Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w ciągu 5 dni ma się pojawić...

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w ciągu 5 dni ma się pojawić...

acha

ale jezeli do konca tygodnia sie nie pojawi. to na wszelki wypadek popchnik polecony za potwierdzeniem odbioru ta szkode. w zgloszeniu zaznacz ze szkoda zostala zgloszona telefonicznie, i podaj numer zlogszenia.

lepiej dmuchac na zimne

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry wszystkim

Opublikowano

Bry, co słychać??

Opublikowano

Bry, co słychać??

jak zdrówko?

Opublikowano

Trochę lepiej, dzięki ale do ideału daleko.

Opublikowano

Witam :hi:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 11:40_________________________________________________Możecie mi wytłumaczyć, madas26 i Musashi, co robiliście na moim profilu bodajże wczoraj? :evil:

Opublikowano

Witam :hi:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 11:40_________________________________________________Możecie mi wytłumaczyć, madas26 i Musashi, co robiliście na moim profilu bodajże wczoraj? :evil:

dobry

wchodzili na Ciebie AZUNIA ?

YELO szykuj bejsbol - będziem bić ! :polew:

Opublikowano

bless po ciężkim dniu pracy :hi:

coś cicho tu dzisiaj :mysli: jak nie u nas :mysli:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 16:40_________________________________________________Ive to rozumiem bo w podróży ale reszta to gdzie :gwizdanie:

Opublikowano

Witka!

Azunia tez na Ciebie wszedłem :polew: :polew: koniec pracy za 30min, ide po jakąs kome do browaru na wymiane. Co polecacie? Dodam ze chce ją odrazu sprzedac na Allegro, bo mam aktualnie b.dobry telefon i nowy mi nie potzrebny . Co wziąć zeby się mozliwie najbardziej wzbogacic? :evil: :evil:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 17:36_________________________________________________A moze ktos by chciał jakis model telefonu? Sprzedam ofkors taniej niz Allegro-handlarze.

Opublikowano

Oj, widzę że muszę chyba interweniować. Nie wolno wchodzić na moją panią :baseball:

Opublikowano

hello wszystkim!!

Opublikowano

witam popoludniem :hi:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 18:48_________________________________________________tez wszedlem na Azunie :polew: :polew:

Opublikowano

Nie no widzę, że będę musiał coś rozdać i każdy dostanie :decayed:

Opublikowano

co słychać wieczorową porą?? :naughty:

Opublikowano

Ale tu CISZZZZZA......... :thumbdown:

Opublikowano

Witam :hi:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 11:40_________________________________________________Możecie mi wytłumaczyć, madas26 i Musashi, co robiliście na moim profilu bodajże wczoraj? :evil:

hmm, raczej bym pamietal :mysli::cool1:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 21:15_________________________________________________

Ale tu CISZZZZZA......... :thumbdown:

nie krzycz tak bo pobudzisz :wink4:

jakos tutaj to zrywami dzialamy... :decayed: albo walimy 10 str w wieczor, albo cisza :mysli::cool1:

Opublikowano

no właśnie :mysli:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 21:24_________________________________________________nawet madas śpi

Opublikowano

I'm back!! :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.