Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Siema... właśnie dzwonił mój szefo - w niedzielę na pop-a do pracy. Nie przyjadę na spota :wallbash: :wallbash: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe nie dam rady - chciałbym naprawdę ale... za 3h mam nocną zmianę. Szzzz k**wa szlag by to....[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 18:26_________________________________________________A będzie ktoś chętny na minispota w sobotę w godzinach popołudniowych - właśnie się z Arkim umawiam w KC na TEST DRIVE Ską :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będzie ktoś chętny na minispota w sobotę w godzinach popołudniowych - właśnie się z Arkim umawiam w KC na TEST DRIVE Ską :)

a będziesz miał skrzyneczkę z narzędziami i chęć do małej roboty? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu - a co Tym razem? Bo wiesz jak DLR to do Madasa :polew:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 18:44_________________________________________________Dobra - póki co na minispota zadeklarowali się Arki (przyjedzie S-ką) i Madbar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu - a co Tym razem? Bo wiesz jak DLR to do Madasa :polew:

zaczepy plastiku w bagażniku koło szyby :wink4: na moje to "żabki" zostały w blasze i dlatego nie trzyma dobrze i sobie puka na dziurach :disgust: bez rozkręcenia sam nie dałem rady ich wyciągnąć, ale może jak bym wygiął plastik to bez rozkręcania by dało radę poskładać :good: jak się dzisiaj nie stoczę to się dogadamy jutro, ok? :hi:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 18:53_________________________________________________

Dobra - póki co na minispota zadeklarowali się Arki (przyjedzie S-ką) i Madbar...

o której mniej więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na 18, a zejdzie nam spokojnie do 20 ehheheehe :>

No na same drifty przewiduję z 45 min :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie dam rady - chciałbym naprawdę ale... za 3h mam nocną zmianę. Szzzz ku***a szlag by to....[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 18:26_________________________________________________A będzie ktoś chętny na minispota w sobotę w godzinach popołudniowych - właśnie się z Arkim umawiam w KC na TEST DRIVE Ską :)

o ktorej? :mysli::naughty:[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 20:36_________________________________________________

do zderzaka s-line

szukam grila do esy, szarego, z podwojnymi zebrami, moze byc ze zderzakiem i spryskami :naughty:

ciekawe :mysli:Karol właśnie ma od niedawna szary grill od Esy w zderzaku S-line :mysli:

wielkosc otworu na gril jest ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie leje a ja musze do pracy :confused4:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 07:46_________________________________________________

dzien dobry :cool1:

czesc Marcin, Ty tez w pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie leje a ja musze do pracy :confused4:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 07:46_________________________________________________

dzien dobry :cool1:

czesc Marcin, Ty tez w pracy?

nie, w gosciach.

jak narazie zapowiada sie ladny dzien :mysli:

niedlugo wracam do chaty, czeka mnie wymiana sprzegla alternatora :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobla spidalam popracowac, milego dzionka zycze[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 07:59_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobla spidalam popracowac, milego dzionka zycze[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 07:59_________________________________________________narson

podziekowac, no to zycze szybkiego przelotu czasu w pracy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...