Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć :bry:

cześć

co tam porabiasz?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć :bry:

cześć

co tam porabiasz?

a nic nudy ogólnie, już nie pamietam kiedy miałem taki weekend :angry: ale co zrobić są i takie dni :wink4:

a co u Ciebie ??

Opublikowano

Sprzątam, mam tajemniczy lek na lenia, po nim skaczę jak kauczukowa piłka, podłoga-sufit-podłoga, tyle mam pałera :wink4:

a przy okazji słucham muzyczki, szkoda że wieża mi coś odmawia posłuszeństwa, bo bym pokazała sąsiadowi... :kox::naughty:

Opublikowano

Sprzątam, mam tajemniczy lek na lenia, po nim skaczę jak kauczukowa piłka, podłoga-sufit-podłoga, tyle mam pałera :wink4:

a przy okazji słucham muzyczki, szkoda że wieża mi coś odmawia posłuszeństwa, bo bym pokazała sąsiadowi... :kox::naughty:

no u mnie jeśli chodzi o muzyczke to też lipa bo wszyscy w domu takze musiałbym sobie pancerne drzwi najpierw w stawić :naughty:
Opublikowano

no to kiepsko, ja zaraz lecę dalej robić, ale co jakąś minutę tu zajrzę :kox:

Opublikowano

mam problem, jeden ksenon Mi przestal normalnie swiecic i lekko tylko tak swieci na kolor rozowy, co robic ?

Opublikowano

mam problem, jeden ksenon Mi przestal normalnie swiecic i lekko tylko tak swieci na kolor rozowy, co robic ?

wymienić, najlepiej oba...
Opublikowano

:hi:

Jestem po pracy i ide na 18' czyli kolejny raz promil :polew: hehe miłego weekendu zycze wszystkim :cool1:

Opublikowano

dzien doberek :hi:

Opublikowano

dzien doberek :hi:

śemaneczko :decayed::kox:
Opublikowano

mam problem, jeden ksenon Mi przestal normalnie swiecic i lekko tylko tak swieci na kolor rozowy, co robic ?

zamien zarowki miejscami. tyle ze nie jest to prosta operacja.... :cool1:[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 18:17_________________________________________________

dzien doberek :hi:

śemaneczko :decayed::kox:

ale w poznaniu pada :rolleyes:

Opublikowano

Ok lece już czas pozdro wszystkim grunt to dobry promil ( u mnie nie pada hehe)

Opublikowano

szkoda że wieża mi coś odmawia posłuszeństwa, bo bym pokazała sąsiadowi... :kox::naughty:

:shocked: a fajny chociaz? :cool1:[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 18:20_________________________________________________

:hi:

Cześć wszystkim :wink4:

Mam do Was zapytanie, zmieniłem opony i co się dzieje - np. przy gwałtownym omijaniu wyrwy w drodze po powrocie na swój pas czuje jak auto "tańczy" zwłaszcza tyłeczek. Czy musze poczekać aż opony się ułożą, czy może jest to kwestia ciśnienia czy też gazu (powietrze - azot) czy po prostu opony są do "D". Opony są nowiutkie :kwasny:

Jakie są Wasze doświadczenia :)

takie zjawisko jest nieprawidlowe. powodem moze byc zbyc niskie cisnienie. pamietaj ze szerokie opony sa bardziej nerwowe niz waskie.

jakie opony,

jaka szerokosc,

jakie masz cisnienie

? :cool1:

z wlasnych doswiadczen. nowiutkie dunlop sportmaxx tt 225/45/17 nie zauwazylem takiego zjawiska opony od razu pieknie trzymaly i tak do dzisiaj.

Opublikowano

mam problem, jeden ksenon Mi przestal normalnie swiecic i lekko tylko tak swieci na kolor rozowy, co robic ?

zamien zarowki miejscami. tyle ze nie jest to prosta operacja....

cos to da ?

Opublikowano

mam problem, jeden ksenon Mi przestal normalnie swiecic i lekko tylko tak swieci na kolor rozowy, co robic ?

zamien zarowki miejscami. tyle ze nie jest to prosta operacja....

cos to da ?

bedziesz wiedzial czy winny jest lampa czy przetwornica.

jezeli po zamianie rozowo bedzie po drugiej str tzn zarowka, jezeli po tej samej przetwornica

Opublikowano

jakie koszta w obu przypadkach ?

Opublikowano

jakie koszta w obu przypadkach ?

zarowka ori osram 250.

niby ori z kieszeni na gieldzie 100

przetwornica ori uzywana 250 (moze pasc)

ori nowa 500

Opublikowano

:hi:

to doj**ało ludzi z wlkp na zlocie :gwizdanie:

Opublikowano

jakie koszta w obu przypadkach ?

zarowka ori osram 250.

niby ori z kieszeni na gieldzie 100

przetwornica ori uzywana 250 (moze pasc)

ori nowa 500

dzieki Musa :good:

mam problem, jeden ksenon Mi przestal normalnie swiecic i lekko tylko tak swieci na kolor rozowy, co robic ?

wymienić, najlepiej oba...

takie rady to wiesz gdzie mozesz sobie wsadzic

Opublikowano

dzieki Musa :good:

btw. dziwne ze swieci ci na rozowo. moze dode podwoziles? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.