Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ahhhh :confused4: wybierałem sie jutro na spota a tu nici

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam wszystkich.

Dawno mnie nie było i pewnie mam niewielkie prawo głosu, ale jeśli mamy demokrację, ja też uważam, że trzeba przełożyć spota na za tydzień. Spotkać zdążymy się jeszcze nie raz.

Madas, bądź facet i podejmij decyzję.

Dobrej nocy

Bartas

Opublikowano

czyli przekładamy ... wszystko zamknięte jutro :cool1:

Opublikowano

czyli przekładamy ... wszystko zamknięte jutro :cool1:

i wszystko wiadomo :cool1::good:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 21:19_________________________________________________nic spadam ogólnie ...niezbyt ciekawy dzień :confused4:

3majcie sie do jutra. :wink4:

Opublikowano

no do juterka .... :) :)

Opublikowano

i źaś problem ;/

Zamówiłem na allegro rozrząd..

3 razy pytałem i wysyłałem dane auta ( rok, typ, nr vin )

Nie dość, że wysłali paczkę na zły adres, to jeszcze zły komplet ;/

podaj link jak możesz

http://moto.allegro.pl/item966788455_rozrzad_pompa_1_8_i_1_8t_vw_passat_audi_a4_a6.html

niby zestaw do wersji po 2000r.

znacie jakieś sklepy w Poznaniu, gdzie dostane klamoty w normalnych cenach ?? bo jak wstępnie pytałem to 700++

Opublikowano

podjedź do intercarsu i zapytaj o ceny na rabacie klubowym lub napisz PW do kolegi TOM77

rolki, napinacze i inne bierz INA

pompa wody SKF

paski GATES lub CONTITECH

filtry KNECHT albo MANN

olej MOTUL

Opublikowano

podjedź do intercarsu i zapytaj o ceny na rabacie klubowym lub napisz PW do kolegi TOM77

rolki, napinacze i inne bierz INA

pompa wody SKF

paski GATES lub CONTITECH

filtry KNECHT albo MANN

olej MOTUL

Kolega TOM , policzył mi ok 620 zł.

W InterCarsie w internecie sprawdzałem i ceny mają kosmiczne , ale podjadę chyba , bo może na miejscu inaczej policzą..

Opublikowano
:hi: wszystkim :> [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 22:00_________________________________________________ nie ma spota jutro ?? nie widze daty :mysli:
Opublikowano

:hi: wszystkim :> [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 22:00_________________________________________________ nie ma spota jutro ?? nie widze daty :mysli:

w związku z tym, że są pozamykane wszystkie Centra Handlowe nie ma. Data zostanie ustalona. Kilka stron wcześniej w temacie jest opisane wszystko

Opublikowano

może być na 18.04 ale wiedzcie że w odwiedziny do nas wybiera się ekipa Kujawsko-Pomorska .... planowali na 25.04 lecz w tym układzie może przełożą ....

mnie 18-ego pewnie nie będzie, bo będę po weselu, ale skoro mamy mieć gości 25.04. to możemy się spotkać dwa weekendy z rzędu... ludzie na długi weekend wyjeżdżają i pewnie wówczas nikogo nie będzie ...

to taka moja skromna propozycja

Opublikowano

:hi: wszystkim :> [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 22:00_________________________________________________ nie ma spota jutro ?? nie widze daty :mysli:

w związku z tym, że są pozamykane wszystkie Centra Handlowe nie ma. Data zostanie ustalona. Kilka stron wcześniej w temacie jest opisane wszystko

no dziękuje za niezwykle wyczerpująca odpowiedź-nie mam czasu na czytanie wcześniejszych stron :)
Opublikowano

:hi: wszystkim :> [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 22:00_________________________________________________ nie ma spota jutro ?? nie widze daty :mysli:

niestety malutka... nie ma miejsca na spotkanie i nie ma pogody, aby stać na dworze....

Opublikowano

:hi: wszystkim :> [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 22:00_________________________________________________ nie ma spota jutro ?? nie widze daty :mysli:

niestety malutka... nie ma miejsca na spotkanie i nie ma pogody, aby stać na dworze....

tak wyszło niestety ale może i dobrze bo na 11-stą ide na tatuaż i mogłabym nie zdążyć na spota :gwizdanie:
Opublikowano

to duża ta dziara musi być, że tak długo.... albo trudna :)

Opublikowano

dobry z rańca

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

A wie ktoś czy multikino jest otwarte ?? :gwizdanie:

Opublikowano

A wie ktoś czy multikino jest otwarte ?? :gwizdanie:

nie za bardzo... http://www.multikino.pl/

Opublikowano

doberczak :hi:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 08:58_________________________________________________co to panowie za cisza z ranca :mysli:, niech mowia i sie nie wstydza :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.