Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

nie dosłyszałem pytania - coś tam wywinął znowu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

co patrzysz z za okularów :cool1:

slonce razi :naughty:

ooo to Ty w Egipcie ? :naughty:

:hi: mi za malowanie klapy o powierzchni boiska policzył 500 więc zadowalająco, muszę jednak wcześniej kupić zamek, wie ktoś gdzie sprzedają klamki ew. zamki do ciężarówek?

a co Ci się stało ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic się nie stało, muszę zamontować pokrywę paki taką sztywną ale nie ma zamka, Musa do B7 podobno kłódki też nieźle leżą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic się nie stało, muszę zamontować pokrywę paki taką sztywną ale nie ma zamka, Musa do B7 podobno kłódki też nieźle leżą :polew:

no ale na kierownice :decayed:

BTW. dzisiaj, stary browar, wyrwal mi zderzak :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohkyomoon pewnie nie raz się jeszcze tam spotkamy :) o dźwięk dba Magnaflow i V8, szczerze to sam nie wiem jak brzmi na zewnątrz tj. z perspektywy innych użytkowników :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry :hi:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 07:52_________________________________________________co tam z ranca ?[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 07:56_________________________________________________ :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to daj na power fix podobno dobry jest

dzisiaj jade na rozmowe, zobaczymy jak najbogatsi szanuja cudza wlasnosc i odpowiedzialnosc za szkody... :mysli::cool1:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 08:25_________________________________________________dzien dobry :hi: [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 08:26_________________________________________________

BTW. dzisiaj, stary browar, wyrwal mi zderzak :kwasny:

a Tobie co się stało :shocked:

w browarze w niektorych miejscach sa betonowe opory na kola, zeby zbyt daleko nie przejechac. opory sa wysokie i ich gorna czesc ma kszalt klina, jak najezdzasz nic nie widac, nic nie slychac. w pewnym momencie jak klin podniesie zderzak, i sie klin konczy zakleszcza sie bezglosnie, jak probujesz cofnac auto i uslyszysz chrup, jest po sprawie. :wallbash::kwasny:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 08:30_________________________________________________

jak można wyrwać zderzak w allroadzie? :tongue4:

łomem :P

albo browarem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Marcin, no to powodzenia w negocjacjach ale pewnie nie bedzie latwo wycisnac z nich sianko :mysli:

sam jestem ciekawy, nawet nie chodzi tak o kase, tylko o zasady - jest szkoda, ktos odpowiedzialny, jest odszkodowanie :mysli:

- blad architekta, badz wykonawcy, dalej administratora, ze nie zainteresowal sie podchodzac widac golym okiem, ze cos jest nie tak, niestety podjezdzajac jest inna perspektywa. , jak widac sa wyzsze alroady od mojego, albo zwyczajnie audi ma dluzszy nawis przed kolami od innych aut, aby zderzak sie zakleszczyl. inne auta przycieraly sobie spod, pokleli i na tym sie skonczylo, u mnie wyszlo gorzej. w takich sytuacjach odpowiedzialnosc jest oczywista. kwestia czy beda chcieli z niej sie wywiazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spidalam do pracy, milego dzionka zycze [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 09:33_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musa: też tak miałem kilka razy, jednak wolno cofałem i słyszałem, że schodzi zderzak, to od razu do przodu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach te koncerny i wszędobylska propagadanda ... kiedyś było fajniej:

http://www.eioba.pl/a134371/my_dzieci_tamtych_rodzic_w[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 13:50_________________________________________________Porsche ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...