Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja bym go spirytusem zalał :decayed:

Wież mi, próbowałam rano, spryt na patyczek higieniczny i przypiekłam, aby ryjek sobie skutecznie przypaliłam ;(

no to lepiej nie ma co zwlekać i udać sie do specjalisty....;/jak już spuchło to nie ciekawie...
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

uuuu ja tak samo miałem....i robił mi kanałowe... :no:

a weź mi nie mów bo ja mam parę do kanałowego. Pewnie za remont totalny ząbków i wybielenie wywalę z 5 kawałków :disgust:
Opublikowano

ja bym go spirytusem zalał :decayed:

Wież mi, próbowałam rano, spryt na patyczek higieniczny i przypiekłam, tylko ryjek sobie skutecznie przypaliłam ;(

plyn do plukania ust listerin dziala lekko kojaco. niestety tylko na czas plukania

Opublikowano

uuuu ja tak samo miałem....i robił mi kanałowe... :no:

a weź mi nie mów bo ja mam parę do kanałowego. Pewnie za remont totalny ząbków i wybielenie wywalę z 5 kawałków :disgust:

tylko z tym kanałowym to jest różnie....czasem jak jest z tyłu ubytek to lepiej sie nie bawić i wyrwać...zalezy od fachowca jak zrobi....miałem raz w życiu kanałowe i w sumie nie jestem zadowolony ....co jakiś czas z lekka coś doskwiera i wogóle kawałek cementu :decayed: gdzieś chyba odleciało... :tongue4: Ale narazie poki co jest git...pójde jak bedzie faktycznie nie ciekawie...A na samo kanałowe wydałem chyba koło 400 zł :blink:
Opublikowano

plyn do plukania ust listerin dziala lekko kojaco. niestety tylko na czas plukania

Ja takiego specyfiku nie posiadam, ale zaraz pójdę wszamać kolejny Ibum :slina:

:polew:

Opublikowano

ja właśnie zamówiłem pizze :>

Azunia na ząb najlepszy dentysta... :cool1:

Opublikowano

ja właśnie zamówiłem pizze :>

Azunia na ząb najlepszy dentysta... :cool1:

a jaką ?? :mysli::naughty:

No dokładnie specjalista najlepszy :good:

Opublikowano

uuuu ja tak samo miałem....i robił mi kanałowe... :no:

a weź mi nie mów bo ja mam parę do kanałowego. Pewnie za remont totalny ząbków i wybielenie wywalę z 5 kawałków :disgust:

tylko z tym kanałowym to jest różnie....czasem jak jest z tyłu ubytek to lepiej sie nie bawić i wyrwać...zalezy od fachowca jak zrobi....miałem raz w życiu kanałowe i w sumie nie jestem zadowolony ....co jakiś czas z lekka coś doskwiera i wogóle kawałek cementu :decayed: gdzieś chyba odleciało... :tongue4: Ale narazie poki co jest git...pójde jak bedzie faktycznie nie ciekawie...A na samo kanałowe wydałem chyba koło 400 zł :blink:

Tu w Kaliszu jest podobno świetna dentystka, Przemek do niej chodził, dużo bierze ale podobno robi konkretnie i znieczula ale ma ceny - za jednego zęba z dwoma kanałami wzięła 730 zł :shocked:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:26_________________________________________________

ja właśnie zamówiłem pizze :>

Azunia na ząb najlepszy dentysta... :cool1:

No to smacznego :decayed:

wiem, jak jutro mi dalej będzie doskwierać to pewno pójdę, a jeśli przejdzie to........poczekam? :mysli:

:wink4:

Opublikowano

ja mam już chyba z 5 zatrutych (czyt. leczonych kanałowo) i nic mi nie doskwiera... wszystkie na plombach światłoutwardzalnych więc żadnego cementu nie widać :cool1:

Opublikowano

uuuu ja tak samo miałem....i robił mi kanałowe... :no:

a weź mi nie mów bo ja mam parę do kanałowego. Pewnie za remont totalny ząbków i wybielenie wywalę z 5 kawałków :disgust:

tylko z tym kanałowym to jest różnie....czasem jak jest z tyłu ubytek to lepiej sie nie bawić i wyrwać...zalezy od fachowca jak zrobi....miałem raz w życiu kanałowe i w sumie nie jestem zadowolony ....co jakiś czas z lekka coś doskwiera i wogóle kawałek cementu :decayed: gdzieś chyba odleciało... :tongue4: Ale narazie poki co jest git...pójde jak bedzie faktycznie nie ciekawie...A na samo kanałowe wydałem chyba koło 400 zł :blink:

Tu w Kaliszu jest podobno świetna dentystka, Przemek do niej chodził, dużo bierze ale podobno robi konkretnie i znieczula ale ma ceny - za jednego zęba z dwoma kanałami wzięła 730 zł :shocked:

no to ładnie... :naughty: Ja narazie sie nie wybieram z tym małym ubytkiem bo zara mnie zj**ie czemu dopiero teraz :naughty: Pierwszy raz jak poszłem z tym kanałowym to sie spytał od kiedy boli no to ja ze od (wczoraj) :naughty: a kij tam że chyba z miecha chodziłem... :decayed:
Opublikowano

Azunia ja tak czekałem czekałem aż się w końcu wybrałem... z jednym do rwania bo sam korzeń już miałem... skończyło się na 10 zębach do leczenia i tym jednym do rwania :)

