Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Musashi ja w Kaliszu bywałem już jako dziecko, moja siorka miała ojca chrestnego z Żegocina i Kalisz zawsze mi się podobał, z racji tej, że od 2,5 roku częściej jestem w Kaliszu niż w Poznaniu to Poznań -sucks- nie mam żadnego pożytku z Poznania a Kalisz jest jak by nie było bardzo kameralne miasto no i ludziska miłe, Musashi sam wiesz bo jesteś z Kurnaforni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

kupe formalnośći jest do załatwienia- najgorzej w ZUS i US - ale jestem dobrej myśli cały czas.

a z czym te problemy w ZUS i US ?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9500895

Dziki kolejna do oblukania jakbyście mogli. Już dwie mi odjechały z przed nosa :thumbdown:

niby Turek taka wielka metropolia a jednak zdarzylo sie ze akurat to auto sasiada :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ZUS i US w jeden dzień można załatwić, gorzej z tym, ze chore panstwo i składki ZUS to masakra i ten zasrany VAT :wallbash:

oplaty to kazdy wie ze to masakra, ale zalatwianie formalnosci w ZUS i US nie powinny klopotu sprawiac, zreszta duzo ksiegowy zalatwia tam :good:[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 00:23_________________________________________________a tak wogole to siema Vario, na spocie bedzie jutro ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy spoty w sobotę są ? jak w niedzielę to F1 musze nagrać sobie i najwyżej padliną made by Lexus wpadnę

dzisiaj juz sobota :gwizdanie: :naughty:[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 00:29_________________________________________________za 3,5 godziny lece na kolobrzeg ;p polecicie jakas trase ? :naughty:[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 00:29_________________________________________________przez Pzn i Pile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna jedyna. poznan-pila-walcz-czaplinek-polczyn-karlino kolobrzeg

ew. mozna uprzyjemnic sobie trase widokowo poznan-szamotuly-czankow-trzcianka-walcz i dalej jak powyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna jedyna. poznan-pila-walcz-czaplinek-polczyn-karlino kolobrzeg

ew. mozna uprzyjemnic sobie trase widokowo poznan-szamotuly-czankow-trzcianka-walcz i dalej jak powyzej

Ja z Kalisza zawsze lecę Września - Gniezno - Wągrowiec - Chodzież i dalej już tak samo. A ostatnio trasę do Gniezna poprawiłem, przez Konin - A2 - Golina - Słupca i dalej 260 do Gniezna - całkiem fajny skrót.

A tak w ogóle, to siema z rana :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: z ranca. ale naskrobaliscie wczoraj :shocked: :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 07:43_________________________________________________czesc Przemo :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze niebawem do pracy spadac a tak mi sie nie chce :disgust:[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 08:19_________________________________________________potem rozkrece wszystko co bede potrawil w moim aucie i moze dojde do tego czemu tak szaleje :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze niebawem do pracy spadac a tak mi sie nie chce disgust

Ja dzisiaj dopiero po południu muszę parę spraw dograć na pon. Nie ma to jak się wybyczyć w sobotni poranek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...