Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

czytam co tam nabazgrałyśta

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 23:30_________________________________________________

Czesc MAciek nie podgladaj tylko pisz :cool1:

:hi:

z adasiem już sie na spocie widziałem więc sie nie witam[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 23:31_________________________________________________wróciłem już od starego z imprezy imieninowej, literki podwójnie widze więc chyba niedługo uderze w wyro ale forum jeszcze trzeba poczytać[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 23:32_________________________________________________ale powiem wam chopaki że poczułem sie jak za starych czasów

-wracam a tu 4strony nabazgrane

:good: tak 3-mać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdraiwm Was panny ja ide grac dobrej nocki :>

ja sie ide wyłożyc bo jutro bobudka o 8:00 niestety[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 23:35_________________________________________________szkoda pawciu że cie nie było bo spocik zajedwabisty jajk zwykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobrej nocki [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 23:36_________________________________________________no napewno MAciek ale mowie Ci co przechodze od 2 dni z tymi autami

[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 23:37_________________________________________________ok spadam pograc jeszcze a pozniej spac rano wczesnie trzeba wstac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Dzięki panowie i panie :P za spota :) Miło było Was poznać. Ładne te furmanki macie i te rezyy :D Ale do Lexa będzie trzeba wyrezać kółeczka do grilla a'la Audi :polew: :polew: oczywiscie to tylko żarcik. A właśnie zastanawiam się wlaśnie nad tym wyskokiem na narty :):mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: z ranca.[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 08:30_________________________________________________troszke mi tu sniegu napadalo :shocked:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 08:30_________________________________________________http://img189.imageshack.us/img189/4188/zdjcie006ik.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie caly wczorajszy dzien n......... . masakra[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 09:01_________________________________________________sprinterem wczoraj tanczylem taka polke ze masakra[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 09:02_________________________________________________zmienilem na ml-a bylo niewiele lepiej ale lepiej. mercedes jest do d...... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwa licze ze troszke ten snieg zniknie do srody bo bede wracal do pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: zara idę klunkra sprawdzić czy odpali bo 2 dni stał nie ruszany :confused4:

oooo to nie dobrze :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc TOmek to powodzenia :wink4:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 09:07_________________________________________________ja spadam do pracy. milego dzionka wszystkim zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...