Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a dobrze dzieki :decayed:

a jak wczorajsza nocka? :mysli: jakies koszmary ? :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a dobrze dzieki :decayed:

a jak wczorajsza nocka? :mysli: jakies koszmary ? :decayed:

nieee....ale do przyjemnych raczej nie nalezala bo sie przewracalem z jednej strony na drugą :decayed: Ale za to jaka ulga jak w smoka wlałem oliwy na 505.01 :naughty: chyba mu sie to spodobało :gwizdanie:
Opublikowano

nieee....ale do przyjemnych raczej nie nalezala bo sie przewracalem z jednej strony na drugą :decayed:

nie pamietasz widocznie, ale snilo sie tobie, ze jestes pompowtryskiwaczem smarowanym polsyntetykiem :kox:

Opublikowano

nieee....ale do przyjemnych raczej nie nalezala bo sie przewracalem z jednej strony na drugą :decayed:

nie pamietasz widocznie, ale snilo sie tobie, ze jestes pompowtryskiwaczem smarowanym polsyntetykiem :kox:

no całkiem możliwe :decayed:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:55_________________________________________________no nic dzisiaj spokojny sen :naughty:

Pomykam do wyrka :wink4:

Miłej nocki narazie :hi:

Opublikowano

nieee....ale do przyjemnych raczej nie nalezala bo sie przewracalem z jednej strony na drugą :decayed:

nie pamietasz widocznie, ale snilo sie tobie, ze jestes pompowtryskiwaczem smarowanym polsyntetykiem :kox:

no całkiem możliwe :decayed:

nie zaszkodzi wymienic oleju po 8000 km.

Opublikowano

nieee....ale do przyjemnych raczej nie nalezala bo sie przewracalem z jednej strony na drugą :decayed:

nie pamietasz widocznie, ale snilo sie tobie, ze jestes pompowtryskiwaczem smarowanym polsyntetykiem :kox:

no całkiem możliwe :decayed:

nie zaszkodzi wymienic oleju po 8000 km.

spoko ja co tyle wymieniam gora 9 tys :wink4:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 00:00_________________________________________________jestem tylko ciekaw czy bedzie jakis wiekszy ubytek....
Opublikowano

mozna liczyc max 0,5 L/10.000 km

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry z rana :hi:

Opublikowano

byle do 13 :gwizdanie:

Opublikowano

dobry z rana :hi:

:bry:

czesc malenstwo :hi:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 06:51_________________________________________________

byle do 13 :gwizdanie:

:hi:,rozumiem ze pracujesz Adamie :mysli:

Opublikowano

tak i mam juz dosyc :decayed:

Opublikowano

tak i mam juz dosyc :decayed:

jezeli to ciebie troszke pocieszy to nie jestes sam kto ma takie odczucie :disgust:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 07:05_________________________________________________u mnie leje jak z cebra :kwasny:

Opublikowano

u Mnie narazie zachmurzone niebo, ale spokoj :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 07:28_________________________________________________patrze sobie na prognoze pogody to co drugi dzien ma padac :thumbdown:

Opublikowano

u mnie chyba tez tylko nie wiem czy nie co dziennie :no:

Opublikowano

u mnie chyba tez tylko nie wiem czy nie co dziennie :no:

u mnie już pada :angry:
Opublikowano

Siemka :bry:

Opublikowano

Siemka :bry:

dzieci powstawały !! :notworthy::polew: :polew:
Opublikowano

Siemka :bry:

dzieci powstawały !! :notworthy::polew: :polew:

:przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.