Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a kto to kupuje zarowki w ASO :decayed: :decayed: :decayed:

ori palnik osram kosztuje 250 zl

w intercars takie osramy sie kupi ? barwa swiatla bedzie identyczna jak teraz mam ?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w intercars takie osramy sie kupi ? barwa swiatla bedzie identyczna jak teraz mam ?

ile razy mozna powtarzac to samo???? :cool1:

4300 K czyli swiatlo dzienne

ASO sprzedaje te same zarowki, tylko kartoniki maja drozsze :cool1:

Opublikowano

nie moge na stronie znalezc tych zarowek :confused4:

Opublikowano

nie moge na stronie znalezc tych zarowek :confused4:

zarowek nie szuka sie na stronie,

tylko w sklepie albo hurtowni. slyszales o urzadzeniu zwanym telefonem? :cool1::decayed:

musisz jeszcze wiedziec czy mas d1s czy d2s

Opublikowano

nie moge na stronie znalezc tych zarowek :confused4:

zarowek nie szuka sie na stronie,

tylko w sklepie albo hurtowni. slyszales o urzadzeniu zwanym telefonem? :cool1::decayed:

musisz jeszcze wiedziec czy mas d1s czy d2s

nie mam pojecia co to za oznaczenia :cool1:

Opublikowano

d1s%20Philips.jpgd1s

d2sbig.jpg d2s

ale raczej d1s

Opublikowano

a skad mam wiedziec ktore zamowic :cool1:

Opublikowano

a skad mam wiedziec ktore zamowic :cool1:

na lampach powinieneś mieć wytłoczone symbol :wink4:

Opublikowano

ale chyba wystarczy jak w intercars podam model i rok auta ? to Oni beda wiedzieli ?

Opublikowano

ale chyba wystarczy jak w intercars podam model i rok auta ? to Oni beda wiedzieli ?

nie wiem do końca, ja bym sprawdził :wink4:

Opublikowano

mowie kolesiowi w intercars numer klienta a On Mi mowi ze nie ma rabatow na ten numer :mysli: i Mi tylko mowi ze moze zaproponowac cene po 10 % rabacie :mysli:

Opublikowano

Musa: z serwisie Mi powiedzieli ze zarowka do mojego ksenona kosztuje 700-800 zl, czemu az tyle, pisales ze 250

a kto to kupuje zarowki w ASO :decayed: :decayed: :decayed:

ori palnik osram kosztuje 250 zl :cool1:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 15:11_________________________________________________

Musa: z serwisie Mi powiedzieli ze zarowka do mojego ksenona kosztuje 700-800 zl, czemu az tyle, pisales ze 250

może to cena z wymianą

250 żarówa i resztę za rozbiórkę auta :cool1: :gwizdanie:

nie, nie, za wymiane pewnie biora 200,

a jezeli demontuja zderzak to ok 700 :cool1:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 15:12_________________________________________________

Teraz mam o specyfikacji 505.01 wystarczy chyba co ?

jaki producent? :cool1:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 15:14_________________________________________________

albo używka z giełdy albo jakiś chiński zmiennik z allegro, chociaż nie wiem - madas kupił i mu mryga jeden na dziurach

za 800-1000pln to kupisz całe bi-xenony kompletne

madas kupil chinska podrobke osrama na gieldzie z kieszeni, bez kartonika bez zadnego opakowania, z kieszeni wyjeta :decayed: tyle ze 100 kosztowala.

po miesiacu powiedziala goodbye. na szczescie "dystrybutor" :kox: z gieldy wymienil na sprawna i o ile wiem do dzisiaj jest ok.

mial szczescie ze nie musial jechac do serwisu na wymiane, bo to zawsze dodatkowe koszty.

Objechałem wszystkie sklepy u mnie w szamo no i niestety nie mieli na składzie motula ....ale skonsultowałem się ze znajomym co też ma audiczke i leje od dobrych 4 lat Castrola 5W40 505.01 i nie narzeka wszystko mu trybi...olej zmienia co 9 tys. Więc i taki zalałem w sumie powiem szczerze jakby silnik ciut inaczej chodzil(oczywiście na plus) może to złudzenie....ale jest ok.

Troche naczytałem się dobrych i złych opini ale nigdy nie bedzie jednego zdania.

Teraz zostaje juz na Castrolu i nic nie zmieniam.

Opublikowano
:confused4:
Opublikowano

:confused4:

co taka minka??

Prawda jest taka w sumie według mnie że najważniejsze iż olej jest zmieniany w czasie... nie którzy zapierdzielaja 20 tys i mają to w pompie :angry: ja wymieniam olej co 7,8 tys. choć nawet robie krótkie dystanse.

Co do jakości też nikt nie jest pewny...to tak jak z kiełbasą..(nie wiadomo co jest w nią w kręcone :decayed: ) tak samo olej, wielkie specyfikacje a wszystko lane z jednej beczki.... :cool1:

Opublikowano

:confused4:

co taka minka??

zgadnij...
Opublikowano

:confused4:

co taka minka??

zgadnij...

ząb boli??
Opublikowano

mowie kolesiowi w intercars numer klienta a On Mi mowi ze nie ma rabatow na ten numer :mysli: i Mi tylko mowi ze moze zaproponowac cene po 10 % rabacie :mysli:

podaj mi adres tego IC i nazwisko kolesia .... załatwiam im w 3 sekundy zwolnienie z pracy :cool1: 1 os poleciała w tym tygodniu z podolan za taki sam numer :wink4:

Opublikowano

:confused4:

co taka minka??

zgadnij...

ząb boli??

;( :wallbash:
Opublikowano

:confused4:

co taka minka??

zgadnij...

ząb boli??

;( :wallbash:

no to czemu do dentysty sie nie wybierasz?? :mysli:
Opublikowano

:confused4:

co taka minka??

zgadnij...

ząb boli??

do dentysty :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.