Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

ja niemoge niestety tyle bo u mnie w pracy z dmuchaczem biegają :gwizdanie: i mówią żę to dla naszego dobra :decayed:

właśnie czytałem Twoje wątki na 80 klubie :) fajnie zmodziłeś tą swoją... ciekawe jakie plany masz na czwórkę :decayed:

a co do siatexa i innych to się nie obrażaj... w tym klubie na technicznych lub w wątku o swoim aucie też jadą tak samo :gwizdanie:. że grill nie taki, że koła to najlepiej 18" albo 19", że zawieche w dół, i jeszcze by się znalazło :naughty:

tak więc rób po swojemu a co kto mówi wysłuchaj bo może fajny pomysł podsunie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

a co się dzieję :mysli:

a Ty wszystko musisz wiedzieć? :cool1: nie, nie musisz :tongue4:

:decayed:

poczytaj linki u Szuli w podpisie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Pyrolandczycy Poznaniacy :decayed:

kiedy następne kręgle? :gwizdanie:

cześć trąbo mariacka Krakowiaku

a kiedy bydziesz w pyrlandii? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etam w poprzednim klubie już sie porzegnałem wszyscy z auta tam chcą mieć odrazu ideał ... mniejsza z tym ... a co do a4 to narazie wegetuje w końcu zima hehe gril taki był narazie jest ale chyba sie zmieni na orginalny a co do spojlera to mi sie podoba uzupełnia tyłek :decayed: 80 piękne auto zawsze mażyłem miałem i zadowolony byłem ale to juz auto mienionej epoki niestety dużo pracy w nią wsadziłem i czasu hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą kręgle będę i ja :evil:

zbierzemy kilka chętnych osób i można pokulać :) ja i Madas bankowo a reszta niech się wypowiada... skoro termin luźny to może next weekend? :naughty: [br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:57_________________________________________________

pozegnałem marzyłem

:wink4:

masz pierwszy rocznik B5... najładniejsze są tylne światła po II lifcie i z przodu lampy Valeo jak u mnie :decayed: grill od S lub RS. co do lotki to akurat mi się nie podoba ale to już kwestia gustu... ja wole gładko nisko i szeroko bez zbędnych badziewiów które i tak nic nie dają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka za błędy jak szybko piszę to robię błędy :naughty:

a co do swiateł z tyłu to :gwizdanie: może i są w planach ... nie chce nic zapeszać poprosu jest zima i czas wegetacji. hehe coś napewno się zmieni bo nie usiedze na tyłku... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka za błędy jak szybko piszę to robię błędy :naughty:

a co do swiateł z tyłu to :gwizdanie: może i są w planach ... nie chce nic zapeszać poprosu jest zima i czas wegetacji. hehe coś napewno się zmieni bo nie usiedze na tyłku... :kox:

tylko bron Boże... żadne lexus luki z tyłu i andżel ajsy z przodu :cool1: żeby było jasne... :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 22:11_________________________________________________

i pewnie mają rację ... no chyba że masz pracę w której śpisz to wtedy ok :naughty:

tak stróż parkingowy :polew: :polew: :polew:

i na dziś żegnam towarzystwo więc spokojnej...

pozdro

pozdro 600 :good::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka za błędy jak szybko piszę to robię błędy :naughty:

a co do swiateł z tyłu to :gwizdanie: może i są w planach ... nie chce nic zapeszać poprosu jest zima i czas wegetacji. hehe coś napewno się zmieni bo nie usiedze na tyłku... :kox:

tylko bron Boże... żadne lexus luki z tyłu i andżel ajsy z przodu :cool1: żeby było jasne... :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 22:11_________________________________________________

i pewnie mają rację ... no chyba że masz pracę w której śpisz to wtedy ok :naughty:

tak stróż parkingowy :polew: :polew: :polew:

i na dziś żegnam towarzystwo więc spokojnej...

pozdro

pozdro 600 :good::hi:

hehe spoko spoko nic w tym stylu ...kolega miał w 80 i jak jechał to sie odczepiła poprostu uchwyty pekły i ją rozjechał hehe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też spylam w kimono zaraz jutro mam sie spotkać z kolegą Wentylem na mieście w końcu jest miasto obok mnie :cool1:

no widzę właśnie... ostatnio znowu przejeżdżałem niedaleko Was... wizytowałem w ZG :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 22:15_________________________________________________to ja też mykam... 3mka pany i do jutra :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szula, miałem zgłosić twoją ortografię, na 80 też jest błąd ale sam poszukaj

Audi 80 jest cool, śmigałem kilkoma, nawet kanciakami :) to stary klimat Audi :) za reszte zapłacisz kartą Visa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Przeglądam właśnie listę do Bukowiny i... co jest kurva - gdzie się podzialiście? Tylko Madas jedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą kręgle będę i ja :evil:

kurcze poprzednio przeze mnie nie wyszły ... ta zasrana kolęda która ze łba mi wypadła .... jeszcze raz Pietrek sorry :embarrassed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...