Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Liroj mowi ze na raźie nie kupuje :tongue4:

wiesz ,że już masz wp***dol od scyzoryków :naughty: :gwizdanie: :cool1:

no patrz madas,ty do niego z sercem, zawsze mowisz ze liroy fany chlopak. a on ci tak.... :no:

Ty lepiej mi miecze pożycz na scyzoryków :shocked::polew:

nie no miecza pozyczyc nie moge, pozatym jak juz wyjmiesz, musisz go uzyc....

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tzn?? dzignąć kogoś?? :mysli:

Opublikowano

A na fotce jest wyjęty... Co z nim poźniej zrobiłeś? :mysli:

Opublikowano

aaaaa to dlatego Dorota nie ma dwóch palców :mysli::polew:

Opublikowano

Panowie jak chcecie zobaczyć który z was jest lepszy to na gokarty trza się wybrać. Każdy ma taki sam sprzęt więc nikt nie powie że miał więcej lub mniej mocy. Po wyścigu dają wydruk - jaką kto miał najwyższą prędkość, czas okrążeń itp

jak wygrasz, to Ci powiedzą, że gokart z Twoim numerem jest wg plotek najszybszy :bicz2: :gwizdanie:

Opublikowano

chlopaki dziki za dzisiejszego spota, zaraz zapodam fotke, chociaz zobacze jak wyszła.

Co prawda było mi zimno i jeszcze ta wyprawa za sklep hihihihi

Fajny z ciebie chłopad adaś

Opublikowano

chlopaki dziki za dzisiejszego spota, zaraz zapodam fotke, chociaz zobacze jak wyszła.

Co prawda było mi zimno i jeszcze ta wyprawa za sklep hihihihi

Fajny z ciebie chłopad adaś

oż podjebawszy mi teks onieśmilający :angry:

dawaj fote ze spota :kox:

Opublikowano

zara, cos mi padl program nokia pc suite po zainstalowaniu sp3 :confused4:

ciagne nowa wersje.

Opublikowano

zara, cos mi padl program nokia pc suite po zainstalowaniu sp3 :confused4:

ciagne nowa wersje.

ok Paweł nie stresuj się nigdzie sie nie ruszamy.....żona poszła spać do małej do pokoju bo nie zdzierży już mojego klikania :polew:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 22:24_________________________________________________PIOTREK- PET3R wybierasz się może na zlot w Bukowinie??

Opublikowano

A na fotce jest wyjęty... Co z nim poźniej zrobiłeś? :mysli:

pozniej wyjechalem z kraju :polew:

Opublikowano

A na fotce jest wyjęty... Co z nim poźniej zrobiłeś? :mysli:

pozniej wyjechalem z kraju :polew:

a już wróciłeś pewnie bo Cię ścigaja listem gończym :tongue4::polew:

Opublikowano

PIOTREK- PET3R wybierasz się może na zlot w Bukowinie??

niestety nie a chętnie bym się przejechał ;(

zara, cos mi padl program nokia pc suite po zainstalowaniu sp3 :confused4:

ciagne nowa wersje.

ja mam taki motyw, że od jakiegoś czasu software updater wywala błąd o słabym połączeniu i nie mogę zaktualizować softa :/

Opublikowano

Paweł to zdjęcie nie śmiga wrzuć tutaj na spoty

Opublikowano

juz smiga, małe nieogarniecie z mojej strony. spadam do wyrka, oczywiscie jeszcze wykorzystem moj tel i sie podepne do sieci ale pewnie po 24, narazie

Paweł to zdjęcie nie śmiga wrzuć tutaj na spoty

dla ciebie adam

aVwM_N9.jpg

Opublikowano

a Ty tutaj to wrzuciłeś specjalnie dla mnie łooooł dzięki :naughty::kox:

Opublikowano

a Ty tutaj to wrzuciłeś specjalnie dla mnie łooooł dzięki :naughty::kox:

no widzisz, fajny chlopak z ciebie i tyle :polew:

Opublikowano

a Ty tutaj to wrzuciłeś specjalnie dla mnie łooooł dzięki :naughty::kox:

no widzisz, fajny chlopak z ciebie i tyle :polew:

:dziura::think2:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 23:11_________________________________________________Ive zgłosiłeś tą szkode??.... bo pojedziesz na urlop i zapomnisz :mysli:

Opublikowano

zgłosilem spoko :good:

Opublikowano

zgłosilem spoko :good:

kiedy bedzie rzeczoznawca wykonywac protokol szkody?

Opublikowano

zgłosilem spoko :good:

i wszysko ok będzie?? czy mogą być jakiś zgrzyty??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.