Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Vario .. w sportbacku uważaj żebyś nei musiał tak pasażerów wozić ;) .. kumpel jest troche duży :D

http://photos.nasza-klasa.pl/1553883/61/other/std/603e35cc46.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Vario .. w sportbacku uważaj żebyś nei musiał tak pasażerów wozić ;) .. kumpel jest troche duży :D

http://photos.nasza-klasa.pl/1553883/61/other/std/603e35cc46.jpeg

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie porownuj vectry B do A5 :cool1:

ja to kurdupel jestem to się zmieszczę ... ale nie byłbym taki pewien tej wielkości auta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu A5 to nie auto uzytkowe... nawet w liftback'u :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 10:46_________________________________________________

ide przykurzyc cygareta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jak dla mnie foto w koszy śmieszne, chciałbym natknąć się na taki jak akurat będę wyrzucał śmieci. A to sprzed ponad roku, siatka maskująca i w krzaki... http://www.portalpomorza.pl/aktualnosci/4/6286

Czasami stawiają na Gnieźnieńskiej jak się wylatuje z Poznania - Zawad na Gniezno, stawiają jakiś cywilny samochodzik zaparkowany skośnie do ulicy, np. ostatnio był to srebrny Berlingo chyba (w każdym razie coś z budą) a tuż za tym stoi te małe coś na 3 nogach. Zero czasu na reakcje.... ;/ Ostatnio mi pstryki jak miałem około 55-60 km/h na ograniczeniu do 50 ale nie zatrzymali na szczęście. Oni sami później stoją z 2 km dalej na dzikim parkingu dla tirów w krzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jak dla mnie foto w koszy śmieszne, chciałbym natknąć się na taki jak akurat będę wyrzucał śmieci. A to sprzed ponad roku, siatka maskująca i w krzaki... http://www.portalpomorza.pl/aktualnosci/4/6286

Czasami stawiają na Gnieźnieńskiej jak się wylatuje z Poznania - Zawad na Gniezno, stawiają jakiś cywilny samochodzik zaparkowany skośnie do ulicy, np. ostatnio był to srebrny Berlingo chyba (w każdym razie coś z budą) a tuż za tym stoi te małe coś na 3 nogach. Zero czasu na reakcje.... ;/ Ostatnio mi pstryki jak miałem około 55-60 km/h na ograniczeniu do 50 ale nie zatrzymali na szczęście. Oni sami później stoją z 2 km dalej na dzikim parkingu dla tirów w krzach.

mowisz o srebrnym Kangoo strazy miejskiej :wink4:

ten sam samochod stawiaja vis a vis Plazy na ul Lechickiej i na Szelagowskiej jadac w strone centrum miedzy ul Winogrady a Armi Poznan

w srodku siedzi koles i przez papuge gada ktore auto dostalo zdjecie i jakie przekroczenie predkosci... policja ktora stoi dalej zatrzymuje i wystawia kwitek z opoznionym zaplonem na 7 dni :)

czasami jak sa zajeci to Cie nie zatrzymaja tylko przyjdzie list do chaty ze trzeba sie stawic w sprawie fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Warszawskiej to Kangoo też rządzi a fotoradar wygląda jak kibelek 240 L, trzeba raz Remondisa podesłać niech go smieciarką potraktują.

Co do A5 to zostaje w sferze marzeń, te kurfy z UK napisali, że mam sobie sprawić auto za 30 tk - chyba na łeb upadli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety uziemiony na rewirze więc nie mogę podjechać póki co ....[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 15:58_________________________________________________a tu co wszyscy wyjechali :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...