Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Sprawa jest...

Sprzęgło po wypadzie na 1/4 i Tor w Ułężu się skończyło:(

W ASO koszt 1400 po znajomosci. Ale o cos innego mi chodzi:)

Może ktoś polecić jakiś zamiennik który się nadaje i podziała jakiś czas... Ew. może robił ktoś spieka u Radzikowskiego bądź u Wróbla i może coś na jego temat oraz ceny powiedzieć...

http://www.airstyle.pl/ zapytaj tutaj

[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 19:02_________________________________________________

A tą z Poznania ktoś widział ? Z tej zakazanej dzielnicy :gwizdanie:

w luboniu stała? :cool1::decayed:

na smochowicach w komisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić jakiś zamiennik który się nadaje i podziała jakiś czas... Ew. może robił ktoś spieka u Radzikowskiego bądź u Wróbla i może coś na jego temat oraz ceny powiedzieć...

poszperaj na forum. jest to i owo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dobly wieczorek[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 20:05_________________________________________________qwa mam problemik z moja adunia :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwa, dzis temp spadla do 2 stopni i wylaczylo mi klime no i niunia zaczela swirowac przy hamowaniu obroty zaczely spadac no i swinka gasnie.jak ja odpale na wolnych obrotach zostawie to sapie 10 min i gasnie :disgust:. jak zalacze klime to wraca do normy i sapie jak zawsze qwa panowie ratunku :wallbash:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 20:15_________________________________________________

czesc Michu

no siemka :)

kiedy wlatujesz do PL?

wiesz Michu narazie nie mow nic temu koledze bo ten pedal moj szef tak miesza ze moze wyjdzie na to ze wpadne do syna na urodziny i bede musial wracac :kwasny:

[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 20:17_________________________________________________w tym tygodniu wali mi sie wszystko na ryj :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko... jak mi potwierdzisz termin to wtedy bede gadal... :wink4:

[/quote

Michu jak wpadne na trzy dni to nie dam rady tego zrobic :wallbash:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 20:32_________________________________________________potem przyjade dopiero na gwiazdke :confused4:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 20:32_________________________________________________spotkal sie ktos moze z takimi przypadlosciami autka :mysli::confused4:

[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 20:34_________________________________________________VAG nie pokazal bledow , wiec qwa co to moze byc :mysli:[br]Dopisany: 16 Październik 2009, 20:35_________________________________________________je tu kto? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem a o co cho :cool1:

jak tam wirusy? :cool1:

obserwuje ... te co były poszły won poza jednym plikiem którego nie wyrzuciłem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam wirusy? :cool1:

obserwuje ... te co były poszły won poza jednym plikiem którego nie wyrzuciłem ..

a skad ty te wirusy nalapales? pewnie odwiedzales jakies brzydkie strony :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam wirusy? :cool1:

obserwuje ... te co były poszły won poza jednym plikiem którego nie wyrzuciłem ..

a skad ty te wirusy nalapales? pewnie odwiedzales jakies brzydkie strony :kox:

ściągałem dużo muzy i filmy :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...