Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 07:48_________________________________________________Panowie, od jakiegoś czasu jak odpalam auto po dłuższym postoju (np rano) to mi coś pika 3razy i wyświetla się kontrolka jak od ręcznego (!) . Co mu może być?
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobly :hi:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 08:39_________________________________________________wstawac szkoda dnia

Opublikowano

:siema:

:hi:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 07:48_________________________________________________Panowie, od jakiegoś czasu jak odpalam auto po dłuższym postoju (np rano) to mi coś pika 3razy i wyświetla się kontrolka jak od ręcznego (!) . Co mu może być?

a to nie czasem komp przypomina o wymianie oleju? z tego co pamiętam to tak chyba miałem w B6 :mysli:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 10:25_________________________________________________jakby ktoś się wybierał na Kubicę to jest miazga - dziewczyna jechała 50 minut od KC do Ławicy :gwizdanie:

Opublikowano

cześć :hi: :hi:

masakra z dojazdem na Kubice :kwasny:

Opublikowano

to pewnie nie ma po co tam jechcac, zanim dojedziesz i sie dopchasz to Roberta tam juz nie bedzie :confused4:

Opublikowano

no dokładnie... a swoją drogą to nie wiem co robić w te upały w mieście... :disgust: latam tylko po browary i brzuch rośnie :thumbdown:

Opublikowano

mialem jechac do znajomych na dzialke, ale sie wszystko pokrecilo :disgust:, wiec spadam na basen[br]Dopisany: 17 Lipiec 2010, 11:43_________________________________________________teraz chmurek nanioslo wiec z basenu tez d....., wszystko na nic :wallbash:

Opublikowano

a ja jadę dzisiaj znowu na basen do Pawła .... skok do wody potem łyk pepsi ... odpoczynek i znowu skok do wody ... jest dobrze :kox:

Opublikowano

jutro ma być 10 - 12 stopni mniej, więc dzisiaj będzie lało i grzmiało na bank...

Opublikowano

no zapowiadali burze w nocy .... w końcu niech się ochłodzi bo moja mała już ma dosyć upałów :decayed:

Opublikowano

a ja jadę dzisiaj znowu na basen do Pawła .... skok do wody potem łyk pepsi ... odpoczynek i znowu skok do wody ... jest dobrze :kox:

tylko się nieutop, weź koło dmuchane ze sobą.
Opublikowano

no dokładnie... a swoją drogą to nie wiem co robić w te upały w mieście... :disgust: latam tylko po browary i brzuch rośnie :thumbdown:

oj rośnie bebzon ... aż strach :kwasny:

Opublikowano

dobly łotry :hi:

Opublikowano

dobly łotry :hi:

łotry???

Opublikowano

dobly łotry :hi:

łotry???

malutka ciebie to nie dotyczy :decayed:

albo jak jesteś za równouprawnieniem to se przetłumacz na damski język ...

jakby to było ...

dobry łotry i łotrzyce :polew:

Opublikowano

Malutka i co ze zlotem ?

Opublikowano

Malutka i co ze zlotem ?

malutka odpada ze względów zdrowotnych ... :confused4:
Opublikowano

Malutka i co ze zlotem ?

malutka odpada ze względów zdrowotnych ... :confused4:

oż cholerka co się dzieję .... wielka szkoda :kwasny:
Opublikowano

tak jakoś wyszło...

Opublikowano

ale wyjdziesz z tego mam nadzieję :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.