Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: wszystkich po przerwie... postaram się dobić w niedzielę na zlocik

zauważ że jesteś z Karoliną na liście zlotu letniego :naughty::)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jutro znowu ukrop ma być :thumbdown:

Cholera oko sobie uszkodziłem, przeciąłem imbusem dolną powiekę, boli jak diabli ale i tak szczęście, że oko całe, mogłem je stracić

BTW Lagadula miło było spotkać się po latach :) nie ma ja to stara ekipa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkich po przerwie... postaram się dobić w niedzielę na zlocik

zauważ że jesteś z Karoliną na liście zlotu letniego :naughty::)

..... zauważyłem, ze często spot ze zlotem jest mylony :D ...[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 23:40_________________________________________________

:hi: jutro znowu ukrop ma być :thumbdown:

Cholera oko sobie uszkodziłem, przeciąłem imbusem dolną powiekę, boli jak diabli ale i tak szczęście, że oko całe, mogłem je stracić

BTW Lagadula miło było spotkać się po latach :) nie ma ja to stara ekipa :)

No Lagadula ... na Stylach też Cię dawno nie było ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świat jest mały hihi a czasu często za mało, ja też dawno na spocie nie byłem bo nie ma się jak wyrwać z zawieruchy życiowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świat jest mały hihi a czasu często za mało, ja też dawno na spocie nie byłem bo nie ma się jak wyrwać z zawieruchy życiowej

No tak, niektórzy mają blisko ;) - ja na Style niedawno Paskiem pojechałem .. mam takiego jeszcze barana .. kolarzówkę ...

Dobranoc, bo rano pobudka i może dam radę na giełdę wskoczyć ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do której się będziecie spotować w niedziele? Kończę pracę około 17 i jestem ciekaw czy będzie sens podjeżdżać tym bardziej że muszę z drugiego końca Poznania się przemieścić?

NYGUS

ja z wrześni 50 kaemów jadę a wam sie z 2 końca poznania nie chce :cool1::tongue4:

Jaki nygus? Zapytać się nie można :gwizdanie: gdyby nie to że od paru lat mieszkam w Poznaniu to byśmy razem podjechali z PWR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 10:11_________________________________________________

ale kac potwor, jade niedlugo na ślesin, Wojtek wypatruj :wink4: niestety nie bede swoja A4 tylko mondeo kobity :gwizdanie:

byłeś już? ja dopiero z Zakopca wróciłem i będę w Ślesinie na następny weekend dopiero :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 10:12_________________________________________________ale mnie tu dawno nie było, Pepin jakiś się czerwony zrobił od upałów... :gwizdanie: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do której się będziecie spotować w niedziele? Kończę pracę około 17 i jestem ciekaw czy będzie sens podjeżdżać tym bardziej że muszę z drugiego końca Poznania się przemieścić?

NYGUS

ja z wrześni 50 kaemów jadę a wam sie z 2 końca poznania nie chce :cool1::tongue4:

Jaki nygus? Zapytać się nie można :gwizdanie: gdyby nie to że od paru lat mieszkam w Poznaniu to byśmy razem podjechali z PWR :)

a w PWR wcześniej mieszkałeś ?

no popatrz, świat jest mały, jeszcze sie okaże że razem do szkoły chodziliśmy :decayed:

ja wracam 23.07 na chatę dopiero więc następny spot na 100% bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć ekipa :hi: :hi:

pogoda masakra ... nawet jeść się nie chce .... najchętniej to aucie bym siedział i jeździł :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do której się będziecie spotować w niedziele? Kończę pracę około 17 i jestem ciekaw czy będzie sens podjeżdżać tym bardziej że muszę z drugiego końca Poznania się przemieścić?

NYGUS

ja z wrześni 50 kaemów jadę a wam sie z 2 końca poznania nie chce :cool1::tongue4:

Jaki nygus? Zapytać się nie można :gwizdanie: gdyby nie to że od paru lat mieszkam w Poznaniu to byśmy razem podjechali z PWR :)

a w PWR wcześniej mieszkałeś ?

no popatrz, świat jest mały, jeszcze sie okaże że razem do szkoły chodziliśmy :decayed:

ja wracam 23.07 na chatę dopiero więc następny spot na 100% bede

No z Wrześni pochodzę rodzinka cały czas tam mieszka i na weekendy często bywam. Zgadamy się kiedyś to się wtedy okaże czy znamy się , bo z widzenia na pewno w końcu Września nieduża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 10:11_________________________________________________

ale kac potwor, jade niedlugo na ślesin, Wojtek wypatruj :wink4: niestety nie bede swoja A4 tylko mondeo kobity :gwizdanie:

byłeś już? ja dopiero z Zakopca wróciłem i będę w Ślesinie na następny weekend dopiero :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 10:12_________________________________________________ale mnie tu dawno nie było, Pepin jakiś się czerwony zrobił od upałów... :gwizdanie: :good:

:)

Piechol .. czy w A3 do klimy to też schowek trzeba zdjąć żeby się dostać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechol .. czy w A3 do klimy to też schowek trzeba zdjąć żeby się dostać ?

kutwa szczerze mówiąc nie wiem :mysli: jak robili to się relaksowałem przy Top Gearze w poczekalni :decayed: wiem tylko, że przez schowek się trzeba dostać do przeciwpyłkowego, ale czy do klimy też...? cholera wie... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobly z ranca :hi:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 07:00_________________________________________________sorrki za mala nieobecnosc ale w miejscu gdzie wypoczywalem musialem telefonem po lakach biegac zeby zasieg znalezc wiec o internencie to juz wogole moglem zapomniec :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 07:04_________________________________________________musze teraz pare stronek nadrobic :wink4:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 07:06_________________________________________________

doberczak z rana :hi:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 07:58_________________________________________________oj leniuszki :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 08:07_________________________________________________taka piekna pogoda, wstawac szkoda dnia :cool1:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 08:09_________________________________________________spidalam na miasto jeszcze nie ma takiego piekla

kiedy wylatujesz do De :hi:

25 lipca musze byc na miejscu :confused4:

[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 07:12_________________________________________________to chyba jednak sie nie spotkamy Macieju :disgust:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 07:16_________________________________________________ej noo,ta godzina a tu zadnych odwiedzin na forum :mysli:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 07:18_________________________________________________ja moze tez wpadne na Kubice,tylko nie wiem jak to bedzie wygladalo bo zaprosili nas znajomi.maja gdzies kolo lawicy dzialke wiec nie wiem jak tam dotre :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...