Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzien dobry wszystkim

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemanderko :hi:monterator

Opublikowano

hahaha...zapomniałem o Tobie bidaku :polew: , a jeździsz na spoty A3?? :gwizdanie: :cool1:

biedne czasy, trzeba się było przesiąść na A3 :cool1: teraz jak Was nie znajdę 14. to już więcej nie przyjadę :decayed:

Opublikowano

fajny mógłby być taki spot A3+A4 bo w końcu nie wszyscy z klubu A4 jeżdżą A4kami :przebiegly:

sluchaj masz fajna rodzinke tutaj :rolleyes::good:

Opublikowano

sluchaj masz fajna rodzinke tutaj :good:

dlatego tez na A3 club wchodzę rzadko, a tu przesiaduje pół dnia :decayed:

Opublikowano

...kolejny rok z rzędu Mikołaj do mnie nie przyszedł...f*ck ;(

Opublikowano

a moznaby znow pomyslec o jakiejs akcji wyjazdowej chlopaki :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 10:47_________________________________________________

...kolejny rok z rzędu mikolaj do mnie nie przyszedł...f*ck ;(

Tomek, daj daj etelfon albo adres. to :baseball:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 10:48_________________________________________________

hahaha...zapomniałem o Tobie bidaku :polew: , a jeździsz na spoty A3?? :gwizdanie: :cool1:

biedne czasy, trzeba się było przesiąść na A3 :cool1: teraz jak Was nie znajdę 14. to już więcej nie przyjadę :decayed:

a pisalem dzwon do mnie ?? :cool1:

Opublikowano

qrfa...tylko R8 w dizlu chciałem ;(

Opublikowano

no nie wziąłem głupi telefonu :embarrassed: to jak ktoś sięnie boi że będe do niego wydzwaniał po nocach :evil: to niech mi prześle na PW numer, będę dzwonić jak się zgubię znów :notworthy:

Opublikowano

qrfa...tylko R8 w dizlu chciałem ;(

ty pazero. a jak tak skromnie B8 chociaz 1,8 :cool1: i tez nie przyszedl :disgust:

Opublikowano

Takich Mikołajek życzę :kox:

christmasgirls122420061su5.jpg

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

bless ptaszki ranne :gwizdanie: :hi:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 11:01_________________________________________________to A4 club ma taką siłę w poznaniu że 23 auta wpadają na spot :mysli:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 11:02_________________________________________________aaaaaa do mnie też mikołaj nie zawitał dzisiaj zapomniałem podać adres po przeprowadzce w marcu :no:

Opublikowano

aaaaaa do mnie też mikołaj nie zawitał dzisiaj zapomniałem podać adres po przeprowadzce w marcu :no:

a wyslales list do niego?

Opublikowano

nie bo zmienił adres :polew:

Opublikowano

nie bo zmienił adres :polew:

mikolaj zmienil chate i nie kupil jej przezemnie :angry:

Opublikowano

nie bo zmienił adres :polew:

mikolaj zmienil chate i nie kupil jej przezemnie :angry:

a to gnojek jak mógł pominąć tak profesjonalne biuro nieruchomości :shocked:

Opublikowano

nie bo zmienił adres :polew:

mikolaj zmienil chate i nie kupil jej przezemnie :angry:

a to gnojek jak mógł pominąć tak profesjonalne biuro nieruchomości :shocked:

nie? nie chce wiecej zadnych prezentow od niego. poszukam sobie innego :decayed:

Opublikowano

zmieniaj mikołaja ten zużyty już jest :tongue4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 11:21_________________________________________________i Cię oszukuje :gwizdanie:

Opublikowano

podobno w KC jest duzo Mikołajów :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.