Opublikowano

ja mam już chyba z 5 zatrutych (czyt. leczonych kanałowo) i nic mi nie doskwiera... wszystkie na plombach światłoutwardzalnych więc żadnego cementu nie widać :cool1:

no ja mam tak samo tez ,,swiatłoutwardzane" ale cosik mi sie tam odłamało bo czuje....nie jest to mega dziura ale coś sie odłupało... :thumbdown:
Opublikowano

ja mam już chyba z 5 zatrutych (czyt. leczonych kanałowo) i nic mi nie doskwiera... wszystkie na plombach światłoutwardzalnych więc żadnego cementu nie widać :cool1:

no ja mam tak samo tez ,,swiatłoutwardzane" ale cosik mi sie tam odłamało bo czuje....nie jest to mega dziura ale coś sie odłupało... :thumbdown:

to idziesz tylko na wymianę plomby... mnie to kosztowało 60 zł

Opublikowano

ja mam już chyba z 5 zatrutych (czyt. leczonych kanałowo) i nic mi nie doskwiera... wszystkie na plombach światłoutwardzalnych więc żadnego cementu nie widać :cool1:

no ja mam tak samo tez ,,swiatłoutwardzane" ale cosik mi sie tam odłamało bo czuje....nie jest to mega dziura ale coś sie odłupało... :thumbdown:

to idziesz tylko na wymianę plomby... mnie to kosztowało 60 zł

wiesz jak oni zaraz mi będzie mówił że czemu dopiero teraz ze cos sie zaroslo, trzeba wyczyscic ale ze swieze to przyjsc za dwa dni i sie zalepi takze w 60 zł sie raczej nie zmieszcze :decayed: ale no nie chodzi tu o kase zdrowie wazniejsze wiadomo...
Opublikowano

Azunia ja tak czekałem czekałem aż się w końcu wybrałem... z jednym do rwania bo sam korzeń już miałem... skończyło się na 10 zębach do leczenia i tym jednym do rwania :)

Ja pewnie też tak będę miała + wymiana plomb na nowe i białe :gwizdanie:

Ja mam 8ki do rwania, przez te cholery moje piękne dolne ząbki sie pokrzywiły i chyba zamówię sobie aparat na dolne, taki do zakładania na noc ;(

Opublikowano

Azunia ja tak czekałem czekałem aż się w końcu wybrałem... z jednym do rwania bo sam korzeń już miałem... skończyło się na 10 zębach do leczenia i tym jednym do rwania :)

Ja pewnie też tak będę miała + wymiana plomb na nowe i białe :gwizdanie:

Ja mam 8ki do rwania, przez te cholery moje piękne dolne ząbki sie pokrzywiły i chyba zamówię sobie aparat na dolne, taki do zakładania na noc ;(

[pociesze Cię chociaż tym że na starość i tak wszystkie pojdą w pierun :lol1:
Opublikowano

ja mam już chyba z 5 zatrutych (czyt. leczonych kanałowo) i nic mi nie doskwiera... wszystkie na plombach światłoutwardzalnych więc żadnego cementu nie widać :cool1:

no ja mam tak samo tez ,,swiatłoutwardzane" ale cosik mi sie tam odłamało bo czuje....nie jest to mega dziura ale coś sie odłupało... :thumbdown:

to idziesz tylko na wymianę plomby... mnie to kosztowało 60 zł

wiesz jak oni zaraz mi będzie mówił że czemu dopiero teraz ze cos sie zaroslo, trzeba wyczyscic ale ze swieze to przyjsc za dwa dni i sie zalepi takze w 60 zł sie raczej nie zmieszcze :decayed: ale no nie chodzi tu o kase zdrowie wazniejsze wiadomo...

jeżeli masz dentystę który Cie naciąga na koszty... moja pani dentystka jest bardzo w porządku i kasowała mnie za łatanie dziur 60-70zł bo ma dofinansowanie z NFZ

Opublikowano

Azunia ja tak czekałem czekałem aż się w końcu wybrałem... z jednym do rwania bo sam korzeń już miałem... skończyło się na 10 zębach do leczenia i tym jednym do rwania :)

Ja pewnie też tak będę miała + wymiana plomb na nowe i białe :gwizdanie:

Ja mam 8ki do rwania, przez te cholery moje piękne dolne ząbki sie pokrzywiły i chyba zamówię sobie aparat na dolne, taki do zakładania na noc ;(

[pociesze Cię chociaż tym że na starość i tak wszystkie pojdą w pierun :lol1:

jak zrobię szufladkę na stałe to przetrwają dłużej niż ja :polew:
Opublikowano

ja mam już chyba z 5 zatrutych (czyt. leczonych kanałowo) i nic mi nie doskwiera... wszystkie na plombach światłoutwardzalnych więc żadnego cementu nie widać :cool1:

no ja mam tak samo tez ,,swiatłoutwardzane" ale cosik mi sie tam odłamało bo czuje....nie jest to mega dziura ale coś sie odłupało... :thumbdown:

to idziesz tylko na wymianę plomby... mnie to kosztowało 60 zł

wiesz jak oni zaraz mi będzie mówił że czemu dopiero teraz ze cos sie zaroslo, trzeba wyczyscic ale ze swieze to przyjsc za dwa dni i sie zalepi takze w 60 zł sie raczej nie zmieszcze :decayed: ale no nie chodzi tu o kase zdrowie wazniejsze wiadomo...

jeżeli masz dentystę który Cie naciąga na koszty... moja pani dentystka jest bardzo w porządku i kasowała mnie za łatanie dziur 60-70zł bo ma dofinansowanie z NFZ

nieee no na dentyste teraz akurat już nie narzekam bo tez chodze do takiego co liczy się z klientem.... :good:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:39_________________________________________________no cóż....niestety ząbki nie grzyby, nie wyrosną :thumbdown:
Opublikowano

Ale można posadzić :wink4::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.