Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki Musa :good:

btw. dziwne ze swieci ci na rozowo. moze dode podwoziles? :mysli:

wczesniej Mi troche mrugala czasem, zarowka, nie doda :naughty:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć w Poznaniu pada...czyli typowa barówka...

Aż się prosi o chipsy i piwko.... :>

BTW Gekocars z Poznania uruchamiają hamownię 4x4, wstępnie wycenili mi taką wizytę na 300zł. Będę do nich dzwonił w tygodniu, aby umówić się na test. Zobaczymy jak wyjdzie, myślę że 300 zł to nie dużo gdyby jechać poza Poznań i wydawać na trasę...Podzielę się wrażeniami co i jak chyba, że już mieliście doświadczenia z tą firmą, to piszcie ... :wink4:

:cool1::shocked:

u Wojtka za ośke płaciliśmy 70pln-ów

i z tego co wiem to 4x4 też robi, zadzwoń może do niego i zapytaj, może będzie za pół ceny :gwizdanie:

http://chiptuning.poznan.pl/Hamownia.html

http://chiptuning.poznan.pl/Kontakt.html

robi ale chyba tylko na przenośnej... czyli czujnik na koło, laptop na kolana i runda po Niestachu od ronda Obornickiego do wiaduktu na Wojska Polskiego - 2 razy :) sam też tak u niego miałem hamowane auto...

Czyli jaką hamownię w Poznaniu polecacie?

Opublikowano

:hi:

to doj**ało ludzi z wlkp na zlocie :gwizdanie:

prawie tyle co w zeszłym roku... :gwizdanie: :decayed:

wymienić, najlepiej oba...

takie rady to wiesz gdzie mozesz sobie wsadzic

żarniki niestety wymienia się parami... :wink4:

w ogóle to coś Ty ostatnio taki naburmuszony? nie masz gdzie ciśnienia wyładować? :cool1:

Czyli jaką hamownię w Poznaniu polecacie?

patrząc w Twój profil to do ośki nie ma znaczenia... problem robi się w przypadku quattro

możesz zapytać w Gekocars http://www.gekocars.pl

u Wojtka też możesz jak nie zależy Ci na stacjonarce... linki masz w poście wyżej

Opublikowano

co tam wieczorkiem porabiacie dzisiaj :)

Opublikowano

w ogóle to coś Ty ostatnio taki naburmuszony? nie masz gdzie ciśnienia wyładować? :cool1:

mam ostatnio jakies nerwy :mysli:

Opublikowano

:hi:

to doj**ało ludzi z wlkp na zlocie :gwizdanie:

prawie tyle co w zeszłym roku... :gwizdanie: :decayed:

zaluje, ze nie moglem pojechac. :disgust:

Opublikowano

w ogóle to coś Ty ostatnio taki naburmuszony? nie masz gdzie ciśnienia wyładować? :cool1:

mam ostatnio jakies nerwy :mysli:

to albo za mało, albo za dużo pijesz :decayed:

co tam wieczorkiem porabiacie dzisiaj :)

za niedługo jadę do Ilony na kolacje :gwizdanie:

Opublikowano

wczesniej Mi troche mrugala czasem, zarowka, nie doda :naughty:

pewnie zarowka. mozna vag-a podpiac, padajaca przetwornica z reguly daje blad

Opublikowano

:hi:

to doj**ało ludzi z wlkp na zlocie :gwizdanie:

prawie tyle co w zeszłym roku... :gwizdanie: :decayed:

zaluje, ze nie moglem pojechac. :disgust:

też bym chętnie pojechał, ale niestety - tyle pracy że dopiero od czerwca będę miał luźniej...

no i świadomość że... kto ma wiedzieć to wie :tongue4:

Opublikowano

w ogóle to coś Ty ostatnio taki naburmuszony? nie masz gdzie ciśnienia wyładować? :cool1:

mam ostatnio jakies nerwy :mysli:

wyladuj sie... zmniejsz cisnienie w hydraulice :cool1: pobiegaj na przyklad :decayed:

Opublikowano

w ogóle to coś Ty ostatnio taki naburmuszony? nie masz gdzie ciśnienia wyładować? :cool1:

mam ostatnio jakies nerwy :mysli:

wyladuj sie... zmniejsz cisnienie w hydraulice :cool1: pobiegaj na przyklad :decayed:

bieganie w szczególności zmniejsza ciśnienie :naughty:

Opublikowano

wczesniej Mi troche mrugala czasem, zarowka, nie doda :naughty:

pewnie zarowka. mozna vag-a podpiac, padajaca przetwornica z reguly daje blad

bede musial do Kalisza jechac zeby Mi wymienili :kwasny:[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 19:22_________________________________________________predzej bym sie napil :cool1:

Opublikowano

predzej bym sie napil :cool1:

w końcu weekend mamy :)

pamiętajcie że dzisiaj w nocy zegary przestawiamy o godzinę do przodu :wink4:

Opublikowano

też bym chętnie pojechał, ale niestety - tyle pracy że dopiero od czerwca będę miał luźniej...

no i świadomość że... kto ma wiedzieć to wie :tongue4:

no ale to musisz sie zdecydowac czy nie pojechales dlatego, ze miales swiadomosc czy dlatego ze nie mogles.

najlatwiej sie czepiac :cool1:

Opublikowano

też bym chętnie pojechał, ale niestety - tyle pracy że dopiero od czerwca będę miał luźniej...

no i świadomość że... kto ma wiedzieć to wie :tongue4:

no ale to musisz sie zdecydowac czy nie pojechales dlatego, ze miales swiadomosc czy dlatego ze nie mogles.

najlatwiej sie czepiac :cool1:

dla Mnie to problem nie byl, osobiscie nie pojechalem bo plany finansowe Mi sie zmienily

Opublikowano

bede musial do Kalisza jechac zeby Mi wymienili :kwasny:[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 19:22_________________________________________________predzej bym sie napil :cool1:

przywiez zarowke do poznania :cool1:

Opublikowano

bede musial do Kalisza jechac zeby Mi wymienili :kwasny:[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 19:22_________________________________________________predzej bym sie napil :cool1:

przywiez zarowke do poznania :cool1:

taki kawal :decayed:

Opublikowano

też bym chętnie pojechał, ale niestety - tyle pracy że dopiero od czerwca będę miał luźniej...

no i świadomość że... kto ma wiedzieć to wie :tongue4:

no ale to musisz sie zdecydowac czy nie pojechales dlatego, ze miales swiadomosc czy dlatego ze nie mogles.

najlatwiej sie czepiac :cool1:

głownie dlatego że nie mogłem, codziennie do 21-22 w pracy już drugi miesiąc i jeszcze dwa przede mną...

a w soboty jestem na SKP

świadomość nie była decydująca ale niesmak pozostał...

Opublikowano

taki kawal :decayed:

to jedz do kalisza :decayed::cool1:

Opublikowano

bede musial do Kalisza jechac zeby Mi wymienili :kwasny:[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 19:22_________________________________________________predzej bym sie napil :cool1:

przywiez zarowke do poznania :cool1:

taki kawal :decayed:

do Kalisza też musisz dojechać i jeszcze zapłacisz za wymianę :cool1: zdecyduj co lepsze :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.