Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

nie no bez przesady... u mnie w pracy lekko mrzy[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 15:18_________________________________________________a co tu tak pusto? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

i znow pogoda sie z...epsula :kwasny:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 19:09_________________________________________________

a widzieliscie ze usuneli? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no qwa w robocie :naughty:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 20:19_________________________________________________Michu zerknij moze na te xenony i moze bys sie wypowiedzial na ten temat http://www.sklepowisko.com/1102_1103.html[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 20:22_________________________________________________nikus zniknol moze ty Tomku mozesz cos powiedziec na temat tych zestawow xenonow http://www.sklepowisko.com/1102_1103.html :mysli:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 20:33_________________________________________________hmmm coscie tak uciekli :mysli:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 20:37_________________________________________________pewnie na serial w tvn pobiegli wszyscy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek zaraz znajdę zestaw który miałem w mojej poprzedniej audi. HID 6000k , nie zakłócał ani radia ,ani CB :)

poprosze Tomku

[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 20:54_________________________________________________a powiedz mi jeszcze jak wyglada roznica temperatur miedzy normalnym wkladem a xenonem?[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 20:55_________________________________________________bo qwa nie wiem jak beda sie zachowywaly te lampy ktore mam wcisniete :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item751466696_xenon_h3_h4_inne_6000k_zestaw_hid_xenon_okazja.html

tylko trzeba dobrać pod odpowiednią żarówkę , masz pewnie H4 :przebiegly:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 20:58_________________________________________________osobiście założyłbym lampy Depo zespolone , chyba , że trafisz ori Valeo w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Tomek, ile kosztuja te depo zespolone?[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 21:09_________________________________________________

Piotras ja mam ori...

a ja juz nie bo sprzedalem :wallbash:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 21:11_________________________________________________ty masz Michu po 2 lifcie chyba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa :guma:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 21:20_________________________________________________a czemu sprzedales ori lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uciekam, milego wieczoru wszystkim zycze[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 21:29_________________________________________________do jutra[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 21:30_________________________________________________

taa :guma:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 21:20_________________________________________________a czemu sprzedales ori lampy?

bo byly brzydkieeeeeeeeeeeeeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w sobotę śmigali na Super OeSie ... odlotowe autko :)

http://gomotorsport.jalbum.net/SuperOES%20-%203.10.2009/slides/PA033586.JPG

PS.

o co chodzi z tym dyszącym serwisem tvn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...