Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba będę musiała iść :kwasny:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba będę musiała iść :kwasny:

pewnie że tak nie ma co się męczyć :)
Opublikowano

chyba będę musiała iść :kwasny:

pewnie że tak nie ma co się męczyć :)

:mysli:

jestem twarda :evil2:

... jeszcze...

Opublikowano

Madas a Ty latałeś cały czas na pełnym syntetyku...?? Bo ja teraz sie zastanawiam jak przeszłem z pół syntetyka na full to na początku ma prawo coś więcej wziąć ? Na pół syntetyku nic mi nie ubywało (wiadomo normalne zużycie norma)

oczywiście ze tak :)
Opublikowano

Madas a Ty latałeś cały czas na pełnym syntetyku...?? Bo ja teraz sie zastanawiam jak przeszłem z pół syntetyka na full to na początku ma prawo coś więcej wziąć ? Na pół syntetyku nic mi nie ubywało (wiadomo normalne zużycie norma)

oczywiście ze tak :)

dobra tera juz nic nie zmieniam bo joba mozna dostac :decayed:
Opublikowano

chyba będę musiała iść :kwasny:

pewnie że tak nie ma co się męczyć :)

:mysli:

jestem twarda :evil2:

... jeszcze...

Mam parę urządzeń stomatologicznych. Mogę pomóc :kox:. Tak poważnie, nie zwlekaj z wizytą u lekarza bo samo się nie wyleczy. Antybiotyk to tylko odłożenie problemu w czasie. Mam z tymi trochę "fachowcami" do czynienia, więc troszkę pojęcia mam.

Opublikowano

chyba będę musiała iść :kwasny:

pewnie że tak nie ma co się męczyć :)

:mysli:

jestem twarda :evil2:

... jeszcze...

Mam parę urządzeń stomatologicznych. Mogę pomóc :kox:. Tak poważnie, nie zwlekaj z wizytą u lekarza bo samo się nie wyleczy. Antybiotyk to tylko odłożenie problemu w czasie. Mam z tymi trochę "fachowcami" do czynienia, więc troszkę pojęcia mam.

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

chyba jednak skusiła sie na tego dentyste.. :decayed:

Opublikowano

chyba jednak skusiła sie na tego dentyste.. :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

mowie kolesiowi w intercars numer klienta a On Mi mowi ze nie ma rabatow na ten numer :mysli: i Mi tylko mowi ze moze zaproponowac cene po 10 % rabacie :mysli:

podaj mi adres tego IC i nazwisko kolesia .... załatwiam im w 3 sekundy zwolnienie z pracy :cool1: 1 os poleciała w tym tygodniu z podolan za taki sam numer :wink4:

gadalem z kolesiem przez gg, gg wzialem ze strony IC z dzialu kontakt, numer gg: 8072651, co mam dalej zrobic, umowilem sie na wizyte w warsztacie ktory wspolpracuje z IC i juz mam po takich hujowych cenach brac czy co

Opublikowano

mowie kolesiowi w intercars numer klienta a On Mi mowi ze nie ma rabatow na ten numer :mysli: i Mi tylko mowi ze moze zaproponowac cene po 10 % rabacie :mysli:

podaj mi adres tego IC i nazwisko kolesia .... załatwiam im w 3 sekundy zwolnienie z pracy :cool1: 1 os poleciała w tym tygodniu z podolan za taki sam numer :wink4:

gadalem z kolesiem przez gg, gg wzialem ze strony IC z dzialu kontakt, numer gg: 8072651, co mam dalej zrobic, umowilem sie na wizyte w warsztacie ktory wspolpracuje z IC i juz mam po takich hujowych cenach brac czy co

trzeba ich sprowadzać na ziemię bo kombinują jak się da :cool1:
Opublikowano

chyba jednak skusiła sie na tego dentyste.. :decayed:

:no:

Pójdę jak będę mocno zdesperowana, na razie nigdzie się nie wybieram, poza tym do tej dentystki często trzeba się zapisać parę dni wcześniej, bo tak ciężko jest się wcisnąć w kolejkę, a Ona ma dużo pacjentów.

Opublikowano

chyba jednak skusiła sie na tego dentyste.. :decayed:

:no:

Pójdę jak będę mocno zdesperowana, na razie nigdzie się nie wybieram, poza tym do tej dentystki często trzeba się zapisać parę dni wcześniej, bo tak ciężko jest się wcisnąć w kolejkę, a Ona ma dużo pacjentów.

gorzej Azunia jak naprawde Cię przydusi :no:
Opublikowano

no i mądty polak po szkodzie jest takie przysłowie :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

chyba jednak skusiła sie na tego dentyste.. :decayed:

:no:

Pójdę jak będę mocno zdesperowana, na razie nigdzie się nie wybieram, poza tym do tej dentystki często trzeba się zapisać parę dni wcześniej, bo tak ciężko jest się wcisnąć w kolejkę, a Ona ma dużo pacjentów.

gorzej Azunia jak naprawde Cię przydusi :no:

:mysli:

:dontknow: trudno :naughty:

Opublikowano

chyba jednak skusiła sie na tego dentyste.. :decayed:

:no:

Pójdę jak będę mocno zdesperowana, na razie nigdzie się nie wybieram, poza tym do tej dentystki często trzeba się zapisać parę dni wcześniej, bo tak ciężko jest się wcisnąć w kolejkę, a Ona ma dużo pacjentów.

gorzej Azunia jak naprawde Cię przydusi :no:

:mysli:

:dontknow: trudno :naughty:

:decayed:
Opublikowano

:decayed:

z czego się cieszysz? :angry:
Opublikowano

:decayed:

z czego się cieszysz? :angry:

nie ciesze :(
Opublikowano

:decayed:

z czego się cieszysz? :angry:

nie ciesze :(

to czemu się smucisz? :(
Opublikowano

:decayed:

z czego się cieszysz? :angry:

nie ciesze :(

to czemu się smucisz? :(

bo focha na mnie zrobilaś :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.