Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

ciężko się odnieść do tych "elek" przeszkadzają ale jeździć muszą :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

moim zdaniem niech jeżdżą ale to wina osoby szkolącej takiego kierowce że wpierw nie nauczył ich podstawowych czynności, AHA i uważam, że spowalnianie ruchu to też jest stwarzania zagrożenia na drodze i powinno być tak samo karane jak przekroczenie prędkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni są nauczeni ruszania i hamowania ale na ulicy zawsze jest panika i dlatego im gasną auta ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni są nauczeni ruszania i hamowania ale na ulicy zawsze jest panika i dlatego im gasną auta ....

moze... ale jak ktos panikuje za kolkiem to nie powinien jezdzic... tak samo jak niekazdy nadaje sie na lekarza czy aktora tak samo niekazdy nadaje sie na kierowce... i trzeba to sobie uswiadomic!! elki w sumie tylko zamulaja... najgorsze sa jednak baby i stare pryki zamulajace lewy pas! tych to bym do rowu spychal jakbym mial inne auto :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze sa jednak baby i stare pryki zamulajace lewy pas! tych to bym do rowu spychal jakbym mial inne auto :cool1:

oooo i to jest masakra na drodze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym to że ludzie jeżdzą tak jak jeżdzą czyli generalnie do d*py to jest wina systemu szkolenia - nie ma szans żeby ktos po 30h nauki wyjechał na droge i jeździł tak jak trzeba. w skandynawii kierowce szkolo sie min 6m-cy i jezda jest dzien w dzien i generalnie po pół roku jazdy non stop można powiedzieć że ktoś bezpieczenie może wyjechać na ulicę. mam znajomych z mojego rodzinnego miasta co jak jechali do Lublina (40km od mojej wiochy) to zostawiali auto pod miastem i dalej jeździli autobusem bo się boją po mieście jeździć, no ale tak ich ktoś wyszkolił.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 19:36_________________________________________________i do tego TIRY na autostardzie wyprzedzające się przez 5km po jeden jedzie 90km/h a drugi 91km/h.często jeżdzę A2 do domu i szału dostaje. w niemczech tam gdzie są 2 pasy jest zakaz wyprzedzania przez ciężarowe i jest spokój - u nas każdy jedzie jak chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze sa jednak baby i stare pryki zamulajace lewy pas! tych to bym do rowu spychal jakbym mial inne auto :cool1

sorry ale moje siostry uważam że są bardzo dobrymi kierowcami,a jedna na pewno jeździ szybciej i mniej zamula niż Ty :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie..."L-ki" są git :tongue4:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 19:40_________________________________________________Młody a siory w jakim wieku-wolne do wzięcia?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody nie chwaliłeś się wcześniej że masz siory w wieku nie prokuratorskim :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 i 29 ale obydwie zaobrączkowane :gwizdanie:

nic nie szkodzi mam takie szczypce co tną wszystko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze sa jednak baby i stare pryki zamulajace lewy pas! tych to bym do rowu spychal jakbym mial inne auto :cool1

sorry ale moje siostry uważam że są bardzo dobrymi kierowcami,a jedna na pewno jeździ szybciej i mniej zamula niż Ty :tongue4:

wyjatek potwierdza regule :gwizdanie:

a do wolsztyna jakos nadazyc za mna nie mogles :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona sie hajtneła z moim kolegą :naughty:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 19:48_________________________________________________

najgorsze sa jednak baby i stare pryki zamulajace lewy pas! tych to bym do rowu spychal jakbym mial inne auto :cool1

sorry ale moje siostry uważam że są bardzo dobrymi kierowcami,a jedna na pewno jeździ szybciej i mniej zamula niż Ty :tongue4:

wyjatek potwierdza regule :gwizdanie:

a do wolsztyna jakos nadazyc za mna nie mogles :cool1:

no wiesz masz o jakieś 60KM więcej ode mnie :banan2: [br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 19:50_________________________________________________oki panowie spadam bede później. Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konie a zamulanie to nie wszystko... popatrz na naszego kolege szlape-seicento 1.1 i nikt go w miescie nie dogonil :cool1:

a ja sie nie podniecam startem na pisku spod swiatel tylko dynamiczna i pewna jazda... nie spie na zielonym, pomysle zeby nie zablokowac skrzyzowania ani przejscia dla pieszych stojac w korku, nie zatrzymuje sie zeby kogos wpuscic jak widze ze za mna nic nie jedzie az po choryzont, wiem skad ciezko wyjechac (wlaczyc sie do ruchu) i tym pomagam itd itp.

poszalec lubie w trasie gdzie konie i szanowny pan Newton moze sie wykazac zostawiajac w tyle sznureczek zamulaczy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak chcecie zobaczyć który z was jest lepszy to na gokarty trza się wybrać. Każdy ma taki sam sprzęt więc nikt nie powie że miał więcej lub mniej mocy. Po wyścigu dają wydruk - jaką kto miał najwyższą prędkość, czas okrążeń itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby inni uzytkownicy drog nauczyli sie szanowac czas swoj i innych, nie spali, nie zamulali, umieli sie zazebiac na zwezeniach z 2 pasow w 1 i ruszac razem w rownym tempie to na zielonym przejezdzalo by jeszcze raz tyle aut, korki byly by o polowe mniejsze i wcale nie trzeba byloby przekraczac tych 50km/h w miescie... :cool1:

ale jak sie kupuje prawko to sie takiej wiedzy nie dostaje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche zmienie temat

IVE czy twój tato nie szlajał sie po wrześni jakieś 26 lat temu ??

masz sobowtóra !!

powiem więcej -nawet do klasy znim chodziłem z rok chyba do zetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...