Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

no pogoda powoli się dupcy :kwasny::mysli:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 12:35_________________________________________________

WItam wszystkich forumowiczow... :hi: przegladając wątek spotow poznanskich jestem w szoku jak one sie rozbudowały :shocked:... ostatni raz byłem tutaj szmat czasu temu i widać tylko pozazdroscic,,.... no i żałować ze to wszystko mnie omineło...mam nadzieje ze uda mi sie kiedyś to wszystko nadrobić :gwizdanie: jaknarazie siedze zagranicą i chociaz ciągnie mnie na spot jak cholera! to musze to jakoś przeboleć :/ ......ale w lipcu napewno sie pojawie... :naughty: (szczeże to już niemoge sie doczekać .......)pozdrawiam..... wszystkich..... :a4fan:

cześć stary ktoś nawet Cię wspominał na jakimś spocie :) wpadaj koniecznie jak tylko będziesz mógł :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

stare ale jare :polew:

<kasia> cze, poklikamy

<jebie_twoją_starą> zobacz moj nick

<kasia> no widze i co ?

<jebie_twoją_starą> nie rozumiesz...

<kasia> nie, ale moze sie lepiej poznamy :]

<jebie_twoją_starą> ja cie znam

<kasia> z kad ?

<jebie_twoją_starą> popatrz na moj nick...

<kasia> tata ? :mysli:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: postaram się ale nie wiem czy mi się uda, muszę Zuzę odebrać z Kiekrza od teściów i matulę chyba z lotniska, nie wiem jak to godzinowo wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam.... ? :wink4:

wstałem rano po czym umyłem twarz, następnie wstawiłem wodę a w czasie kiedy woda gotowała się zrobiłem kanapkę którą skonsumowałem wraz z kawą którą po zagotowaniu wody zrobiłem .... a potem ciężka praca ..... :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 21:09_________________________________________________a teraz oglądam mecz Lecha z Arką :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam.... ? :wink4:

:decayed: hipopotam :polew:

:naughty: lol można i tak

Co tam.... ? :wink4:

wstałem rano po czym umyłem twarz, następnie wstawiłem wodę a w czasie kiedy woda gotowała się zrobiłem kanapkę którą skonsumowałem wraz z kawą którą po zagotowaniu wody zrobiłem .... a potem ciężka praca ..... :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 21:09_________________________________________________a teraz oglądam mecz Lecha z Arką :kox: :kox: :kox:

Więcej opisałeś przygotowań do rannej komsumcji niż całodniowego opisu dnia z twojego życia :polew: hehe

Siemano ;):hi:

Co porabiacie ciekawego ?? :wink4:

Browara pije :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam.... ? :wink4:

:decayed: hipopotam :polew:

:naughty: lol można i tak

Co tam.... ? :wink4:

wstałem rano po czym umyłem twarz, następnie wstawiłem wodę a w czasie kiedy woda gotowała się zrobiłem kanapkę którą skonsumowałem wraz z kawą którą po zagotowaniu wody zrobiłem .... a potem ciężka praca ..... :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 21:09_________________________________________________a teraz oglądam mecz Lecha z Arką :kox: :kox: :kox:

Więcej opisałeś przygotowań do rannej komsumcji niż całodniowego opisu dnia z twojego życia :polew: hehe

bo Madas oprócz zjedzenia śniadania , obiadu i kolacji i kilku meczyków w tV nic więcej nie robi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak :hi:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 08:34_________________________________________________sloneczko pieknie swieci a wy jeszcze gnijecie ? :mysli: wstawac szkoda dnia :brawo:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 08:52_________________________________________________wczoraj to sie nie wysililiscie z tym skrobaniem na forum :kox:,i nie mam co teraz czytac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 09:35_________________________________________________najadlem sie teraz moge spidalac do roboty[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 09:36_________________________________________________milego dzionaska zycze :good:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 09:36_________________________________________________narson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...