jako diagnosta to dla diesla robi sie pomiar zadymienia i sprawdza wartosc CO2 badz CO... juz nie pamietam a teraz nie chce mi sie szukac dziennika ustaw z ta tabelka... :)

dla benzyny natomiast pomiar obejmuje wartosci HC CO i NOx w ppm ktorych wartosci zaleza od daty I rejestracji pojazdu i predkosci obrotowej silnika w chwili pomiaru (1 pomiar na wolnych, 2 w przedziale 2000-2500)[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 23:22_________________________________________________niestety pomiary te wykonywalem moze ze 3 razy przez 2.5 roku pracy wiec nie utrwalilo mi sie zbyt dobrze... ale jutro poszukam dziennik ustaw i zerkne bo sam jestem ciekaw :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.