Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

"dziadek" dostanie wjeb :dance: :dance:

a Ja kibicuje Gołocie :naughty:

a kto to jest Gołota? :mysli:

to GOŁO KOBIETA tylko że w skrócie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jutro i pojutrze (23 i 24 października) będzie można bezpłatnie przebadać furkę w stacji kontroli pojazdów, ale tylko część przeglądu robią, hamulce, świetlenie, ogumianie i chyba wszystko. I teraz mam do was pytanie, gdzie jechać najlepiej aby przebadali furę tak od serca i wytkli WSZYSTKO co złe i co nie pokoi. Niesyty jakiś miesiąc temu byłem na corocznym badaniu i po prostu żenada, zły jak diabli jestem, że się wykłóciłem o "więcej". Koleś miał totalny zlew na mnie i mój samochód. Przednie hamulce - proszę lekko nacisnąć. Brak badania amortyzatorów, ostatnio regenerowałem sobie rozrusznik to mi kuzyn na podnośniku pokazał, że lewa guma chyba od drążka jest już wywalona i trzeba wymienić. Koleś nie powiedział nic chodź na do kanału wlazł i kazał kierownicą ruszać. Jak grzecznie poprosiłem o wyregulowanie świateł bo prawe w kosmos mi świeci burknął, że u elektryka takie rzeczy się robi ale w końcu mi wyregulował (chyba specjalnie po chamsku widoczność 20 metrów przed autem na najwyższym stopniu, sam sobie musiałem podnieść). Jako, że konserwowałem tylne hamulce byłem ciekaw jak hamuje i mu się pytam to zwiesił głowę i po cichu że dobrze, dobrze...

Więc jak macie jakąś sprawdzoną stacje kontroli co nie przepuszczaj od tak to bardzo proszę o namiar, najlepiej okolice naramowic, zawad lub wildy ale podjadę wszędzie. A w auto premium na krańcowej robią takie coś?

<hr>

Co do walki Adamek wygra, chyba, że Gołota zdąży go dojść i jak mu pierdyknie w machę to go zmiecie z ringu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka wszystkim :>

:hi:

Jutro i pojutrze (23 i 24 października) będzie można bezpłatnie przebadać furkę w stacji kontroli pojazdów, ale tylko część przeglądu robią, hamulce, świetlenie, ogumianie i chyba wszystko. I teraz mam do was pytanie, gdzie jechać najlepiej aby przebadali furę tak od serca i wytkli WSZYSTKO co złe i co nie pokoi. Niesyty jakiś miesiąc temu byłem na corocznym badaniu i po prostu żenada, zły jak diabli jestem, że się wykłóciłem o "więcej". Koleś miał totalny zlew na mnie i mój samochód. Przednie hamulce - proszę lekko nacisnąć. Brak badania amortyzatorów, ostatnio regenerowałem sobie rozrusznik to mi kuzyn na podnośniku pokazał, że lewa guma chyba od drążka jest już wywalona i trzeba wymienić. Koleś nie powiedział nic chodź na do kanału wlazł i kazał kierownicą ruszać. Jak grzecznie poprosiłem o wyregulowanie świateł bo prawe w kosmos mi świeci burknął, że u elektryka takie rzeczy się robi ale w końcu mi wyregulował (chyba specjalnie po chamsku widoczność 20 metrów przed autem na najwyższym stopniu, sam sobie musiałem podnieść). Jako, że konserwowałem tylne hamulce byłem ciekaw jak hamuje i mu się pytam to zwiesił głowę i po cichu że dobrze, dobrze...

Więc jak macie jakąś sprawdzoną stacje kontroli co nie przepuszczaj od tak to bardzo proszę o namiar, najlepiej okolice naramowic, zawad lub wildy ale podjadę wszędzie. A w auto premium na krańcowej robią takie coś?

mam znajomego na stacji (moze za niedlugo i ja wroce na stacje) jak chcesz podam namiar... koles taki ze nie za bardzo chce przepuscic jak cos nie gra wiec na pewno sprawdzi dobrze... ale nie wiem ile za to skasuje jak nie bedzie robil badania.

ps. w zakres okresowego badania technicznego nie wchodzi badanie przyczepnosci do podloza (tzw testu amortyzatorow) mozna to wykonac za dodatkowa oplata chyba 12zl/oś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja siedzę i odpoczywam ... dopiero wróciłem z miasta ... po towar byłem :)

haldlarz jestes to musisz jezdzic po towar :decayed:[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 19:50_________________________________________________a co tu dzisiaj taki tlok? :mysli: ide po bro, zaraz jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez juz sobie browarka sacze[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 19:53_________________________________________________szukalem wlasnie w ogloszeniach czy ktos ma fotele w skorze na pacniecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam :gwizdanie:

szkoda :angry:[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 20:00_________________________________________________jak tam pogoda w polska?

[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 20:00_________________________________________________moze wpadne na pare dzionkow ale narazie nic dokladnie nie wiem bo stary mi tu miesza chyba bede musial znow sie w..... na niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mija wieczor? :cool1:

pomalu :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 20:15_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/golota_vs_adamek_kto_wygra-t99725.0.html;msg1142173#msg1142173

zapomniales dopisac cos od siebie Madasku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...