Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myśli to ja mam ale nie powiem :evil: w Luboniu :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czujnik temperatury w zderzaku uszkodzony albo brak :wink4:

też obstawiam na czujnik, w zimie go zakopałem w śniegu. pewnie dlatego się uszkodził

Opublikowano

myśli to ja mam ale nie powiem :evil: w Luboniu :polew:

A co tam jest ?? :blink:

Opublikowano

myśli to ja mam ale nie powiem :evil: w Luboniu :polew:

A co tam jest ?? :blink:

kurcze człowieku :naughty:
Opublikowano

myśli to ja mam ale nie powiem :evil: w Luboniu :polew:

A co tam jest ?? :blink:

kurcze człowieku :naughty:

kurcze sobie tak chodzi luzem po luboniu? :shocked:
Opublikowano

myśli to ja mam ale nie powiem :evil: w Luboniu :polew:

A co tam jest ?? :blink:

kurcze człowieku :naughty:

kurcze sobie tak chodzi luzem po luboniu? :shocked:

Wojtek powiedz mu :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

hehe nie jestem tak często w Poznaniu jak wy :polew: wiec mam prawo nie wiedzieć a kurczaki lubie ale jak juz nie chodzą... :naughty:

Opublikowano

Wojtek powiedz mu :gwizdanie: :cool1:

dobra :gwizdanie: tam jest takie głupie centrum handlowe :polew:

Opublikowano

hehe nie jestem tak często w Poznaniu jak wy :polew: wiec mam prawo nie wiedzieć a kurczaki lubie ale jak juz nie chodzą... :naughty:

spokojnie da się załatwić :cool1::polew:
Opublikowano

hehe spoko :kox:

ok to wy ustalicie a ja postaram się nie zabłądzić i dotrzeć :wink4:

Opublikowano

WItam wszystkich forumowiczow... :hi: przegladając wątek spotow poznanskich jestem w szoku jak one sie rozbudowały :shocked:... ostatni raz byłem tutaj szmat czasu temu i widać tylko pozazdroscic,,.... no i żałować ze to wszystko mnie omineło...mam nadzieje ze uda mi sie kiedyś to wszystko nadrobić :gwizdanie: jaknarazie siedze zagranicą i chociaz ciągnie mnie na spot jak cholera! to musze to jakoś przeboleć :/ ......ale w lipcu napewno sie pojawie... :naughty: (szczeże to już niemoge sie doczekać .......)pozdrawiam..... wszystkich..... :a4fan:

Opublikowano
:bry: z rana
Opublikowano

doberek z ranca :hi:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 08:11_________________________________________________milego dzionka wszystkim [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 08:35_________________________________________________narson

Opublikowano

siemanko :hi:

Opublikowano

doberek z ranca :hi:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 08:11_________________________________________________milego dzionka wszystkim [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 08:35_________________________________________________narson

krótka piłka :polew::wink4:

Opublikowano

ale licytacje :naughty:Glovash skąd Ty miszkosz? :decayed:

Przyjaźni... od str. Słowiańskiej, więc tyle co Zagonową prosto albo ... Pasieką i jestem..

to... gdzie ten SzPOT ??

Do 16:40 mam zajęcia a po 18 jadę do Mechanika auto odstawic... ale chociaż na godzinkę bym zajechał ;)

Opublikowano

to faktycznie blisko mnie mieszkasz :wink4: co do spota to musisz śledzić na bieżąco wątek, może jutro się rozstrzygnie, ale ma być do kitu pogoda więc raczej KC :disgust:

Opublikowano

ale licytacje :naughty:Glovash skąd Ty miszkosz? :decayed:

Przyjaźni... od str. Słowiańskiej, więc tyle co Zagonową prosto albo ... Pasieką i jestem..

to może z widzenia Cię znam bo do SP66 chodziłem... nie wiem tylko jaki rocznik jesteś bo z profilu nic nie wynika :wink4:

Opublikowano

raczej nie, mieszkam tu od 2.5 roku... ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.