Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja postaram się dobić 18, ale nie wiem czy zdążę wytrzeźwieć, bo będę po domówce... :wink4:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Proponuję odpuścić na 18.04.2010. Jutro nie czas i miejsce :(

Opublikowano

Ja się dostosuję - podajcie tylko termin :wink4:

Opublikowano

i źaś problem ;/

Zamówiłem na allegro rozrząd..

3 razy pytałem i wysyłałem dane auta ( rok, typ, nr vin )

Nie dość, że wysłali paczkę na zły adres, to jeszcze zły komplet ;/

Opublikowano

i źaś problem ;/

Zamówiłem na allegro rozrząd..

3 razy pytałem i wysyłałem dane auta ( rok, typ, nr vin )

Nie dość, że wysłali paczkę na zły adres, to jeszcze zły komplet ;/

na allegro... :shocked: tylko nie takie rzeczy na allegro.... :thumbdown:
Opublikowano

i źaś problem ;/

Zamówiłem na allegro rozrząd..

3 razy pytałem i wysyłałem dane auta ( rok, typ, nr vin )

Nie dość, że wysłali paczkę na zły adres, to jeszcze zły komplet ;/

podaj link jak możesz

Opublikowano

Witam, czy w związku z żałobą narodową jutrzejszy spot dalej aktualny?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

nic jeszcze niewiadomo...ja osobiście jestem za przełożeniem ...

Opublikowano

mi to bez różnicy czy będzie jutro czy nie, w końcu z powodu żałoby narodowej nie zamkniemy sie wszyscy w domach

Opublikowano

mi to bez różnicy czy będzie jutro czy nie, w końcu z powodu żałoby narodowej nie zamkniemy sie wszyscy w domach

no niby nie ale z drugiej strony markety pozamykane, niema pomysłu gdzie by miał sie odbyć spot......
Opublikowano

mi to bez różnicy czy będzie jutro czy nie, w końcu z powodu żałoby narodowej nie zamkniemy sie wszyscy w domach

no niby nie ale z drugiej strony markety pozamykane, niema pomysłu gdzie by miał sie odbyć spot......

co? markety pozamykane? nie chce mi sie wierzyć!

Opublikowano

mi to bez różnicy czy będzie jutro czy nie, w końcu z powodu żałoby narodowej nie zamkniemy sie wszyscy w domach

no niby nie ale z drugiej strony markety pozamykane, niema pomysłu gdzie by miał sie odbyć spot......

co? markety pozamykane? nie chce mi sie wierzyć!

A jednak...

Opublikowano

mi to bez różnicy czy będzie jutro czy nie, w końcu z powodu żałoby narodowej nie zamkniemy sie wszyscy w domach

no niby nie ale z drugiej strony markety pozamykane, niema pomysłu gdzie by miał sie odbyć spot......

co? markety pozamykane? nie chce mi sie wierzyć!

A jednak...

czyli wszystko pozamykane?

Opublikowano

taaaa jedynie stacje nie :decayed:

Opublikowano

to w takim razie ja bym przełożył spota, ponieważ nawet nie ma gdzie sie spotkać

Opublikowano

to w takim razie ja bym przełożył spota, ponieważ nawet nie ma gdzie sie spotkać

no właśnie o to chodzi....a przecież nie będziemy cały czas stali przy furach....trza też małą czarną łyknąć :) Więc lepiej przełóżmy ...
Opublikowano

to w takim razie ja bym przełożył spota, ponieważ nawet nie ma gdzie sie spotkać

no właśnie o to chodzi....a przecież nie będziemy cały czas stali przy furach....trza też małą czarną łyknąć :) Więc lepiej przełóżmy ...

to postanówcie coś a ja sie podporządkuje a teraz uciekam. trzymajcie sie :notworthy:

Opublikowano

Siema wszystkim :hi:

Opublikowano

Siema wszystkim :hi:

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.