Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: i spadam na miasto poolukać co się dzieje

:hi: a co ty masz w podpisie? :mysli:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To co widać Musashi

Opublikowano

To co widać Musashi

bedzie lepiej, glowa do gory :)

Opublikowano

dokładnie Vario trzeba być dobrej myśli :)

Opublikowano

Dobranoc Panowie :hi:

do jutra :decayed:

Opublikowano

tak wczesnie? :mysli:

Opublikowano

tak wczesnie? :mysli:

niestety, mam jeszcze do ogarnięcia parę rzeczy przed spaniem a nie chce sprzątać w niedzielę jak można poleniuchować :decayed:

tak więc do jutra :)

Opublikowano

tak wczesnie? :mysli:

niestety, mam jeszcze do ogarnięcia parę rzeczy przed spaniem a nie chce sprzątać w niedzielę jak można poleniuchować :decayed:

tak więc do jutra :)

do jutra

jutro godzina dluzej lezakowania :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dzien dobry :hi:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 07:29_________________________________________________

:bry:

co tak wczesnie :mysli::cool1:

Opublikowano

siemanderos z ranca :hi:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 08:16_________________________________________________relaxujcie sie w ta swieta niedziele ja spidalam do pracy, milego dzionka zycze[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 08:19_________________________________________________narson

Opublikowano

Kubica zajal drugie miejsce :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Opublikowano

Kubica zajal drugie miejsce :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Siemka :hi:

zła pasa przełamana :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

Kubica zajal drugie miejsce :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

oglądałem też - troche fuks był, zobaczymy następnym razem jak sobie poradzi :cool1: [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 09:32_________________________________________________też lece do roboty 3-majta sie

Opublikowano

siemanko :hi:

k**wa myślałem że Kubica pojedzie jak zwykle ok 14:00 :wallbash: :wallbash:

ale fajnie że udało mu się ukończyć na podium :good:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 10:18_________________________________________________ustawiłem wstępnie datę spota... :wink4:

Opublikowano

cześć :hi:

ja oglądałem Kubice od samego początku do końca i powiem tak - REWELACJA ..... i to wszystko dzięki Julce która wstaje codziennie przed 6 rano :decayed:

Opublikowano

Kubica zajal drugie miejsce :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

oglądałem też - troche fuks był, zobaczymy następnym razem jak sobie poradzi :cool1: [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 09:32_________________________________________________też lece do roboty 3-majta sie

fuks ze drugie, ale tak samo jak fuks teraz tak pech ostatnio ze w chmure spalin wjechal.

wazne ze nawiazuje walke :good:

Opublikowano

Kubica zajal drugie miejsce :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

oglądałem też - troche fuks był, zobaczymy następnym razem jak sobie poradzi :cool1: [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 09:32_________________________________________________też lece do roboty 3-majta sie

fuks ze drugie, ale tak samo jak fuks teraz tak pech ostatnio ze w chmure spalin wjechal.

wazne ze nawiazuje walke :good:

aaaacha, no ja ostatnio nie oglądałem :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.