Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to niby co mi zalecałbyś lać ??

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli sprawdza się teza, że AWX/AVF są nie do zajechania :)

przeciez od reki go nie zajedziesz. jakbys zalal rzepakowym tez popracuje troche :decayed: :decayed: :decayed:

zwyczajnie skracasz zywotnosc i turbiny i pompowtryskow. reszcie silnika specjalnie nie zaszkodzi.

Opublikowano

czyli sprawdza się teza, że AWX/AVF są nie do zajechania :)

:naughty: :naughty: :naughty:

a Ty co się tak podlizujesz? :decayed::tongue4:

Opublikowano

czyli sprawdza się teza, że AWX/AVF są nie do zajechania :)

:naughty: :naughty: :naughty:

a Ty co się tak podlizujesz? :decayed::tongue4:

wydaje mu sie ze z BLB jest tak samo niezniszczalny :decayed::wink4:

Opublikowano

czyli sprawdza się teza, że AWX/AVF są nie do zajechania :)

przeciez od reki go nie zajedziesz. jakbys zalal rzepakowym tez popracuje troche :decayed: :decayed: :decayed:

zwyczajnie skracasz zywotnosc i turbiny i pompowtryskow. reszcie silnika specjalnie nie zaszkodzi.

no ale 3 lata to chyba trochę czasu jest :cool1:

Opublikowano

ale o co chodzi ??:) Jezdze juz na nim 3 lata i wszystko ładnie pyka :cool1:

a ile przejechales w tym czasie? :cool1:

Opublikowano

no jak dotąd nie narzekam.

A jak badałem na forum to dużo osób pisało że tez o tym oleju, w kazdym bądz razie do poprzedniego auta tez taki lałem...

To co polecasz?? :mysli:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 22:21_________________________________________________

ale o co chodzi ??:) Jezdze juz na nim 3 lata i wszystko ładnie pyka :cool1:

a ile przejechales w tym czasie? :cool1:

jakies 40 tys [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 22:21_________________________________________________olej zmieniam co 6, 8 tys
Opublikowano

Nic Panowie, ja uciekam, może coś w tv znajdę.

Miłego wieczorku :decayed::hi:

Do jutra :cool1:

Opublikowano

no jak dotąd nie narzekam.

A jak badałem na forum to dużo osób pisało że tez o tym oleju, w kazdym bądz razie do poprzedniego auta tez taki lałem...

To co polecasz?? :mysli:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 22:21_________________________________________________

ale o co chodzi ??:) Jezdze juz na nim 3 lata i wszystko ładnie pyka :cool1:

a ile przejechales w tym czasie? :cool1:

jakies 40 tys [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 22:21_________________________________________________olej zmieniam co 6, 8 tys

jezeli zamierzasz autem pojezdzic dluzej zbieraj na pompowtryski i turbine :cool1:

do silnikow z pompowtryskiwaczami tylko i wylacznie oleje przynajmniej z norma 505.01

przeczytaj pierwszego posta http://www.a4-klub.pl/smf/all_tdi_jaki_olej_do_tdi-t15435.1800.html[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 22:26_________________________________________________

Nic Panowie, ja uciekam, może coś w tv znajdę.

Miłego wieczorku :decayed::hi:

Do jutra :cool1:

pa :naughty:

Opublikowano

no ok a jesli bym teraz zmienił na olej ze zgodną normą np. 505.01 to nic się nie będzie działo z przejscia na inny olej??

Opublikowano

no ok a jesli bym teraz zmienił na olej ze zgodną normą np. 505.01 to nic się nie będzie działo z przejscia na inny olej??

a niby co sie ma dziac?

Opublikowano

no ok a jesli bym teraz zmienił na olej ze zgodną normą np. 505.01 to nic się nie będzie działo z przejscia na inny olej??

a niby co sie ma dziac?

no niewiem dlatego pytam....

No to widze że jak najszybciej :) musze dokonać zmiany :) po co pogarszac sytuacje :decayed:

A osobiście jakiego producenta polecasz?? Wogóle może inaczej co Ty lejesz...

Opublikowano

obecnie do blb leje mobil 1 formula esp 5w30 507.oo

ale do avf/awx o wielelepszy jest motul specific 505.01 5w40

Opublikowano

zmykam :hi:

Opublikowano

aha dzięki za rade....dobrze ze akurat niedlugo mialem sie zajać wymianą i cale szczescie ze temat poruszylem.....no mój plus jest jedynie to ze bardzo szybko dokonywalem zmiany w sumie nieoszczedzalem na tym ale co zrobic....pierwszy PD więc prosze o mały respekt.... :notworthy:

Opublikowano

ale co zrobic....pierwszy PD więc prosze o mały respekt.... :notworthy:

jaki masz przebieg?

Opublikowano

171 tys

Opublikowano

Rako lej motula :wink4:

Opublikowano

Rako lej motula :wink4:

no jutro właśnie już robie zamianke :naughty: kurde szkoda że bańki 5 l ....jak do mojego tylko 3,5 ale co zrobic...
Opublikowano

Rako lej motula :wink4:

no jutro właśnie już robie zamianke :naughty: kurde szkoda że bańki 5 l ....jak do mojego tylko 3,5 ale co zrobic...

będziesz miał na dolewki :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.