Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich.

Dawno mnie nie było i pewnie mam niewielkie prawo głosu, ale jeśli mamy demokrację, ja też uważam, że trzeba przełożyć spota na za tydzień. Spotkać zdążymy się jeszcze nie raz.

Madas, bądź facet i podejmij decyzję.

Dobrej nocy

Bartas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli przekładamy ... wszystko zamknięte jutro :cool1:

i wszystko wiadomo :cool1::good:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 21:19_________________________________________________nic spadam ogólnie ...niezbyt ciekawy dzień :confused4:

3majcie sie do jutra. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i źaś problem ;/

Zamówiłem na allegro rozrząd..

3 razy pytałem i wysyłałem dane auta ( rok, typ, nr vin )

Nie dość, że wysłali paczkę na zły adres, to jeszcze zły komplet ;/

podaj link jak możesz

http://moto.allegro.pl/item966788455_rozrzad_pompa_1_8_i_1_8t_vw_passat_audi_a4_a6.html

niby zestaw do wersji po 2000r.

znacie jakieś sklepy w Poznaniu, gdzie dostane klamoty w normalnych cenach ?? bo jak wstępnie pytałem to 700++

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedź do intercarsu i zapytaj o ceny na rabacie klubowym lub napisz PW do kolegi TOM77

rolki, napinacze i inne bierz INA

pompa wody SKF

paski GATES lub CONTITECH

filtry KNECHT albo MANN

olej MOTUL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedź do intercarsu i zapytaj o ceny na rabacie klubowym lub napisz PW do kolegi TOM77

rolki, napinacze i inne bierz INA

pompa wody SKF

paski GATES lub CONTITECH

filtry KNECHT albo MANN

olej MOTUL

Kolega TOM , policzył mi ok 620 zł.

W InterCarsie w internecie sprawdzałem i ceny mają kosmiczne , ale podjadę chyba , bo może na miejscu inaczej policzą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkim :> [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 22:00_________________________________________________ nie ma spota jutro ?? nie widze daty :mysli:

w związku z tym, że są pozamykane wszystkie Centra Handlowe nie ma. Data zostanie ustalona. Kilka stron wcześniej w temacie jest opisane wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być na 18.04 ale wiedzcie że w odwiedziny do nas wybiera się ekipa Kujawsko-Pomorska .... planowali na 25.04 lecz w tym układzie może przełożą ....

mnie 18-ego pewnie nie będzie, bo będę po weselu, ale skoro mamy mieć gości 25.04. to możemy się spotkać dwa weekendy z rzędu... ludzie na długi weekend wyjeżdżają i pewnie wówczas nikogo nie będzie ...

to taka moja skromna propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkim :> [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 22:00_________________________________________________ nie ma spota jutro ?? nie widze daty :mysli:

w związku z tym, że są pozamykane wszystkie Centra Handlowe nie ma. Data zostanie ustalona. Kilka stron wcześniej w temacie jest opisane wszystko

no dziękuje za niezwykle wyczerpująca odpowiedź-nie mam czasu na czytanie wcześniejszych stron :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkim :> [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 22:00_________________________________________________ nie ma spota jutro ?? nie widze daty :mysli:

niestety malutka... nie ma miejsca na spotkanie i nie ma pogody, aby stać na dworze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkim :> [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 22:00_________________________________________________ nie ma spota jutro ?? nie widze daty :mysli:

niestety malutka... nie ma miejsca na spotkanie i nie ma pogody, aby stać na dworze....

tak wyszło niestety ale może i dobrze bo na 11-stą ide na tatuaż i mogłabym nie zdążyć na spota :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak :hi:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 08:58_________________________________________________co to panowie za cisza z ranca :mysli:, niech mowia i sie nie wstydza :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...