Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Cześć wszystkim :wink4:

Mam do Was zapytanie, zmieniłem opony i co się dzieje - np. przy gwałtownym omijaniu wyrwy w drodze po powrocie na swój pas czuje jak auto "tańczy" zwłaszcza tyłeczek. Czy musze poczekać aż opony się ułożą, czy może jest to kwestia ciśnienia czy też gazu (powietrze - azot) czy po prostu opony są do "D". Opony są nowiutkie :kwasny:

Jakie są Wasze doświadczenia :)

Opublikowano

muszą się ułożyć... nawet do 1000km

Opublikowano

No to wiele mi wyjaśnia....Dzięki Nike :cool1:

Opublikowano

brachol ostatnio kupił 2 nowe zimówki na przód i auto mu zaczęło ściągać przy dodawaniu gazu. teraz już jest ok

Opublikowano

:hi: wszystkim

a tak z ciekawości spytam jakie masz gumy ??

Opublikowano

goodyear

[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 11:31_________________________________________________Rozważałem goodyear, a dunlop. :kwasny:

Opublikowano

a model ?? Efficentgrip, Optigrip, Excelent, Eagle F1?

Opublikowano

excellence :)

Opublikowano

ahm.... no ja właśnie studiowałem troszkę na temat oponek przed zakupem i zdecydowałem sie na Optigrip :)

ponoć podczas ścierania cały czas zachowują takie same właściwości jezdne w deszczu jak na początku

Opublikowano

Cholirka też się naczytałem - zakup trwał prawie 2 miechy no i na końcu moje rozczarowanie.... :angry:[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 11:59_________________________________________________Spocik będzie ale w przyszłą, spociki są zawsze wtedy kiedy mam zajęty weekend :polew:

Opublikowano

cześć w sobotę :hi:

Panowie jest jakiś spocik w niedziele ? :)

spocik jest po świętach teraz :)
Opublikowano

To na jaju się nie spotykamy??

Opublikowano

:hi: Cześć Panowie :decayed:

W Kaliszu pada :disgust:

a jak tam pogoda w Poznaniu?

Opublikowano

Cześć w Poznaniu pada...czyli typowa barówka...

Aż się prosi o chipsy i piwko.... :>

BTW Gekocars z Poznania uruchamiają hamownię 4x4, wstępnie wycenili mi taką wizytę na 300zł. Będę do nich dzwonił w tygodniu, aby umówić się na test. Zobaczymy jak wyjdzie, myślę że 300 zł to nie dużo gdyby jechać poza Poznań i wydawać na trasę...Podzielę się wrażeniami co i jak chyba, że już mieliście doświadczenia z tą firmą, to piszcie ... :wink4:

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

Cześć w Poznaniu pada...czyli typowa barówka...

Aż się prosi o chipsy i piwko.... :>

BTW Gekocars z Poznania uruchamiają hamownię 4x4, wstępnie wycenili mi taką wizytę na 300zł. Będę do nich dzwonił w tygodniu, aby umówić się na test. Zobaczymy jak wyjdzie, myślę że 300 zł to nie dużo gdyby jechać poza Poznań i wydawać na trasę...Podzielę się wrażeniami co i jak chyba, że już mieliście doświadczenia z tą firmą, to piszcie ... :wink4:

:cool1::shocked:

u Wojtka za ośke płaciliśmy 70pln-ów

i z tego co wiem to 4x4 też robi, zadzwoń może do niego i zapytaj, może będzie za pół ceny :gwizdanie:

http://chiptuning.poznan.pl/Hamownia.html

http://chiptuning.poznan.pl/Kontakt.html

Opublikowano

Cześć w Poznaniu pada...czyli typowa barówka...

Aż się prosi o chipsy i piwko.... :>

BTW Gekocars z Poznania uruchamiają hamownię 4x4, wstępnie wycenili mi taką wizytę na 300zł. Będę do nich dzwonił w tygodniu, aby umówić się na test. Zobaczymy jak wyjdzie, myślę że 300 zł to nie dużo gdyby jechać poza Poznań i wydawać na trasę...Podzielę się wrażeniami co i jak chyba, że już mieliście doświadczenia z tą firmą, to piszcie ... :wink4:

:cool1::shocked:

u Wojtka za ośke płaciliśmy 70pln-ów

i z tego co wiem to 4x4 też robi, zadzwoń może do niego i zapytaj, może będzie za pół ceny :gwizdanie:

http://chiptuning.poznan.pl/Hamownia.html

http://chiptuning.poznan.pl/Kontakt.html

robi ale chyba tylko na przenośnej... czyli czujnik na koło, laptop na kolana i runda po Niestachu od ronda Obornickiego do wiaduktu na Wojska Polskiego - 2 razy :) sam też tak u niego miałem hamowane auto...

Opublikowano

Cześć :bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.