Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sunday witamy :hi: , moze jakieś swoje spostrzezenia wniesiesz do tematu :naughty:

wystraszyłeś go :evil:[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 16:00_________________________________________________Niezłe jaja, właśnie sypie śnieg w Kaliszu :blink:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ciekawe kiedy sypnie u nas w lubuskim ,może jutro

Opublikowano

tez zony jeszcze nie mam ale potwierdzam ze kobietom nie mozna wierzyc... :)

bo jak mozna wierzyc komus kto krwawi 5 dni i... :naughty:

Opublikowano

hehe. ale fajne tematy tutaj zapodajecie :cool1:

Opublikowano

Gorzej jak niema tych pięciu dni w miesiącu. To wtedy jest masakra. Nie było mnie przez kilka dni a tu pojawiły się dziwne jak o forum tematy i do przeczytania 20 stron. Ja czekam z utęsknieniem na śnieg. Nie bez powodu kupiłem quattro. Na spota się pisze ale karty już nie.

Opublikowano

W Kaliszu leży śnieg. Trawa ledwie wystaje :kox:

Opublikowano

W zielonej lodowisko na osiedlowych drogach;) .... i na snieg sie juz tez zapoawiada w sumie:D pierwszy drift na sniegu zaliczony:D

Opublikowano

Dobra panowie, wy sobie podziwiajcie śnieg, a ja się szykuję, bo jedziemy na gokarty do Poznania :naughty::tongue4:

Opublikowano

dzien dobry :rolleyes:

no tak. chca potrenowac.... albo wytestowac najszybszy pojazd :gwizdanie:

Opublikowano

A propos zlotu to chętnie bym podjechał poznać członkinie i członków klubu. Jeśli czas pozwoli to dotrę. Czekam tylko na ostateczną decyzję gdzie mielibyśmy się spotkać. :> :> Pozdrawiam :)

Opublikowano

A propos zlotu to chętnie bym podjechał poznać członkinie i członków klubu. Jeśli czas pozwoli to dotrę. Czekam tylko na ostateczną decyzję gdzie mielibyśmy się spotkać. :> :> Pozdrawiam :)

to czekaj, czekaj :wink4:. napewno bedzie w poscie na gorze [br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 12:51_________________________________________________a petr dzisiaj tylko tutaj zaglada, :decayed: napisalbys cos :cool1::)

[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 12:52_________________________________________________co tutaj tak cicho? wszyscy w oknie na snieg czekaja :mysli: czy co?

Opublikowano

poza tym, że wk***ia mnie śnieg i szukam zimówek 17" / felg 16" to nie mam nic do powiedzenia :)

Opublikowano

witam wszystkich z rana jak dla mnie :hi:

Opublikowano

czołem panowie i panie :)

A ty madas widze ze nieźle sobie dzisiaj pospałeś :)

Opublikowano

czołem panowie i panie :)

A ty madas widze ze nieźle sobie dzisiaj pospałeś :)

niezle pospał, niezle :wink4::cool1:

Opublikowano

ale tu dzisiaj spokój na tym Forum, czyżby wszyscy pojechali trenować na gokarty? :mysli:

Opublikowano

poza tym, że wk***ia mnie śnieg i szukam zimówek 17" / felg 16" to nie mam nic do powiedzenia :)

przeciez masz quatro :decayed:[br]Dopisany: 22 Listopad 2008, 18:37_________________________________________________

ale tu dzisiaj spokój na tym Forum, czyżby wszyscy pojechali trenować na gokarty? :mysli:

lepią bałwany

Opublikowano

no ja chyba też pójdę trochę polepić puki śnieg jeszcze nie stopniał :cool1:

Opublikowano

no ja chyba też pójdę trochę polepić puki śnieg jeszcze nie stopniał :cool1:

a masz wiadro?

Opublikowano

mówisz że bez wiadra sie nie obejdzie z tym śniegiem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.